«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Burgan Bank EFT Saatleri ve Ücretleri

Burgan Bank EFT Saatleri ve Ücretleri

BURGAN BANK EFT

Burgan Bank EFT Nasıl Yapılır?

Burgan Bank EFT nasıl yapılır? konusunda yer alan yazımızı Burgan Bank müşterilerinin kolay bir şekilde EFT işlemlerini gerçekleştirmesi amacı ile yazmış bulunmaktayız. Bu sayede Burgan Bank müşterileri EFT konusunda bütün bilgilendirmelere sahip olacaklardır. Sizler de Burgan Bank müşterisi iseniz, EFT işlemleri hakkında kafanıza takılan her türlü sorunun yanıtını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Burgan Bank EFT işlemleri ilk olarak şubeden ve ATM kanalı aracılığı ile yapılabilmektedir. Şube ve ATM EFT işlemleri için size en yakın olan banka şubesine ya da ATM bankomatına gitmeniz gerekecektir. Bu sayede

Burgan Bank EFT Saatleri

Burgan Bank EFT saatleri 09.00 ile 17.00 arasında gerçekleşmektedir. Bu EFT saatleri belirlenirken hafta içi olmasına ve iş günü olmasına dikkat edilmektedir. Aksi takdirde hafta sonuna ya da tatil günlerine rastlayan EFT işlemleri bir sonraki iş gününe kadar beklemeye alınmaktadır. Yapılan havale işlemlerinin saati ve zamanı bulunmamaktadır. Fakat EFT işlemleri ne yazık ki mesai saatleri içinde olmak zorundadır. Bir bankadan başka bir bankaya transfer sağlayabilmek ancak iş gününde mümkün olmaktadır.

Burgan Bank EFT Ücretleri

Burgan Bank EFT ücretlerinde BSMV masraf kesintisi yüzdelik olarak yapılan işleme göre kesilmektedir. En yüksek dilimi şubeden yapılan EFT kapsamaktadır. Şubeden EFT işlemleri 75 TL ile 1000 TL arasında yatırılan tutarın miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Çağrı merkezi EFT işlemleri için 20 TL kesinti uygulanmaktadır. Mobil şube ve internet şubesi için de 5 TL sabit ücret kesintisi uygulanmaktadır. Bu sayede sizler de işlem hızınıza göre en uygun yöntemi belirleyebilirsiniz. Bu fiyat tablosu 2019 yılına göre belirlenmiş olup her yeni yılda fiyatlara güncelleme gelecektir.

Burgan Bank EFT Sorgulama

Burgan Bank EFT sorgulama işlemlerini mobil bankacılık ve internet bankacılığı kanallarından hızlı şekilde yapabilirsiniz. Bunun için internete bağlı olmanız gerekmektedir. Bu işlemlerin dışında telefon bankacılığını da kullanarak müşteri hizmetlerine danışıp EFT bilgilerinizi ve karşı tarafa iletilme durumu hakkındaki bilgileri öğrenmeniz mümkündür. Ayrıca Burgan Bank şubelerine yakınsanız bu kanallar aracılığı ile de size en yakın şubeye girerek EFT işlemlerinizin iletilip iletilmediğini bana personelleri tarafından öğrenmeniz mümkündür. Oldukça kullanışlı yapısı olan Burgan Bank müşterilerine yapmış oldukları EFT işlemleri hakkında bilgi sahibi olmaları için çalışmalarını sürdürmektedir. Sizler de Burgan Bank müşterisi iseniz kolaylıkla EFT işlemlerinizin finansal gidişatından haberdar olmanız mümkündür.

Burgan Bank EFT Karşı Tarafa Ne Zaman Geçer?

Burgan Bank ile yapmış olduğunuz EFT işlemleri karşı tarafa anında geçmektedir. Yoğunluk durumuna göre işlemler yarım saate hatta bir saate kadar uzayabilmektedir. Bu süre zarfında Burganbank EFT işlemlerinizin takibini yapabilirsiniz. Bu sayede de hızlı ve kolay olarak hesaplarınızın finansal işlemlerinin takibini yapabilir ve dilediğiniz zaman müdahale edebilirsiniz. EFT işlemlerinin karşı taraf geçme süreleri özel günlerin yoğunluk durumlarına göre ya da araya tatil günlerinin girmesi sebebi ile değişiklik göstermektedir. Bu nedenle EFT işlemlerinizin en kısa sürede gerçekleşmesi için hafta içi iş günü ve mesai saatlerini tercih etmenizde fayda vardır. O zaman maksimum yarım saate kadar EFT işleminiz karşı tarafa iletilecektir.

Burgan Bank EFT Yanlış Hesaba Gitti Ne Yapmalıyım?

Burgan Bank EFT işlemleri yanlış hesaba gittiği zaman hemen müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz. Bu sayede müşteri hizmetleri karşı tarafın yanlış giden hesap adresini bulacak ve direkt olarak sizi araya koymadan kendisi iletişim kuracaktır. Bu sayede de yanlış hesaba iletilen paranız anında size iletilecektir. Bu şekilde bir durum ile karşılaşmamak için sizler de EFT işlemlerini yaparken IBAN numarası ile yapmalısınız. IBAN numarası ile EFT gönderimi yapıldığında hata yapma olasılığınız minimum seviyeye inmektedir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *