«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. ING Kart Şifresi Alma

ING Kart Şifresi Alma

ıngş

ING Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Sitemizde bulunan bu yazımızla ING Bankası kart şifrenizi nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz bu bilgiler doğrultusunda sorun yaşamadan ING bankası kredi kartı veya banka kartı şifrenizi oluşturabilirsiniz.

ING Bank SMS İle Banka Kartı Şifre Alma

ING Bankası SMS bankacılığı hizmeti ile kredi kartı şifrenizi ve banka kartı şifrenizi aynı yöntemle alabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmına girmelisiniz. Mesaj içeriğinizin aralarında boşluklar olacak şekilde ‘SIFRE, ING Bank kartı numaranızın son 4 hanesi, CVV numaranızı’ yazmalısınız. Aralarında boşluk bırakmanızın sebebi ise herhangi bir karışıklık yaşamamanız içindir. Yazdığınız mesajı 2205’ e kısa mesaj şeklinde göndermelisiniz. Bu gönderimi ING Bankası sisteminde kayıtlı cep telefon numaranızla yapmalısınız. Mesajı attıktan kısa bir süre sonra ING Bankası kart şifrenizi alacaksınız. Aldığınız bu şifreyi ING Bankası ATM’lerinden, ING Bankası bireysel internet bankacılığından ve ING mobil uygulamasından değiştirmelisiniz.

ING Bankamatik Kart Şifresi Alma Oluşturma

ING Bankası bankamatik kartınızı ilk aldığınız sırada ING Bankası tarafından SMS yoluyla geçici şifre alacaksınız. Verilen geçici bu şifre ile kişisel ING Bankası bankamatik kart şifrenizi oluşturabilirsiniz. ING Bankası geçici şifrenizin kaybolması veya çalınması durumunda ING Bankası çağrı merkezi ile iletişime geçmelisiniz. ING Bankası çağrı merkezine 0 850 222 0 600 numara ile bağlanabilirsiniz. ING Bankası müşteri temsilcinizin sizden istediği bilgileri doğrultarak tekrardan geçici şifrenizi alabilirsiniz. Aldığınız geçici şifreniz ile dilediğiniz ING Bankası ATM’lerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

ING Bank Cepten Şifre Alma

ING Bankası cepten şifre alma işleminizi ‘ING Bank Mobil’ uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank Mobil adı ile AppStore ve Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz. ING Bankası cepten şifre alabilmek için mobil bankasına giriş yapmalısınız. ING Mobil Bankası bireysel girişinizi T.C. kimlik numaranız veya müşteri numaranızla ve ING bankası internet bankacılığı şifrenizle giriş yapmalısınız. ING Bankası mobil uygulama içerisinde ‘Kredi Kartlarım’ menüsünü seçmelisiniz. Ardından ‘Şifre Belirleme’ menüsünü içerisindeki bilgilerinizi doğrulayıp kişisel şifre oluşturmalısınız.

ING Bank Anında Şifre Alma

ING Bankası kart şifresi alabilmek için ING mobil bankacılığı seçeneğinden daha önce bahsetmiştik. ING bank mobil uygulamasından kart şifresi belirleyebilmek için internet bankacılığı şifresine ihtiyaç duyarsınız. İnternet bankacılığı şifrenizi kaybettiyseniz veya ilk defa alacaksanız ING Bankası resmi web adresi üzerinden ‘AnındaŞifre’bölümünden alabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *