«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Akbank Axess’e Özel 12 Aya Varan Taksit Kampanyası

Akbank Axess’e Özel 12 Aya Varan Taksit Kampanyası

akbank_axess_teknosada_12_ay_taksit_kampanyası

Akbank Axess’e Özel 12 Aya Varan Taksit Kampanyası hakkında merak ettiğiniz bütün detayları haberimizin devamındadır. Sizlerde haberimizi okuyarak Axess Teknosada 12 aya varan taksit kampanyası husussunda gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca Teknosada 12 aya varan taksit kampanyasına katılım sağlayarak Beyaz eşye, Teknolojik ürünler gibi kampanyaya dahil olan ihtiyaçlarınızı bu kampanya ile anında karşılayabilirsiniz.

Akbank Axess’e Özel 12 Aya Varan Taksit Kampanyası / Axess Teknosada 12 Aya Varan Taksit Kampanyası

Akbank Axess’e Özel 12 Aya Varan Taksit Kampanyası ; Akbank’tan Axess’ özel teknosada 12 aya varan taksit kampanyası düzenleniyor. Söz konusu olan Axess Teknosada 12 aya varan taksit kampanyasına Bütün Akbank AXESS kullanıcıları katılım sağlayabilir. Sizlerde dilerseniz Akbank Axess’e Özel 12 Aya Varan Taksit Kampanyası için katılım sağlayarak beyaz eşya ve teknolojik ürnlerdeki taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ayırca Akbank Axess’e Özel Teknosada 12 Aya Varan Taksit Kampanyası için Teknosa tarafından yapılan indirimlerden de faydalanabilirsiniz.Kampanyanın son katılım tarihi 30 Haziran 2023 olarak belirtilmiştir.

Axess Teknosada 12 Aya Varan Taksit Kampanyası hakkında bütün detaylar haberimizin devamında bulunuyor. Söz konusu olan Teknosada 12 Aya Varan Taksit Kampanyası için katılım sağlayanlar acil ihtiyaç duydukları beyaz eşya ve teknolojik ürünlerini 12 ay boyunca taksitlendire bilirler. Konu ve ürünler hakkında detaylı bilgiler için aşağıda verilen url’ye tıklayarak bilgiler alabilirsiniz. Axess’e özel Teknosa mağazalarında ve http://www.teknosa.com ‘dan yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 12 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.

Axess Teknosada 12 Aya Varan Kampanya Detayları

 • 30 Haziran 2023 ‘e kadar Axess’e özel Teknosa mağazalarında ve www.teknosa.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 12 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Axess’e Özel Teknosada 12 Aya Varan Taksit Kampanyası için Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına göre değişmektedir.
 • Axess’e Özel Teknosada 12 Aya Varan Taksit Kampanyası için Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından alışveriş esnasında uygulanmaktadır.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.
 • Free için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 4,80 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
 • Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez.
 • Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır.
 • Axess’e Özel Teknosada 12 Aya Varan Taksit Kampanyası için Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya hususunda merak ettğiniz husular için Akbank.com.tr adresinden bilgiler alabirsiniz.
 • Teknosada Axess’liler özel 12 ay taksit kampanyası için url’ye tıklayarak Akbank Müşteri hizmetlerinden bilgiler alabilirsiniz. Akbank Müşteri hizmetleri url ; https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/akbank-musteri-hizmetleri-akbank-direk-baglanma-444-25-25/.html

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.