«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. QNB Finansbank Pos Destek Hattı

QNB Finansbank Pos Destek Hattı

QNB Finansbank Pos Destek Hattı

QNB Finansbank Pos Destek Hattı İletişim Numarası

Pos cihazları istem dışı olarak hatalar ve arızalar verebilir. İp çakışması, internetin kesilmesi ve pos cihazının bağlı bulunduğu hattan kaynaklı arızalarda yaşanabilmektedir. Pos cihazınızda meydana gelen arıza ve pos hatalarında yapmanız gereken QNB Finanbank pos destek hattı iletişim numarasını aramaktır. QNB Finansbank pos destek hattı ve QNB Finansbank Pos detsek hattı iletişim numarası hakkında gerekli bilgiler haberimiz içerisinde yer alıyor.

Pos destek nedir?

POS destek Hattı bütün bankalar için büyük önem arz ediyor. Pos cihazı kullanan üye iş yerlerine anında hizmet vermek ve pos cihazında meydana gelen arızaların hatalarını gidermek için kullanılan iletişim hattı olmaktadır. Pos Destek Hattı, Finansbank’ın üye işyerlerine özel olarak sunduğu çağrı merkezi iletişim numarasıdır.

Pos Cihazı Arızaları İçin Anında Destek Nasıl Alınır?

Üye işyerleri pos cihazlarında meydana gelen pos hatası ve pos arızalarında QNB Finansbank Pos destek hattı iletişim numarasını arayarak pos cihazı arızaları için anında destek alabilmektedir. Sizde Finansbank üye iş yeri olarak pos cihazı arızaları ve pos hata kodları hakkında bilgiler almak için QNB Finansbank Pos Destek hattı iletişim numarasını arayarak  pos cihazınızda meydana gelen arıza ve hatalar için anında destek alabilirsiniz.

QNB Finansbank Pos Destek Hattı iletişim numarasını, pos cihazı kullanan QNB Finansbank üye işyerleri 7/24 olmak üzere arayabilir pos cihazında meyda gelen hata ve arızalar hakkında bilgiler alabilirler. QNB Finansbank pos destek hattı iletişim numarası yılın her günü ve her saati üye iş yerlerine çağrı merkezi ve destek hattı olarak hizmet veriyor. QNB Finansbank üye işyerleri pos cihazı ile alakalı meydana gelen bütün sorunlar ve hatalar için destek hattını arayarak bu destek hattı sayesinde hızlı ve güvenli olarak pos cihazlarında meydana gelen sorunlar için anında çözüm bulabilirler.

QNB Finansbank pos destek hattı iletişim numarası ile bir çok sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Pos cihazlarının elektronik ve teknolojik ürünler olduğunu düşündüğümüz de bu cihazlarda istem dışı hataların olmasının normal olduğunu anlarız. Bu neden dolayı QNB FİNANSBANK POS DESTEK HATTI iletişim numarası üye iş yerleri için çok önemlidir.

QNB Finansbank Pos Destek Hattı İle Arıza Bildirme / Meydana Gelecek POS Cihazı Arıza ve Hataları

0850 222 1 900 numaralı Qnb Finansbank pos destek hattı çağrı merkezini arayarak tüm sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz. Yapılması gereken hususta istediğiniz işlemin menüsünü tuşlamak yada sesli komut sistemine yanıt vermek olacaktır. Şarj problemi, görüntü kaybı, pos arızası, bağlantı problemleri, cihaz kartı okumaması, ekstre işlemleri ve her türlü desteği alabilmek için bu numarayı arayabilirsiniz. Finansbank’ta pek çok farklı pos cihazı bulunmaktadır bunlar “Finans Pos, Finans adsl pos, Finans mobil pos, temassız pos” olmak üzere farklı modüllerde pos cihazları vardır.

QNB Finansbank Pos Destek Hattı İle Pos Rulosu Talebi

QNB finansbank üye işyerleri QNB finansbankk’ın sizler için oluşturduğu 0850 222 1 900 numaralı pos destek hattını arayarak pos cihazınızda oluşan bütün arıza ve hatalara anında destek alabilir ayrıca pos cihazınızın rulo ihtiyaçlarını bu iletişim hattını arayarak tedarik edebilirsiniz. Pos cihazı destek ve iletişim hattını aramanız ve pos rulosu talebinde bulunduğunuz takdirde bankanız tarafından rulolar en geç 24 saat içinde iş yerinize teslim edilecektir.

QNB Finansbank POS İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

Üye işyeri olarak kullanmakta oluduğunuz POS cihazının iptal edilebilmesi ya da iade edilmesi husuları için QNB Finansbank POS destek hattı ile bağlantıya geçmelisiniz. Yine aynı hususta dilerseniz QNB Finansbank müşteri hizmetleri iletişim hattı ile iptal işlemleri konusunda ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Aynı zamanda QNB Finansbank’ın bütün şubeleri üzerinden pos cihazı iptal işlemi yapılabilir.

QNB Finansbank İletişim Numarasından Destek Alma

QNB Finansbank pos destek hattı ile yapılacak işlemler nelerdir, QNB Finansbank Pos Destek hattı iletişim numarası ile pos arızası giderme, QNB Finansbank Pos iptal işlemi nasıl yapılır, finansbank pos destek hattı iletişim numarasından rulo talebi nasıl yapılır sorularınız için pos destek hattını arayanız. Dilerseniz söz konusu husular için QNB Finansbank müşteri hizmetleri iletişim hattı numarasını arayarak bankanın müşteri temsilcilerinden bilgiler alabilirsiniz. QNB Finansbank müşteri hizmetleri iletişim hattı, aynı pos destek hattı gibi 365 gün 7/24 olarak hizmet veriyor.

İlginizi cekeceğini düşündüğümüz haberlerimiz için aşğıda verilen url’ye tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Sitemizde günlük olarak yayımlanan ekonomi haberleri, finans haberleri, banka haberleri ve altın / euro/ dolar/ BTC ve kripto para haberlerini bulabilirsiniz.

QNB Finansbank kart şifresi alma : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/finansbank-kart-sifresi-alma/.html

finansbank mobil şube resmi internet sitesi : https://www.qnbfinansbank.com/724-bankacilik/qnb-mobil

QNB Finansbank EFT ve Havale saatleri : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/qnb-finansbank-eft-ve-havale-saatleri/.html

QNB finansbank emekli promosyonları : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/finansbank-emekli-promosyanlari/.html

qnb finansbank iletişim numarası : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/qnb-finansbank-musteri-hizmetleri-0850-222-0-900/.html

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yaz

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Fadime zehra

  Finansbank pos destek hattı ile görüşerek pos cihazı talebinde bulunabiyim. Yoksa pos cihazı almam için bankaya mi başvuru yapmalıyım.

  • Uğur Aydın

   QNB Finansbank pos başvurunuz hakkında finansbank pos destek hattını arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sayfamız da var olan finansbank pos başvurusu başlıklı haberimizi okursanız sizin için gerekli olan bütün bilgileri bulabilirsiniz. Finansbank pos destek hattı pos cihazınızı aldıktan sonra unutmamanız gereken telefon numarsıdır. Mutlaka telefonunuza kayıt etmelisiniz.

 2. Turan Karatayoglu

  Finans bank pos destek hattı arayarak pos cihazı için başvuru yapılır mı???

  • Uğur Aydın

   Turan bey finansbank pos desktek hattı ile pos cihazınızda oluşan arızalar için destekler alabilirsiniz. Fakat başvuru içinde destekler alabilirsiniz. QNB Finansbank pos cihazı başvurusu nasıl yapılır yazımızı okursanız sizin için daha çok aydınlatıcı olacaktır.

 3. Mehmet

  İyi günler sayın yetkili
  Alışveriş esnasında Bazı kartlar şifresiz çekim yapmakta ve bu büyük risk oluşturmaktadır. Bu konuda yönlendirici bilgilerinize ihtiyacımız var . Teşekkürler

  • Uğur Aydın

   Mehmet Bey bu sorunun Finansbank Pos cihazınız ile hiç bir alakası yoktur. Kişinin Kredi Kartı ile alakalıdır. Yalnız siz bu gibi durumlarda güvence için pos rulosunun sizde kalan nüshasına kart kullanıcısının imzasını almayı unutmayınız. İyi akşamlar dilerim.