«
  1. Ana sayfa
  2. Banka Haberleri
  3. PTT İhtiyaç Kredisi Kampanyası

PTT İhtiyaç Kredisi Kampanyası

PTT Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başladı

Sayın okurlarımız 2019 yılının yarısına gelmemiz ve bankaların ülke ekonomisinde yaşanan kriz nedeni ile kredi satışlarının da daha önceki yıllara göre çok düşük olması sebebi ile bankalar ardı ardına ihtiyaç kredisi kampanyası başlatmaktadır. Bütün bankaların başlatmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına şimdide PTT bank katılarak PTT ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını duyurmuştur. Bugünkü haberimizde sizlere PTT ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Değerli okuyucularımız PTT ihtiyaç kredisi kampanyası PTT Bank ile Aktif bank anlaşmalı olarak sağlanmaktadır. PTT ihtiyaç kredisi kampanyası için bütün vatandaşlarımızın başvuru hakkı bulunmaktadır. PTT ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını ilk olarak kendi sitesinden duyurmuştur. Daha sonra ise PTT bank müşterilerine SMS yolu ile PTT bank ihtiyaç kredisi hakkında küçük bilgiler verilmiştir. Daha sonra ise bu haberi yani PTT ihtiyaç kredisi kampanyasını anlaşmalı kredi vereceği banka olan Aktif bankta kendi resmi web sitesinde yayımlayarak söz konusu olan PTT ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında müşterilerine bilgiler vermiştir. Sayın okurlarımız sizlerin bilgilerine sunmak amacı ve maksadı ile sitemizde haberine yer verdiğimiz PTT ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında sizlerde çok daha detaylı ve sağlıklı bilgiler almak isterseniz eğer sizlerin bilgilerine sunmak için hazırlamış olduğumuz PTT ihtiyaç kredisi kampanyası haberimizin bütün detaylarını okuyarak aradığınız ve merak etmiş olduğunuz bütün hususlarda bilgiler alabilirsiniz. Şimdi yazımızı daha fazla uzatmadan bir an önce PTT ihtiyaç kredisi kampanyası ve PTT ihtiyaç kredisi vade sayıları hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

PTT Bank Aktif Bank Anlaşmalı İhtiyaç Kredisi

PTT bank ihtiyaç kredisi kampanyası aktif bank anlaşmalı olarak bütün vatandaşlarımızı yararlandıracak şekilde düzenlenerek her iki banka tarafından kendi resmi web siteleri üzerinden kamuoyuna duyurularak bilgiler verilmiştir. Bundan önceki dönemlerde PTT Bank kredi sağlamak için beş ayrı banka ile anlaşma sağlayarak vatandaşlarımız ihtiyaçlarına karşılık vermiştir. Özellikle PTT bank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılan kişiler çoğunlukla emekli vatandaşlarımız olmuştur. Şimdi ise PTT bank ihtiyaç kredisi kampanyası başlatmış ve bu kredi için ülkemizde son zamanların en hızlı büyüyen bankalarından birisi olan Aktif Bank ile kredi anlaşması sağlamıştır. Daha önceleri en çok emekli ve memur vatandaşlarımıza kredi sağlayan PTT bank yeni başlatmış olduğu PTT bank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında bütün vatandaşlarımıza hitap etmek ve vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak istemektedir. Şimdi yeni başlatılmış olan yani PTT bank ile Aktif bank anlaşmalı bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasının vadeleri ve faiz oranları hakkında sizler için gerekli olacak bilgileri açıklamak istiyorum.

PTT İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları

Sayın okurlarımız Yeni başlatılan ve PTT bank ile Aktif bank arasındaki anlaşma ile ihtiyaç kredisi kampanyasına bütün vatandaşlarımız katılabilirler. PTT bank tarafından başlatılmış olan kampanya kapsamında kredi faizleri hakkında net bir açıklama yapılmamış ve alınan bilgilere göre PTT ihtiyaç kredisine başvuruda bulunan kişilerin kredi notu üzerinden değerlendirileceği belirtilse bile tahmini kredi faiz oranın en düşük yüzde % 2,29 olarak açıklanacağı ve daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi başvuruda bulunan müşterinin kredi notuna göre kredi faiz oranının değişe bileceğe alınan bilgiler arasında olmaktadır. PTT bank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında söz konusu olan ihtiyaç kredisi faiz oranlarının en fazla 60 ay olarak sağlanacağı belirtilmiştir. Sayın okurlarımız her geçen gün bir banka farklı farklı kredi kampanyası başlatmaktadır. Bizim sizlere tavsiyemiz bütün bankaların ihtiyaç kredilerini karşılaştırmanız sizlerin yararına olacaktır. Bunun içinse sitemizde bulunan en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar, en düşük faizli kredi veren bankalar 2019 başlıklı haberleri sitemizde bulabilir ve en uygun kredi veren bankayı tespit edebilirsiniz. Ayrıca bir tavsiyede daha bulunmamız gerekirse eğer günümüz koşullarında bütün bankaların kredi faiz oranları normalin çok ama çok üzerinde olmaktadır. Bu nedenlerden dolayı çok zor durumda kalmadığınız müddetçe kredi kullanmanızı tavsiye etmemekteyiz.

PTT İhtiyaç Kredisi Başvurusu

PTT ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler PTT bank şubelerinden başvurularını yapabilirler. Bunun için yapmaları gereken tek yol banka şubesine giderek TC kimlim numarası ile PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuruda bulunmak olacaktır. Ayrıca PTT ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusunda bulunmak isteyen bütün vatandaşlarımız Aktif bank şubelerinden, Aktif bank resmi web sitesinden ve Aktif bank müşteri hizmetleri üzerinden PTT bank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuruda buluna bilirler. Kredisi onaylanan kişilere kredileri aynı gün içinde verilmektedir.

Değerli okurlarımız söz konusu olan PTT ihtiyaç kredisi hakkında çok daha sağlıklı ve detaylı bilgiler almak isterseniz eğer PTT bank şubelerinden ve Aktif bank şubelerinden bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca yine PTT bank ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında bilgiler almak için PTT bank müşteri hizmetlerini arayarak bankanın müşteri temsilcilerinden ve Aktif bank müşteri hizmetlerini arayarak aktif bank müşteri temsilcilerinden PTT ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında sizler için gerekli olan bütün bilgileri alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *