«
  1. Ana sayfa
  2. Banka Haberleri
  3. PTT Kredi Kartı Başvurusu 2019

PTT Kredi Kartı Başvurusu 2019

PTT Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları 2019

Değerli okuyucularımız kredi kartları günümüz koşullarında öyle duruma gelmiş durunda ki neredeyse olmazsa olmazlarımızdan olmuştur. Doğru ve güzel kullanılan kredi kartları her zaman bizlerin yararına olmaktadır. Fakat kredi kartını yanlış kullanır ve ödemelerini yapmaz isek eğer o zaman kredi kartı sıkıntı olacaktır. Bugünkü yazımızda da sizlere bildirmek isteğimiz PTT kredi kartı başvurusu hakkında siz değerli okuyucularımıza bilgiler vermek istedik. PTT kredi başvurusu kart ödemesi PTT şifre alma ve her türlü detayları siz değerli okuyucularımız bilgilerine sunmak istiyoruz. Bir çok vatandaşımız PTT kredi kartı ile bilmediği hususlar için son zamanlarda internet arama motorları ve internet haber sitelerinde en çok arana haberlerden birisi olarak karşımıza çıkan PTT kredi kartı başvurusu PTT kredi kartı şifre alma ve PTT kredi kartı ödemesi üzerine aklınıza takılan her hangi bir soru veya merak ettiğiniz husus olursa PTT kredi kartı özellikleri ve avantajları başlıklı haberimizin en alt bölümünde bulunan yorum bölümünden PTT kredi kartı ile ilgili her türlü detay hakkında bizlere sorular sora bilir ve merak etmiş olduğunuz bütün soruların cevabını en doğru ve en sağlıklı şekilde almış olursunuz. Şimdi finanshaberi.net olarak siz değerli okuyucularımız PTTkredi kartı ve ptt kredi kartı şifre alma ile ptt kredi kartı özellikleri, avantajları hakkında siz değerli okuyucularımızın bilsine sunmak için bizzat PTT yetkili personellerinden aldığımız haberin detaylarına geçelim.

PTT Kredi Kartının Her Türlü Avantajları 2019

Değerli okuyucularımız PTT kredi kartının çok yönlü avantajları bulunmaktadır.Başta en belirgin özelliği bonus kredi kartına ait bütün özellikleri ve avantajları içerisinde bulundurmaktadır. Ayrıca diğer bir özelliği ise MasterCard logosu bulunan bütün alış veriş ve iş yerlerinden avantajlı şekilde kullana bilirsiniz. Yapmış olduğunuz alış verişlerde sizlere bonus kazandırmaktadır. PTT kredi kartı ile en güzel detay ise kartı kullanmaya başladıktan sonra ilk sene sene kredi kartı aidatı ödemeyecek olmanızdır. Ayrıca PTT kredi kartı sizlere üç kart ile de hizmet vermektedir. Bunlardan birincisi PTT Platinum yüksek limitli kredikartı ikinci ve üçüncüsü ise Classic ve Gold PTT kredi kartı olmaktadır.

PTT Kredi Kartı Faiz Oranları 2019

Değerli okuyucularımız PTT bonus kredi kartı ile yapmış olduğunuz nakit çekimlerde sizlere en az 8 TL yansıyacaktır. İlk sene için kart aidatı ödemediğiniz kredi karlarının ikinci senesinde ödeyecek olduğunuz ptt kredi kartları aidatları Gold Card için 60 TL Classic Card için 54 TL ve yüksek limitli olan Platinum için ise 66 TL olarak kart aidatları bulunmaktadır. Faiz oranları ise nakit avas kullanmanız dahilinde yüzde 2,02 olurken alış verişlerinizde de yine yüzde 2,02 olacak gecikmeli ödemeler de ise yüzde 2,52 olarak sizlere yansıtılacaktır. Bu kartlar için bilmeniz gereken çok önemli bir husus ise çalıntı ve kayıp gibi olan hallerde PTT Kredi kartı müşteri hizmetlerini arayarak vermiş olduğunuz bilgilerden 24 saat önce yapılmış olan ayrıca 150 liraya kadar olan harcamalardan müşterinin sorumlu olduğu sizlere bildirilecektir. Söz konusu hususta yani çalıntı ve kayıp gibi hallerde bildirimde bulunmayan müşteri doğacak bütün zarardan meshul tutulacaktır.

PTT Kredi Kartı Şifre Alma Ve Başvurusu 2019

Değerli okuyucularımız PTT kredi kartı için şifre almak isterseniz bunu sadece iki seçeneği olacaktır. Birinci yolu 444 1 788 PTT müşteri hizmetlerini araya bilirsiniz ikinci yolu ise SMS ile şifre alabilirsiniz. Bu hususta bilmeniz gereken detay ise SİFRE boşluğu istenen 4 haneli şifre kartınızın arkasında bulunan 7 rakam yazılarak 3290′ kısa mesaj göndererek alabilirsiniz. Kredi Kartı şifresi değiştirmek istiyorsanız eğer bu işlemi sadece PTT ATM’lerinden gerçekleştire bilirsiniz. Kredi kartına başvuru yapmak istiyorsanız eğer sizlere en yakın olan PTT şubelerine giderek PTT Kredi kartı başvurusunda buluna bilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

avatar

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *