«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Fibabanka Kart Şifresi Alma

Fibabanka Kart Şifresi Alma

fibaşifreee

FİBABANKA Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Alışveriş yaparken Fibabanka Banka kartınızı veya kredi kartınızı kullanarak nakit para sıkıntısından kurtulabilirsiniz. Ayrıca Fibabanka Bankası Hesap kartınızla istediğiniz zaman paranızı Fibabanka ATM’lerinden çekebilirsiniz. Fibabanka şubelerine gitmeden bankacılık işlemlerinizi Fibabanka Banka kartı ile yapabilirsiniz. Fibabanka Bankası kart işlemlerinizi yapabilmek için güvenli bir şekilde kart şifresi oluşturmalısınız. Fibabanka kart şifresi 0 ile başlamamalısınız. Kolay akılda kalabilecek ardışık rakamları da denememelisiniz. Ayrıca Fibabanka kredi kartınızın şifresi ile banka hesabınızın şifresinin aynı olmamasına dikkat etmelisiniz. Fibabanka Bankası kart şifrenizi oluşturduktan sonra 3 ayda veya 1 ayda değişiklik göstermelisiniz. Fibabanka Bankası kart şifrenizi 4 farklı yoldan oluşturabilir veya değiştirebilirsiniz.

Fibabanka Banka Kartı ŞİFRE Alma SMS

Gelişmiş Fibabanka bireysel internet bankacılığı sayesinde kart şifrenizi SMS yolu ile alabilirsiniz. Öncelikle Fibabanka Masterpass kredi kartınızın ve Fibabanka Banka kartı şifresi almak için Fibabanka resmî web adresine giriş yapmalısınız. Fibabanka resmî web adresinde sağ tarafında bulunan bireysel giriş bölümünden girişinizi yapmalısınız. Girişinizi yaptıktan sonra kartlarım menüsünden ‘Şifremi Unuttum’ bölümüne tıklamalısınız. Bu sayfa üzerinden Fibabanka Bankası Masterpass bilgilerinizi veya Fibabanka hesap kartınızın bilgilerinizi girmelisiniz. Bu işlemi de tamamladıktan sonra Fibabanka SMS Bankacılığı ile geçici şifrenizi alabilirsiniz. Ekstradan kart bilgileriniz ve ‘ŞIFRE’ yazmanız ile Fibabnka Bankası kart şifrenizi alamazsınız.

Fibabanka Bankamatik Kart Şifre Oluşturma

Fibabanka Bankamatik kart şifrenizi Fibabanka çağrı merkezi ve Fibabanka ATM’leri ile ŞİFRE oluşturabilirsiniz. Fibabanka çağrı merkezini 444 88 88 numarasını tuşlayarak alabilirsiniz. Fibabanka Bankası müşteri temsilcinize bağlandıktan sonra istenilen kişisel ve kart bilgilerinizi vermelisiniz. Verdiğiniz bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra güncel cep telefonunuza geçici şifre gönderilecektir. Fibabanka geçici şifrenizle Fibabanka ATM’leri üzerinden kişisel bankamatik kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Fibabanka Cepten ŞİFRE ALMA

Fibabanka cepten şifre alma işleminizi telefon bankacılığını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Fibabanka çağrı merkezi ve müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. Öncelikle 444 88 88 numarasını veya 0 850 222 77 77 numarasını arayabilirsiniz. Bu numaralardan Fibabanka Bankası müşteri temsilcilerinize bağlanarak banka kartınızı ve kredi kartınızın şifresini alabilirsiniz. Fibabanka çağrı merkezinden veya Fibabanka müşteri hizmetlerinde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız masterpassturkiye@mastercard.com e-posta adresine durumu anlatan bir mesaj yollamalısınız.

Fibabanka Anında Şifre Alma

Fibabanka ‘Anında Şifre’ hizmeti ile bankaya ait hesap kartınızı veya kredi kartınızın şifresini alamazsınız. Kart şifrenizi ilk defa alacaksanız ya da kart şifrenizde değişiklik yapmak istiyorsanız Fibabankanın verdiği diğer hizmetleri deneyebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *