«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Finansbank Kart Şifresi Alma

Finansbank Kart Şifresi Alma

fş

QNB Finansbank KART ŞİFRESİ Nasıl Alınır?

QNB Finansbank Bankası kartınızı şubelerden veya kargo şekilde aldıktan sonra geçici şifreniz size otomatik olarak SMS şeklinde gelecektir. Geçici şifrenizi güvenlik açısından değiştirmelisiniz. QNB Finansbank Bankası kart şifreniz size özel ve gizlidir. QNB Finansbank şubelerinde bulunan banka personelleriyle bile paylaşmamalısınız. QNB Finansbank Bankası kart şifreniz dört hanelidir. Bankamatik şifreniz akla ilk gelebilecek rakamlar olmamasına özen göstermelisiniz. Bu yazımızda QNB Finansbank Bankası Kart şifrenizi nasıl alacağınıza ve aldığınız geçici şifreyi nasıl değiştireceğinize dair bilgileri bulabilirsiniz.

Finansbank Banka Kartı ŞİFRE Alma SMS

SMS seçeneği ile zaten kartınızı ilk aldığınız sırada otomatik olarak size şifre gönderilecektir. Şifrenizi unuttuysanız ya da QNB Finansbank Geçici Şifre bilgilendirme mesajını yanlışlıkla sildiyseniz tekrardan SMS yoluyla şifre alabilirsiniz. QNB Finansbank Bankasının verdiği SMS hizmetin yararlanabilmek için güncel cep telefonunuzun bankaya kayıtlı olduğunu kontrol etmelisiniz. QNB Finansbank Bankası banka kart şifre alma SMS’ inizi 3996’ ya göndermelisiniz. Göndereceğiniz mesaj içeriğinizde ‘banka kartınızın numaranızın son 4 rakamı, anne kızlık soyadınızın ilk harfi, banka kartınızın ön yüzünde bulunan vade yılınızı’ yazmalısınız. İstenilen bu bilgileri karışıklık olmaması için aralarında bir boşluk olacak şeklinde yazmalısınız. Mesajınızı gönderdikten sonra kısa bir süre içerisinde geçici şifrenizi alacaksınız. QNB Finansbank Bankası geçici şifrenizi güvenliğiniz açısında kimse le paylaşmamalısınız.

QNB Finansbank Bankamatik Kart ŞİFRE Alma

QNB Finansbank Bankası Bankamatik kartınızı ATM’lerden yapacağınız bankacılık işlemlerinizde ve alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. QNB Finansbank Banka hesabınızdaki paranız güvende olması için bankamatik kartınıza şifre oluşturmalısınız. Bankamatik Kart şifre oluşturma işleminizi dilediğiniz QNB Finansbank şubelerine uğrayarak oluşturabilirsiniz. QNB Finansbank şubesi müşteri temsilciniz sizden nüfus cüzdanınızı ve QNB Finansbank Bankamatik kartınızı isteyecektir. Bu belgeleriniz QNB Finansbank sisteminizle uyuşuyorsa banka sistemi tarafından size geçici şifre gönderilecektir. Güncel telefon numaranız banka sisteminde kayıtlı değilse müşteri temsilciniz yardımı ile değiştirebilirsiniz. Eğer cep telefon numaranız hiç yazmıyorsa QNB Finansbank şubelerinde bulunan basılı şifre talebinde bulunabilirsiniz. Bankamatik kartınız için geçici şifrenizi QNB Finansbank ATM’lerinden ve mobil uygulamadan ‘Yeni Şifre Oluşturma’ bölümünden değiştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Cepten ŞİFRE Alma

Tüm Bankacılık işlemlerinizi cepten halledebildiğiniz gibi kullandığınız banka kartınıza da cepten şifre alabilirsiniz. Cepten şifre alabilmek için QNB Finansbank cep şubesini kullanmalısınız. Cep şubesi ‘QNB Finansbank Mobil’ adıyla ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamayı AppStore veya Google Play Store da bulmakta güçlük çekiyorsanız QNB Finansbank banka sisteminin size göndereceği link ile indirebilirsiniz.

Finansbank Anında ŞİFRE ALMA

QNB Finansbank Bankası web adresi üzerinden ‘Anında Şifre’ edinebilirsiniz. İlk önce QNB Finansbank web adresi üzerinden bireysel giriş yapmalısınız. QNB Finansbank ana sayfa web adresinden ‘Bankamatik Kartı Anında Şifre’ seçeneğini seçmelisiniz. Açılan sayfaya güncel cep telefon numaranızı girerek anında şifreye sahip olabilirsiniz. Telefonunuza gelen geçici anında şifreyi 180 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *