«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Oksijen Hesap Nedir Nasıl Açılır

Oksijen Hesap Nedir Nasıl Açılır

ekran görüntüsü

Odeabank Oksijen Hesap Nasıl Açılır?

Değerli okuyucularımız bugün sizlerin bilgilerine sunmak maksadı ile Odeabank oksijen hesap nedir, oksijen hesap nasıl açılır ve Oksijen hesap özellikleri ve avantajları nelerdir gibi olan bütün soruların cevapları hakkında merak edilen hususları sizlerin bilgilerine sunmak amacı ile sitemizde yayımlamak istedik. Değerli okuyucularımız sizlerde Odeabank oksijen hesap hakkında merak ettiğiniz hususlar var ise sizlerin bilgilerine sunmak amacı ve maksadı ile yayımladığımız odeabank oksijen hesap başlıklı yazımızı sonuna kadar okuyarak bütün detaylar ve hesabın avantajları ile özellikleri hakkında çok daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Şimdi yazımızı daha fazla uzatmadan Oksijen hesap nedir ve özellikleri nelerdir açıklayalım.

Odeabank Oksijen Hesap Nedir Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?

Değerli okuyucularımız odeabank tarafından müşterilerine sunulan bir banka hesap türü olan oksijen hesap gün sonu bakiyesinin minimum 4.000 bin dolar, 4.000 bin euro ve 4.000 bin lira gibi üstü kısmını bir gün vadeli ve temdit etmeyen bir vadeli hesaba otomatik bir sistem ile aktaran bir vadesiz banka hesabı çeşidi olmaktadır. Bu hesap vadesiz bir hesap olsa bile vadeli hesap gibi işlem görerek hesap sahiplerine standart gecelik faiz oranlarından çok daha yüksek faiz vererek hesabınızdaki paranızı çok daha yükselten ve paranıza kazanç sağlayan bir hesap türüdür. Değerli okuyucularımız sizlerde oksijen hesabı açabilir ve günlük aldığınız faiz ile kazancınızı daha çok artırabilirsiniz.

Bir vadesiz hesap olan oksijen hesap, hesap sahiplerine vadeli hesap gibi kazanç sağlarken aynı zamanda paranızı vadesiz hesaplardaki gibi günlük kullanma olanağı ve avantajlarını sağlamaktadır. Bu hesap biraz ING bankın turuncu hesabı ile benzerlikler taşımaktadır fakat bir çok farklılıkları vardır. Aynı deniz bank’ın deniz hesabı gibi görünse bile o hesapla da Oksijen hesap arasında farklılar olmaktadır. Sadece bu üç hesabın günlük faiz işlemleri ve vadesiz hesap olmalarına rağmen vadeli hesap gibi kazanç sağlamaları birbirlerine olan en büyük benzerlikleri olmaktadır. Sizlerde oksijen hesabının özelliklerinden ve avantajlarından yararlanmak isterseniz eğer Odeabank şubesine giderek kendinize oksijen hesap açtırabilirsiniz.

Oksijen hesap özellikleri çok fazla olan bir hesap olmaktadır. Değerli okuyucularımız normal bütün vadesiz hesaplarda olduğu gibi odeabank oksijen hesapta da bütün banka ve bankacılık işlemlerinizin bir çoğunluğunu ücretsiz olarak gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Bu özelliklerden yani ücretsiz yapabileceğiniz bankacılık işlemlerine örnek verecek olursak eğer havale ve eft gibi bir çok buna benzer banka ve bankacılık işlemlerini de hiç bir şekilde ücret ödemeden yapabiliyorsunuz.

Odeabak Oksijen Hesabı Nasıl Açılır?

Değerli okuyucularımız odeabank oksijen hesabı açma işlemi banka şubelerinden ve ATM’ lerinden de yapabiliyorsunuz. Ayrıca odeabank çağrı merkezi ve odeabank müşteri hizmetleri numarası olan 444 8 444 nolu telefon hattını da arayarak odeabank oksijen hesabı açabiliyorsunuz. Değerli okuyucularımız eğer odeabank müşterisi iseniz ve bankanızın internet bankacılığını kullanıyorsanız eğer internet bankacılığı üzerinden de oksijen hesabınızı açabilirsiniz.

Değerli okuyucularımız söz konusu olan oksijen hesap nasıl açılır ve odeabank oksijen hesap özellikleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz hususlar varsa eğer hatta ve hatta cevabını bulamadığınız sorular var ise eğer bankanın çağrı merkezi yani odeabank müşteri hizmetleri 444 8 444 iletişim hattını arayarak müşteri temsilcilerinden her türlü sorularınızı sorarak çok daha sağlıklı ve çok daha detaylı bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca sizlerin bilgilerine sunmak için yayımladığımız haberimizin en alt bölümünde mevcut olan yorum bölümünden de bizlere ulaşabilir ve bütün banka ve bankacılık işlemleri ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz…

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Cengiz Karaman

  Oksijen hesapta vadeli gibi nasıl kazanacağım biraz daha net olarak açıklaya bilirseniz sevinirim.

  • Uğur Aydın

   Sayın Okurumuz Cengiz bey Odeabank Oksijen hesapta hesap açmak için bulunan alt limitin altına banka hesabında yani oksijen hesabınızda buluna miktarınız her gece işlem görecek ve faiz kazanacaktır. Ayrıca bir başka banka hesabı olan Fibabanka Kiraz Hesap gibi özellikli bir hesap olan Odeabank Oksijen hesap ile TEB bankası Marifetli hesap birbirlerine çok yakın özellikleri taşıyan hesaplar olmaktadır. Banka hesapları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz eğer sitemizde bütün banka hesapları mevcut olmaktadır.

 2. FİKRET MAVİYILDIRIM

  odebank oksıjen hesabı nasıl açılır

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Fikret bey Odeabank şubelerinden ve bütün dijital kanallarından, Odeabank internet bankacılığından ve Odea Bank müşteri hizmetlerini arayarak Oksijen hesap açtırabilirsiniz.

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Fikret bey Odeabank oksijen hesap açmak isterseniz bankanın şubesinden, Odeabank İnternet Şubeden, bankanın dijital kanallarından ayrıca Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak oksijen hesap açma işleminizi çok rahat gerçekleştire bilirsiniz.

 3. Burak TERZİOĞLU

  Fibabankadan kiraz hesap açtırdım ama odeabank oksijen hesapta bana çok iyi bir hesap olarak geldi. Sizce kiraz hesap mı avantajlı yoksa oksijen hesap mı avantajlı.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Burak bey Fibabanka Kiraz hesap ve Odeabank Oksijen hesap özellikleri ve avantajları ile birbirine benzeyen çok karlı banka hesaplarıdır. Hangi hesabı açacağınızı kendinizin belirlemesi çok daha iyi olacaktır.

 4. Murat Demir

  Oksijen Hesabı bir kereye mahsus mu açabilirim yoksa kendim için ayrı ayrı oksijen hesap açtırmam mümkün mü?

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz murat bey daha öncede sizin sorunuza cevap yazdım. Orada söylediğim gibi oksijen hesap çok özellikli ve karlı bir hesap olduğu için sadece bir hesap açtırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Oksijen hesabı hakkında çok daha detaylı bilgi almak için Odeabank Müşteri Hizmetlerini arayarak müşteri temsilcilerinden en sağlıklı bilgileri alabilirsiniz.

 5. Münevver DUMAN

  Odeabank oksijen hesap açma işlemlerimizi tamamladıktan sonra oksijen hesabın hoş geldin faiz oranlarında değişme oluyormu. Yani oksijen hesap hoş geldin faiz oranları değişe biliyor mu.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Münevver hanım bütün bankaların dönem dönem mevduat faizi oranları güncellenmektedir. Oksijen hesap bir banka hesabı olduğu için oksijen hesabında faiz oranlarında güncelleme yapılmaktadır. Fakat konu hakkında çok daha detaylı bilgi almak isterseniz Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak oksijen hesap güncellemeleri ve faiz oranları hakkında çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 6. Selma Ertekin

  Oksşjen hesap açmak için çocuklarımızın yaşı önemlimi ve çocuklarım 18 yaşından küçükler onların adına Oksijen hesap açtırabilir miyim.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Selma Hanım diğer banka hesap açma işlemlerinde olduğu gibi oksijen hesap açma işlemlerinde de çocuklarınızın yaşı önemlidir. Çocuklarınızın yaşı 18 den küçük ise eğer siz ve babası yanında giderek çocuklarınıza oksijen hesap açtırabilirsiniz. Odeabank müşteri hizmetlerinden çocuklarınıza hesap açtıramazsınız.

 7. Sıla KUMRUCU

  Oksijen hesap açtırdıktan sonra oksijen hesabımızdan otomatik ödeme talimatı verile bilir mi?

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Sıla Hanım Oksijen hesabınızı açtıktan sonra elbette oksijen hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ayrıca oksijen hesap özelliği sayesinde hesabınızdaki paranızı gün içinde belirli miktarlarda kullana bilirsiniz. Bu husus için odeabank müşteri hizmetlerinden çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.