«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Ziraat Bankasından Pos İndirimi

Ziraat Bankasından Pos İndirimi

ziraat pos

Ziraat Bankasından Pos Komisyonunda İndirim 2019

Değerli okuyucularımız bugünkü haberimiz Ziraat Bankasının başlatmış olduğu pos kampanyası ile pos komisyonlarında yapmış olduğu indirim ile ilgili olacaktır. Ziraat Bankası pos komisyon ücreti indirimi haberini ilk olarak kendi sitesinde yayınlamıştır. Bu haberin duyulması ile internet arama motorlarında en çok aranan haber olmuş aynı zamanda ise internet haber sitelerinde de en çok okunan haber olmuştur. Değerli okuyucularımız T.C. Ziraat bankası ülkemizin en köklü bankalarından biri olarak karşımıza çıkan aynı zamanda kamu bankası özelliği olan ve Ülkemiz bütün il, ilçe ve kazalarında dahi şubesi olan bir bankadır. Ziraat Bankasının kamu bankası olma özelliğinden dolayı bir çok kredi ve bankacılık işlemlerinde diğer bankalara oranla çok daha uygun olmakta olup pos komisyon ücreti de yine diğer bankalara göre daha uygun olmakta iken bu yapmış olduğu kampanya ile çok daha avantajlı olmuştur. Değerli okuyucularımız sizlerde Ziraat Bankası Pos komisyon ücreti , ziraat bankası pos bloke kaldırma işlemleri ,ziraat bankası pos komisyon ücreti oranları ve detayları, ziraat bankası pos bloke çözme ve ziraat bankası pos arıza ve destekleri hakkında çok daha detaylı ve çok daha sağlıklı bilgilere kavuşmak isterseniz bu haberlerin hepsi sitemizde bulunmaktadır. Sizler için yayımladığımız bu haberimizin bütün detaylarını okumalısınız. Şimdi ilk olarak yazımızın başlığında da belirttiğimiz üzere Ziraat bankası pos indirimi ve esnafa pos kampanyasının detaylarını açıklayalım.

Ziraat Bankası Pos İndirimi Kampanyası Detayları 2019

Değerli okuyucularımız T.C. Ziraat Bankası Pos işlemlerinde yeni dönem için pos komisyon ücretlerinde indirime giderek esnaflar için çok yararlı bir kampanya başlatmıştır. Bu kampanya esnaflar için çok büyük önem arz etmektedir. Çünkü artık ülke genelinde yaşanan büyük ekonomik kriz kredi kartı kullanmayan kişileri bile kredi kartı kullanma mecburiyetinde bırakmış nakit alış veriş neredeyse sadece halka açık pazarlarda kalmıştır. Bütün satışlarını pos üzerinden yapan esnaflar kazancının bir bölümünü de bankalara ödemek zorunda kalmıştır. Fakat ne kadar az pos komisyonu öderlerse esnaflar için o kadar iyidir. Hatta bazı esnaflarımız ister istemez düşük olan karları dahada azaldığı için fiyatlara ekleme yaparak pos ücretini karşılamakta olurken bu sonuçta alış veriş yapan vatandaşın bütçesine yansımaktadır. Ziraat bankası bu yapmış olduğu pos komisyon ücreti indirimi ile esnaf vatandaşlarımıza çok daha güzel imkan ve olanaklar sağlamaktadır. Ayrıca Ziraat bankası yapmış olduğu bu kampanya ile 3.2 milyon iş yerinin gider kalemleri içinde bulunan pos komisyonlarında yeni bir dönemi başlatmış olmaktadır.

Ziraat Bankası Üye İş Yerleri Pos Komisyonlarını Düşürdü

Değerli okuyucularımız Ziraat Bankası üye iş yeri ağını genişletmek için başlatmış olduğu kampanya doğrultusunda Ziraat Bankası üye iş yerleri için pos cihazı komisyonlarını düzenlemiş ve yeni düzenin başlama tarihini 15 Şubat tarihi ile başlayacağını belirterek Ziraat bankası banka kartlarına yüzde 0.85 oranına kadar düşürmüştür. Ayrıca söz konusu olan indirim yapılacak üye iş yerlerinin banka kartında olan maliyet avantajı yüzde 75 seviyesinde olacak olurken yine bir başka detay ise kredi kartı işlemlerindeki maliyet avantajı ise yüzde 50 oranına kadar olabileceği banka tarafından duyurulmuştur. Değerli okuyucularımız ziraat bankası pos cihazını kullanan esnaflarımız tüm banka kartlarından alınan ödemelerde ödeyecekleri komisyon oranı da 1.70 olacağı da banka tarafından açıklanmıştır. Değerli okuyucularımız esnaf kişilerde bu detayı değerlendire bilir ve daha fazla pos komisyonu ödemekten de kurtulmuş olursunuz. Aslında bizim kendi görüşlerimizi de merak eden okuyucularımız da olmaktadır. Bizim kendi görüşümüz bu hususta esnaflardan hiç bir şekilde komisyon alınmaması yönündedir. Çünkü bu işlemlerin en önemli ayağı esnaf olan kişilerdir. Bankalar kredi kartlarından kazanç sağlıyor o yetmiyor birde esnaftan kazanç sağlıyor. Mantıklı olarak bu konuyu ele alacak olursak pos cihazı olmasa kredi kartları ne işe yarardı diye aklımıza fikirler de gelmektedir.

Ziraat Pos’un Sağladığı Avantajlar 2019

Değerli okuyucularımız ziraat pos düşük komisyon oranları ile esnaf kişilerin daha az komisyon ödemesini sağlarken üye anlaşmalı iş yerlerinde de hem esnaf için hemde müşteriler bir çeşitli avantajlar ve düşük komisyon oranları ile hizmet vermektedir. Ayrıca kredi kartı veya banka katı ile pos cihazlarından yapılan işlemlerinin takibi de bir o kadar koly olmakta ve bu hizmet internet bankacılığı ile sağlanmaktadır.

Ziraat Pos Destek Hattı Telefon Numarası

Değerli okuyucularımız banka kendi pos cihazını kullanan esnaf müşterilerinin her hangi bir işlem sıkıntısı ve cihaz ağrızası ve yazılımsal hatalar ve oluşacak bütün sıkıntıların giderilmesi amacı ile destek hattını oluşturmuş ve belirlemiş olduğu 0850 202 35 00 numarası ile de müşterilerine destek vermekte olup pos cihazı ile kaynaklı bütün sıkıntıları ortadan kaldırarak cihazı kullanan esnaflara destek vermektedir. Bu işlem yine ziraat bankası tarafından büyük bir titizlik ile yapılırken pos cihazı kullanan müşterilerinin memnuniyetini de sağlanmaya devam etmekte olup bütün müşterilere sınırsız pos cihazı desteği vermektedir. Değerli esnaflarımız da biraz önce üst yazımızda da belirttiğimiz üzere her hangi bir sıkıntı ve arıza yaşanması durumunda ziraat bankası pos destek hattı olan 0850 202 35 00 numaralı telefonu arayarak oluşa bilecek her sıkıntıyı anında çözebileceklerdir. Değerli okuyucularımız ziraat pos desteklerini biraz daha fazla detaylı açıklaya biliriz. Söz konusu olan hususta sağlanan destekleri açıklayacak olursak cihaz alındıktan sonra yaşanan ve yaşana bilecek sorunlara verilen destekler cihazlarda yapılmış olan alış veriş tutarlarına yönelik olan hesap ekstrelerini nasıl alabileceğinize göre verilen destekler aynı zamanda yeni kullanan kişiler için çekilen kartın yeniden iptal edilme desteği gün sonu raporları gün sonu raporlarını alma ve gün sonu raporları hakkında oluşa bilecek hatalara verilen destekler gibi bir çok konuda bunu daha fazla açıklaya biliriz. Çünkü bu cihazlar sonuçta bir elektronik cihaz olmakta ve arıza verebilmekte olurken bu hususta yinede ziraat bankası pos cihazlarında çok nadir arıza ve hatalar görünmektedir. Değerli okuyucularımız ve esnaf kişiler sizlerde söz konusu olan pos cihazı ve ziraat bankasını sağlamış olduğu imkan ve olanaklardan yararlanmak ve daha az pos komisyon ücreti ödemek istiyorsanız eğer mutlaka bankanıza cihaz başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası Pos Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır 2019

Değerli okuyucularımız başvuru işlemleri çok kolay olmakla beraber bir çok detayda oluşturmaktadır. Bankkartpos.com.tr adresine girerek burada mevcut bulunan pos cihazı formunu doldurabilirsiniz. Bir başka detay ise pos slip rulosu bittiği zaman ise pos iletişim merkezini aramanız yeterli olacak ve ihtiyacınız olan rulo en geç bir gün içinde adresinize teslim edilecektir. Bir başka başvuru şekli ise size en yakın olan ziraat bankası şubesine gitmeniz ve banka yetkilisine başvurunuzu gerçekleştirerek yine pos başvuru formunu doldurarak yapabiliyorsunuz. Değerli okuyucularımız sizin için çok önemli olan bir husus ise biraz önce vermiş olduğumuz destek hattı numarasını unutmayın ve bütün işlemlerinizi bu destek hattında çok rahat faydalanarak sonuca ulaşa bilirsiniz. Ayrıca bilmeniz gereken başka bir detay ise ziraat bankası pos destek hattını hiç bir ücrete tabi kalmadan araya biliyorsunuz.

Değerli okuyucularımız sizler için bizzat banka yetkilileri ile görüşerek ziraat bankası pos kampanyası ve indirimleri, önemi ve avantajları ve arıza ve destek hattı müşteri hizmetleri ile ilgili almış olduğumuz bilgileri siz değerli okuyucularımızın bilgilerine sunmak istedik. Sizlerinde söz konusu olan pos cihazı hususunda aklınıza takılan sorular ve merak ettikleriniz olabilmektedir. Eğer merak ettiğiniz konulara veya cevabını alamadığınız sorular var ise bunlara cevap almak için sizler için yapmış olduğumuz haberimizin en alt kısmında olan yorum bölümünden bizlere ulaşarak bütün soruları sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *