«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Odeabank Kart Şifresi Alma

Odeabank Kart Şifresi Alma

odeabankşifre

Odeabank Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Odeabank banka kartınız ve Bank’ O banka kartınıza 4 haneli kişisel şifrenizi oluşturabilirsiniz.4 haneli kişisel şifrenizi oluşturabilmek için Odeabank şifre oluşturma kanallarını seçebilirsiniz. Bu yazımızda şifre oluşturma kanallarını sizler için karşılaştırdık. Birbirleriyle karşılaştırarak size en uygun şifre değiştirme seçeneğini seçebilirsiniz.

Odeabank Kart Şifresi Alma SMS

Odeabank Bankası kart şifrenizi SMS seçeneği ile birkaç dakika içerisinde halledebilirsiniz. Mesajınızı yollarken bazı bilgilerinizi de sisteme girmelisiniz. Mesajınıza SIFRE, Odeabank banka kartınızın 4 hanesi, kişisel şifreniz, kartınızın güvenlik kodu’ nu yazmalısınız. Yazdığınız mesajı 8444’ e göndererek kart şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Odeabank Bankamatik Kartı Şifre Alma Oluşturma

Odeabank bankamatik kartı şifre oluşturma işleminizi Odeabank resmi web adresi üzerinden yapabilirsiniz. Öncelikle Odeabank Bankamatik kartınızı elinize aldığınızda kartınız için geçici şifre verilecektir. Bu şifre ile Odeabank ATM’lerinden bankamatik kartı şifrenizi oluşturabilirsiniz. Odeabank ATM’lerine geçici şifrenizle giriş yaptıktan sonra size özel hesabınız açılacaktır. ATM’nin menü sayfasından ‘Kartlarım’ seçeneğine girmelisiniz. Odeabank banka kartınızı tıklayarak bu menü içerisinden 4 haneli şifrenizi oluşturabilirsiniz. Odeabank ATM’si içerisinde art arda gelen rakamları tercih etmemelisiniz. Önceden verilen Odeabank geçici şifrenizi unuttuysanız Odeabank şubelerinden yeni geçici şifrenizi alabilirsiniz.

Odeabank Cepten Şifre Alma İşlemleri

Odeabank Bankası cepten şifre alma işleminizi henüz cep bankacılığı hizmetinden gerçekleştiremezsiniz. Odeabank banka kartınıza ve kredi kartınıza diğer yöntemleri deneyerek şifre oluşturabilirsiniz. Odeabank kart şifrelerinizi oluştururken çok sık tercih edilen şifreleri tercih etmemeye dikkat etmelisiniz. Şifrenizi kişisel bilgilerinizi girerseniz veya 0 rakamı ile başlarsanız banka sistemi olarak kabul edilmemektedir.

Odeabank Anında Şifre Alma İşlemi

Odeabank ‘Anında Şifre’nizi Odeabank resmi web adresi üzerinden alabilirsiniz. Odeabank resmi web adresinizin ‘Bireysel Giriş’ bölümünden alabilirsiniz. Odeabank bireysel giriş menüsünün en altında bulunan ‘Anında Şifre’ bölümünü seçmelisiniz. Bu seçeneğinizi seçtikten sonra Odeabank Bankasına kayıtlı cep telefonunuza anında şifreniz gelecektir. Kayıtlı cep telefonunuzu değiştirdiyseniz Odeabank çağrı merkezini arayarak kayıtlı numaranızı değiştirmelisiniz. Odeabank çağrı merkezine 444 8 444 numarası ile bağlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *