«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Oksijen Hesap Nedir Nasıl Açılır

Oksijen Hesap Nedir Nasıl Açılır

Oksijen_hesap_nasıl_açılır

Oksijen hesap nedir, oksijen hesap nasıl açılır, oksijen hesap avantajları nelerdir, oksijen hesap özellikleri nelerdir ve odeabank oksijen hesabı açma işlemleri hususunda gerekli bilgiler haberimizin devamında yer alıyor.

Odeabank Oksijen Hesap Nasıl Açılır?

Son günlerin en çok aranan haberlerinden olan Odeabank oksijen hesap nedir, odeabank oksijen hesap nasıl açılır ve Oksijen hesap özellikleri ve avantajlarını başlıklar halinde inceleyelim. Birikimlerinizi ve tasarruflarınızı gün içinde vadesiz hesapta kullanabilirken, aynı zaman da gün sonunda seçtiğiniz Oksijen Hesap türüne göre belirlenen vadesiz tutarın üzerinde kalan bakiyenizi de gecelik mevduat hesabında otomatik olarak değerlendirmenizi sağlayan banka hesabıdır. Oksijen hesap vadeli banka hesabır. Fakat oksijen hesap vadeli olan birikim ve tasarrufunuzu sizlere vadesiz gibi kullanma olanağı ve imkanı sağlayan banka hesabı olmaktadır. Sizlerde odebank oksijen hesabı açarak birikim ve tasarruflarınızı bu hesap ile değerlendirebilirsiniz.

Oksijen Hesap Özellikleri / Oksijen Hesap Avantajları

Tasarruflarınızı gün içinde vadesiz hesapta kullanabilirken; aynı zamanda gün sonunda, seçtiğiniz Oksijen Hesap türüne göre belirlenen vadesiz tutarın üzerinde kalan bakiyenizi de gecelik mevduat hesabında otomatik olarak değerlendirebilirsiniz.

Standart gecelik faiz oranından daha yüksek faiz oranı avantajı elde eder kazançlı çıkarsınız.

Oksijen hesap TL, USD ve EUR para birimlerinde açabilir, yapmış olduğunuz tasarruflarınızı piyasa koşullarına göre değişen faiz oranları ile değerlendirebilirsiniz.

Düzenli olarak her ay TEMA Vakfı aracılığıyla doğa eğitimine katkı yapabilirsiniz ya da fidan bağışlayabilirsiniz.

Söz konusu olan Odeabank Oksijen Hesap, tanımlı olduğu vadesiz hesabınızdan gün sonlarında vade süresi 1 gün olacak şekilde gecelik mevduat olarak otomatik olarak bağlanır. (Hafta sonları için 3 günlük ve resmi tatillerde tatil gün sayısı kadar olmak üzere.) işlem görür.

Oksijen Dinamik Hesap, 100* gün boyunca tanışmaya değer hoş geldin faizi sunarken, yapmış olduğunuz tasarruflarınız piyasa koşullarına göre günlük olarak güncellenen faiz oranı ile değerlenmenin avantajını yaşar. Odeabank tanışma faizi ise %23.00 olmaktadır.

Odeabak Oksijen Hesabı Nasıl Açılır?

Odeabank oksijen hesap nasıl açılır; Oksijen hesap açma işlemlerinizi odeabank’ın butün şubelerinde yapabilirsiniz. Banka şubesinden oksijen hesap açma işlemini size en yakın banka şubesinden yaptığınız takdirde zaman kaybı yaşamazsınız. Oksijen hesap açma işlemlerinizi deilerseniz Odeabank internet bankacılığı üzerinden ya da odeabank mobil şube üzerinden yapabilirsiniz. Oksijen hesap açma işleminiz için mobil şube url’si yazının altında verilmiştir. URL’ye tıklayarak bankanın resmi mobil şubesine bağlanabilir ve oksijen hesap açma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

odeabank mobil şube url : https://www.odeabank.com.tr/direkt-bankacilik/mobil-bankacilik

Odeabank İletişim Hattı

Odeabank iletişim hattı sizlere 365 gün 7/ 24 hizmetler vermektedir. Söz konusu olan Oksijen hesap nedir, oksijen hesap nasıl açılır, oksijen hesap avantajları nelerdir, oksijen hesap özellikleri nelerdir ve odeabank oksijen hesabı açma işlemleri hakkında odeabank iletişim hattından bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca hesap açmak iseterseniz odeabank iletişim hattını arayarak odeabank oksijen hesap açma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

odeabank iletişim hattı : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/odeabank-musteri-hizmetleri-odeabank-direk-baglanma/.html

Bir Cevap Yaz

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Cengiz Karaman

  Oksijen hesapta vadeli gibi nasıl kazanacağım biraz daha net olarak açıklaya bilirseniz sevinirim.

  • Uğur Aydın

   Sayın Okurumuz Cengiz bey Odeabank Oksijen hesapta hesap açmak için bulunan alt limitin altına banka hesabında yani oksijen hesabınızda buluna miktarınız her gece işlem görecek ve faiz kazanacaktır. Ayrıca bir başka banka hesabı olan Fibabanka Kiraz Hesap gibi özellikli bir hesap olan Odeabank Oksijen hesap ile TEB bankası Marifetli hesap birbirlerine çok yakın özellikleri taşıyan hesaplar olmaktadır. Banka hesapları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz eğer sitemizde bütün banka hesapları mevcut olmaktadır.

 2. FİKRET MAVİYILDIRIM

  odebank oksıjen hesabı nasıl açılır

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Fikret bey Odeabank şubelerinden ve bütün dijital kanallarından, Odeabank internet bankacılığından ve Odea Bank müşteri hizmetlerini arayarak Oksijen hesap açtırabilirsiniz.

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Fikret bey Odeabank oksijen hesap açmak isterseniz bankanın şubesinden, Odeabank İnternet Şubeden, bankanın dijital kanallarından ayrıca Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak oksijen hesap açma işleminizi çok rahat gerçekleştire bilirsiniz.

 3. Burak TERZİOĞLU

  Fibabankadan kiraz hesap açtırdım ama odeabank oksijen hesapta bana çok iyi bir hesap olarak geldi. Sizce kiraz hesap mı avantajlı yoksa oksijen hesap mı avantajlı.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Burak bey Fibabanka Kiraz hesap ve Odeabank Oksijen hesap özellikleri ve avantajları ile birbirine benzeyen çok karlı banka hesaplarıdır. Hangi hesabı açacağınızı kendinizin belirlemesi çok daha iyi olacaktır.

 4. Murat Demir

  Oksijen Hesabı bir kereye mahsus mu açabilirim yoksa kendim için ayrı ayrı oksijen hesap açtırmam mümkün mü?

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz murat bey daha öncede sizin sorunuza cevap yazdım. Orada söylediğim gibi oksijen hesap çok özellikli ve karlı bir hesap olduğu için sadece bir hesap açtırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Oksijen hesabı hakkında çok daha detaylı bilgi almak için Odeabank Müşteri Hizmetlerini arayarak müşteri temsilcilerinden en sağlıklı bilgileri alabilirsiniz.

 5. Münevver DUMAN

  Odeabank oksijen hesap açma işlemlerimizi tamamladıktan sonra oksijen hesabın hoş geldin faiz oranlarında değişme oluyormu. Yani oksijen hesap hoş geldin faiz oranları değişe biliyor mu.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Münevver hanım bütün bankaların dönem dönem mevduat faizi oranları güncellenmektedir. Oksijen hesap bir banka hesabı olduğu için oksijen hesabında faiz oranlarında güncelleme yapılmaktadır. Fakat konu hakkında çok daha detaylı bilgi almak isterseniz Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak oksijen hesap güncellemeleri ve faiz oranları hakkında çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 6. Selma Ertekin

  Oksşjen hesap açmak için çocuklarımızın yaşı önemlimi ve çocuklarım 18 yaşından küçükler onların adına Oksijen hesap açtırabilir miyim.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Selma Hanım diğer banka hesap açma işlemlerinde olduğu gibi oksijen hesap açma işlemlerinde de çocuklarınızın yaşı önemlidir. Çocuklarınızın yaşı 18 den küçük ise eğer siz ve babası yanında giderek çocuklarınıza oksijen hesap açtırabilirsiniz. Odeabank müşteri hizmetlerinden çocuklarınıza hesap açtıramazsınız.

 7. Sıla KUMRUCU

  Oksijen hesap açtırdıktan sonra oksijen hesabımızdan otomatik ödeme talimatı verile bilir mi?

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Sıla Hanım Oksijen hesabınızı açtıktan sonra elbette oksijen hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ayrıca oksijen hesap özelliği sayesinde hesabınızdaki paranızı gün içinde belirli miktarlarda kullana bilirsiniz. Bu husus için odeabank müşteri hizmetlerinden çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.