«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Odeabank Müşteri Hizmetleri Odeabank Direk Bağlanma

Odeabank Müşteri Hizmetleri Odeabank Direk Bağlanma

odeabank-musteri-hizmetleri-direk-baglan

Odeabank Müşteri Hizmetleri ve İletişim Numarası 0850 222 84 44- 444 8 444

Odeabank son zamanlarda hızla gelişen ve hızla büyüyen bankalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizin bütün il ve ilçelerine de şubeler açarak ülkenin tamamına hizmetler vermektedir. Aynı zaman da Odeabank bulundurduğu telefon hatları ile de vatandaşlarımıza sınırsız hizmetler vermektedir.

Bu hizmetleri açıklayacak olur isek eğer Odeabank Müşteri hizmetleri telefon numarası, Odeabank müşteri hizmetlerine DİREK Bağlanma, Odeabank direk bankacılık, odeabank telefon bankacılığı ve odeabank internet bankacılığı olarak sayabiliriz. Sizlerde bu hizmetlerden yaralanmak isterseniz odeabank müşterisi olmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda odeabank müşterisi olarak bankanın yeni müşterilerine sağladığı bütün imkan, olanak ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

ODEABANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ telefon 0850 222 84 44 ve 444 8 444 hattını arayan banka müşterileri kredi kartı iptali yapabilir, kredi kartı limitini artıra bilir, kredi kartı kampanyaları hakkında bilgiler alabilir ve kayıp ve çalıntı kredi kartı ve banka kartı işlemlerini bildire bilir aynı zaman da konut kredileri ve taşıt kredileri hakkında bilgiler alabilir odeabank bireysel kredi başvurusu yapabilir ve bilgiler alabilir, vadeli mevduat hesabı ve vadesiz hesap açtıra bilir ve bilgiler alabilir, altın ve döviz hesabı açabilir bilgiler alabilir ve işlemler yapabilir,fatura ödemesi gerçekleştirebilir, otomatik ödeme talimatları verebilir.

Pos ve pos cihazları hakkında bilgiler alabilir, kredi kampanyaları hakkında bilgiler alabilir ve EFT ve havale işlemlerini gerçekleştirebilir aynı zamanda bütün banka ve bankacılık işlemlerini çok rahat ve çok hızlı gerçekleştirerek bütün sorunlarını çözüme kavuşturabilirler.

Odeabank müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını bütün sıkıntılarını ve bütün işlemlerini sıkıntısız ve sorunsuz bir şekilde vermiş olduğu hızlı hizmet ve destek ile ODEABANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ telefon 0850 222 84 44 ve 444 8 444 numaraları ile sağlamaktadır. 2014 Yılında banka sektöründe kurulan odeabank iş politikasın da en önemli hususun müşteri memnuniyetini sağlamak olduğunu belirtmiş ve kuruluş tarihinden itibaren müşteri memnuniyetini sağlayan nadide ve güzide bankalar arasına girmiştir.

Ayrıca Odeabank Pos destek hattı ile de üye iş yerlerine hizmet verirken çağrı merkezi ile de bütün müşterilerine ve vatandaşlarımıza da sınırsız hizmet ve destekler vermektedir. Ayrıca odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bütün müşterilerine haftanın her günü günün her saati ve 7/24 gece ve gündüz olmak üzere hizmet vermektedir.

odeabank pos destek hattı url: https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/odeabank-pos-destek-hatti/.html

Odeabank Direkt Bankacılık İletişim Merkezi

Odeabank sizler için bir çok servisler ile hizmetler vermeye devam etmektedir. 444 8 444 ve 0850 222 84 44 numaraları ile de dünyanın neresinde olursanız olun bu numaraları arayarak odeabank Direk bankacılık iletişim merkezinden her gün ve her saat sınırsız hizmetler alabilir ve bu numaralara günün her saatinde bağlana bilirsiniz.

odeabank direk bankacılık url: https://www.odeabank.com.tr/direkt-bankacilik

Odeabank Müşteri Hizmetleri DİREK Bağlanma

Odeabank sizlere daha sağlıklı ve daha hızlı hizmetler vermek için çalışmalarını yapmış ve direk bağlanma işlemini de aktif etmiştir. Odeabank MÜŞTERİ hizmetlerine DİREK BAĞLANMA işlemi için ilk yapmanız gereken 0850 222 84 44 müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekecektir. Ondan sonra yapmak istediğiniz işlemi menüyü takip ederek yapabilirsiniz.

Yapılacak işlemleri sıralayacak olur isek eğer kayıp ve çalıntı işlemleri için 1 tuşlayın bankacılık işlemleriniz için ise 2 yi tuşlayınız. Şife ve şifre işlemleri için ise 3′ ü tuşlayın. Eğer internet bankacılığı işlemi yapacaksanız o zaman 4′ ü tuşlayın. Kredi ve kampanyalar için 5’i tuşlayın müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız eğer o zaman da 6′ yı tuşlayınız. Bu işlemleri gerçekleştirirseniz Odeabank müşteri hizmetleri DİREK Bağlanma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır..

Odeabank mobil bankacılık, ODEABANK internet bankacılığı, odeabank mobil şube, Odeabank Müşteri Hizmetleri DİREK BAĞLANMA ve odeabank müşteri hizmetleri iletişim hattı hakkında sorularınızı bankanın müşteri temsilcilerine sorunuz ve en güncel bilgileri alınız.

Bir Cevap Yaz

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Onur TÜRKER

  Odeabank Müşteri hizmetlerini aradım sürekli müzik dinledim daha sonra ise Odeabank Direk bağlanma ile aramak istedim fakat sonuç aynı olmuştu ne yapmam gerekli istediğim zaman ulaşmak için.

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Onur bey Burgan bank son yıllarda en hızlı büyüme gerçekleştiren bankalardan birisi olduğu için bu sebeplerden dolayı müşterileri artmakta ve ulaşım biraz zorlaşmaktadır. Tabi zamanla banka yöneticileri bu sorunlara çare bulacaklardır. Fakat çok rahat ulaşmak isterseniz eğer ister burgan bank müşteri hizmetleri isterseniz Burgan Bank müşteri hizmetleri direk bağlanma ile akşamın geç saatlerinde sorunsuz ulaşabilirsiniz.

 2. Selma TEKİN

  Odeabank Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulundum. Fakat bir gün oldu henüz bana olumlu veya olumsuz yönde bir dönüş yapılmadı. Acaba tekrar Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarasını arasam kredim hakkında bilgi veriler mi?

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Selma Hanım Odebank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduğunuzu söylemişsiniz. Odeabank müşteri hizmetleri en geç 48 saat içerisinde krediniz hakkında bilgi vermek için arayacaktır. Sizin tekrardan Odeabank Müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanıza gerek yoktur.

 3. Servet AYDOĞAN

  Odeabank Müşteri hizmetleri numarasını ne zaman arasam sürekli telefonda müzik dinliyorum veya sıradaki müşterilere hizmet veriliyor diyor. Bunun için Odeabank Müşteri hizmetleri direk bağlanma ile ulaşmak istedim fakat sonuç aynı ne yapmam gerekir.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Servet bey bu sorun bütün bankaların müşteri hizmetleri numarasında yaşanmaktadır. Odeabank müşteri hizmetleri aslında çok titiz hizmet vermektedir. Siz mutlaka Odeabank müşteri hizmetleri numarasının en yoğun zamanına denk gelmişsiniz. Yinede Odeabank Müşteri hizmetleri direk bağlanma ile bağlandığınızda şikayetlerinizi bildire bilirsiniz.

 4. Mehmet PEYNİRCİ

  Kredi kartım bankanın olmadığı ATM’ de kaldı ve ATM kredi kartımı vermedi. Odeabank müşteri hizmetlerini arasam kredi kartımın elime geçmesi hızlanır mı?

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Mehmet Bey Odeabank müşteri hizmetleri zaten sizi en yakın zamanda arayacaktır. Ayrıca hangi ilde olursanız olun kredi kartınızı adresinize gönderecektir.

 5. Ertuğrul GENCAL

  0212 ile başlayan ve sürekli değişen numaralardan odeabank müşteri hizmetleri diye aranıyorum. Haberinizde belirtmiş olduğunuz numaraların dışında Odeabank müşteri hizmetleri numarası var mı cevaplarsanız sevinirim.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Ertuğrul bey Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası haberimizde açıkladığımız gibi iki adet olmakta ve bunlar 0850 ve 444 ile başlamaktadır. Odeabank müşteri hizmetleri numarası için 0212 veya 0216 gibi numaralar olmamaktadır. Bu numaraları Polis ihbar hattına şikayet etmelisiniz.

 6. Sevda BAYKAL

  Odeabank Müşteri hizmetlerini ne zaman ararsam arayım on dakikadan önce bağlanamıyorum. Hatta bunun için Odeabank müşteri hizmetleri direk bağlanma ile denedim yinede erken bağlanamıyorum.

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Sevda hanım odeabank hızla müşteri sayısını artıran bankalarımızdan birisi olduğu için bu sıkıntılar yaşanmaktadır. Odeabank müşteri hizmetleri numarasını geç saatlerde aramanız olacaktır. Fakat Odeabank müşteri hizmetleri direk bağlanma ile çok daha kolay bağlana bilirsiniz. Muhtemelen sizin aradığınız saat Odeabank müşteri hizmetlerinin en yoğun olduğu bir zamana gelmiştir.

 7. Fuat ELİBOL

  Maddi durumum iyi olduğu için çalışmıyorum ara sıra kendime sigorta yatırıyorum. Almış olduğum kiralar var bunları göstererek Odeabank müşteri Hizmetleri üzerinden kredi başvurusunda bulunsam onaylanır mı?

  • Uğur Aydın

   Sayın okurum Fuat bey anladığım kadarı ile bankaya gitmeden Odeabank Müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz. Kiralar size ait bir gelir belgesidir. Tabi odeabank müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilirsiniz ve krediniz onaylanacaktır.

 8. Osman DUMAN

  Odeabank Müşteri hizmetleri numarasını arayarak kendime ve oğluma Odeabank Oksijen hesap açtırabilir miyim.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Osman Bey Odeabank Oksijen hesap açmak istiyorsanız eğer kendiniz için Odeabank Müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayarak hesap aça bilirsiniz. Fakat oğlunuz için hesap açamazsınız. Bunun İçin banka şubesine gitmelisiniz.

 9. Yusuf DAĞAŞAN

  Odeabank Müşteri hizmetlerini arayarak vermiş olduğum otomatik ödeme talimatlarını iptal ettirmek istiyorum. Otomatik ödeme talimatlarımı müşteri hizmetlerinden yapsam sıkıntı olur mu yoksa banka şubesinden mi yaptırsam sıkıntısız iptal edilir.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Yusuf bey Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatınızı iptal ettirebilirsiniz. Hiçbir şekilde banka şubesine gitmenize ve endişe duymanıza gerek yoktur. Odeabank Müşteri hizmetleri gerçekten en güzel hizmeti veren bankalardan birisi olmaktadır.

 10. Burak TERZİOĞLU

  Oksşjen hesabı açtırmak istiyorum. Odeabank müşteri hizmetlerini arasam oksijen hesap açtırabilir miyim.

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Burak Bey Oksijen hesabı açmak istediğinizi belirtmişsiniz. Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak odeabank oksijen hesap açabilirsiniz. Ayrıca Odeabank müşteri hizmetleri ile bütün banka ve bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 11. Murat Demir

  Odeabank Müşteri hizmetlerini arasam oksijen hesabı kendi adıma ayrı ayrı açtırmam mümkün mü. Eğer değilse neden kendi adıma iki veya üç hesap açamıyorum.

  • Uğur Aydın

   Değerli okurum MuRAT BEY odeabank müşteri hizmetlerini arayarak kendi adınıza oksijen hesap açtırabilirsiniz. Fakat kendi adınıza sadece bir hesap açtırabilirsiniz. Oksjen hesap çok özellikli ve avantajlı bir hesap olarak yatırımınıza göre sizlere yüksek hoş geldin faizi vermektedir. Varsa aile bireylerine oksijen hesap açtırabilirsiniz. Bankanın çok çeşitli hesapları olmaktadır. Dilerseniz Oksijen hesap açtırdıktan sonra yine odeabank müşteri hizmetlerinden veya banka şubelerinden vadeli hesap, vadesiz hesap ve altın hesabı da açabilirsiniz.

 12. Yücel Dalkılıç

  Odeabank ile ilgili yazinizdan çok faydalandım gerekli tüm bilgileri buldum yazıda çok teşekkür ederim

 13. Kadir kalkan

  Odeabank müşteri hizmetleri ile ilgili konulara cokbguzel deginmissiniz faydalı bilgiler var sağolun