«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Deniz Bank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Deniz Bank Kredi Kartı Bloke Kaldırma

deniz_bank_kart_blokesi_kaldırma

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma ; Kredi kartları en çok tercih edilen bankalardan birisi Denizbank’tır. Kredi kartlarının bu denli tercih edilmesinin bir çok nedeni olmaktatır. Söz konusu nedenler ise bankanın kredi kartlarına sağladığı avantajlar ve özelliklerdir. Denizbank kredi kartlarında kullanıcı için çok önemli özellikler bulunur.

Denizbank Bloke Kaldırma

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma; Kredi kartlarında banka kartlarında sürekli yaşanan sorunlardan birisidir. Kredi kartına ya da banka kartına yanlış şifre girdiğimizden dolayı bu sorun karşımıza çıkar. Ayrıca çalıntı kayıp gibi durumlarda ise güvenlik sebebidir. Kredi kartı ve bloke kartı güvenliğimiz için anında bloke edilebilmektedir. Yurdumuzda ise kredi kartı bloke işlemleri genellikle borç nediyle karşımıza çıkar.

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma; Borcu üst üste ödenmeyen kredi kartına bankalar bloke koyar. Bankalarca bloke edilen kredi kartı ya da banka kartının bloke kaldırılması hakkında bilgileri bugün ki haberimizde yayımlıyoruz. Sizlerde haberimizi okuyarak Denizbank bloke kaldırma ve Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma işlemleri hakkında bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma; Bu işlemin nasıl yapıldığı ile Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma işlem süresi hakkında bilgiler içeren haberimizi sonuna kadar okuyarak kredi kartı bloke kaldırma ve banka kartı bloke kaldırma işlemleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Neden Bloke Olur?

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma ; Bu başlık altında kredi kartı neden bloke edilir hususunu açıklayacağız. Deniz bank kredi kartı bloke edilme sebebi iki önemli husustan kaynaklanır. Bu hususların ilki kullanıcının kredi kartını ya da banka kartını kaybetmesi ile kaynaklanır.

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma ; Kredi kartı veya banka kartınızı kaybettiğiniz zaman mutlaka bankanın iletişim hattı aranmalı ve bilgi verilmelidir. Bu bilgi verildikten sonra kullanmakta olduğunuz Denizbank Kredi kartı bloke olur. Aynı durumda olan Denizbank kartınızda bloke edilir.

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma ; Kredi kartı neden bloke edilir sorusunun ikinci önemli sebebi ise kredi kartı borcunun ödenmemesinden kaynaklanır. Kredi kartının borcundan dolayı bloke edilmesi için kart borcunun üç ekstre döneminde de ödenmemesi gerekir. Üç ekstre dönemi ödenmeyen ya da asgari tutarın altında ödenen kredi kartına banka bloke koyar.

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma ;  Kredi kartının bloke olmasında bir başka husus daha vardır. Bu husus ise sürekli kullanıcı tarafından yanlış şifre girilmesidir. Yanlış şifre girmekten dolayı bloke edilen kredi kartı da kullanıcının güvenliği içindir. Düzenli kullanılan ve ödemeleri aksamayan kredi kartları asla bloke edilmez.

Denizbank Kredi Kartı Bloke Kaldırma İşlemleri Nasıl Yapılır

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma ; Kredi kartına bloke konulması durumunda neler yaparak blokeyi kaldıra biliriz. Eğer deniz bank kredi kartı bloke işlemini yapmak istiyorsanız öncelikle kartınızın neden bloke edildiğini bilmeniz gerekir.

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma işleminizi yaparken kart borundan kaynaklı bloke ise borcun tamamının ödenmesi gerekir. Borcun tamamını ödeyerek Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma işleminizi yaparsınız. Denizbank kredi kartı bloke kaldırma işleminizi tamamlamak için iletişim hattını arayarak bilgi vermelisiniz. Bilgi vermeniz durumunda en geç 24 saat içerisinde kredi kartı blokeniz kaldırılır.

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma işleminizi kayıp ve çalıntı nedenlerinden dolayı yapıyorsanız iletişim hattını aramalısınız. İletişim hattını aramanız durumunda eğer kartınızı bulduysanız kartınızdaki bloke kaldıralabilir. Lakin banka kartınızı bloke etmiş ve kullanılamaz olarak değerlendirmiş ise aynı gün içerisinde adresinize yeni kartınızı gönderir.

Denizbank iletişim hattı bilgileri için aşşağıda verilen url’ye tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Bankanın iletişim hattını arayarak deniz bank kredi kartı bloke kaldırma , denizbank bloke kaldırma işlemleri ve deniz bank kredi kartı bloke kaldırma yöntemleri için bilgiler alabilirsiniz.

denizbank iletişim hattı : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/denizbank-musteri-hizmetleri-0850-222-0-800/.html

denizbank_iletişim
Denizbank iletişim Hattı

Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma ; Asla kredi kartı borcunuzun ödemesini 90 günü aşmadan mutlaka ödemelisiniz. Aksi takdirde 90 günü aşan süre sonunda bankanız kredi kartınıza bloke koymakla yetinmeyecek ve hakkınızda yasal işlem başlatacaktır. Bu nedenlerden dolayı borcunuzun asgari tutarını mutlaka ödeyin. Artık bankalar kredi kartı ve kredi borcu yapılandırması yapmaktadır. Deniz Bank ise yapılandırma işlemlerinde en uygun bankalardan birsidir. Bu şekilde sorunlar yaşarsanız eğer hakkınızda yasal işlemler başlatılmadan önce kredi kartı borcunuzu yapılandırmak çok daha mantıklıdır.

Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma ; Denizbank internet bankacılığına giriş yapmak için aşşağıda verilen url’ye tıklayarak giriş yapabilirsiniz. İnternet şubeye giriş yaparak deniz bank kredi kartı bloke kaldırma , deniz bank kredi kartı bloke kaldırma işlemleri ve deniz bank kredi kartı bloke kaldırma yöntemleri için de bilgiler alabilirsiniz. Mobil bankacılığı müşterisi iseniz Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma işlemleri hususunda mobil şubedende yararlanabilirsiniz.

denizbank internet şube url : https://www.denizbank.com/dijital-bankacilik/internet-bankaciligi

 

 

 

Bir Cevap Yaz

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Cemal SEVECEN

  Denizbank kredi kartım bloke olmuştu. Bütün borcumu ödedim ve Denizbank müşteri hizmetleri numarasını aradım durum hakkında haber verdim. İki saat oldu fakat deniz bank kredi kartı blokesi henüz kaldırılmadı.

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Denizbank kredi kartı blokesi 24 saat içinde kaldırılacaktır. Bunun için Denizbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak bilgi vermişsiniz. Tekrar Denizbank müşteri hizmetlerini aramanıza gerek yoktur. Banka size ya SMS yolu ile bilgi verir yada Denizbank müşteri hizmetleri sizi arayarak bilgi verecektir.

 2. Servet ALTUNAY

  Deniz Bank kredi kartım kaybettim ve Deniz bank müşteri hizmetlerine haber verdim. Kredi kartım bloke olmuş. Fakat daha sonra kaybolan Deniz bank kredi kartımı buldum ve deniz bank kredi kartımdaki blokenin kaldırılması için deniz bank müşteri hizmetlerini aradım aradan tam 10 saat geçti ve kredi kartı blokesi hala kaldırılmadı. Yeniden Denizbank müşteri hizmetlerini aramam mı gerekir.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Servet bey denizbank kredi kartı bloke işleminin kalkması için Denizbank müşteri hizmetleri arandıktan sonra 24 saat geçmesi gerekmektedir. Denizbank kredi kartı blokesinin kaldırılması için Denizbank müşteri hizmetlerini aramışsınız tekrar aramanıza gerek yoktur.

 3. Kadir YILDIZ

  Denizbank tarafından kredi kartım bloke edildi ödeme güçlüğü çekiyorum yani ödeyecek durumum yoktur. Ne yapmalıyım tavsiyeniz olursa çok sevinirim.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurum Kadir bey Denizbank kredi kartınız bloke edilmiş ve ödeyemeyecek durumda iseniz mutlaka bankanız ile görüşerek borcunuzu taksitlere böldürerek ödemelisiniz.

 4. ELİF

  Denizbank bloke kaldirma sayenizde öğrendim teşekkür ederim Uğur Bey güzel paylaşımlarınız icin

 5. MERYEM

  Denizbank bloke kaldirma işlemimdebloke kaldırma işlemini yapmamıştım çok şükür istediğim şekilde ulaşabildim bilgilere teşekkür ederim site gerçekten hem başarılı hemde güvenilir gönül rahatlığı öle ziyaret edebilir istediğiniz sorulaei güvenle sorabilirsiniz

 6. Yücel Dalkılıç

  Denizbank Kredi kartı bloke kaldırma yazınız çok faydalı oldu gerekli olan bilgilere ulsatim çok teşekkür ederim

 7. Cengiz

  Denizbank maaş müşterisiyim kart borcum takip borcum hepsini kapattım maaşim i deniz bankadan almiyorum karti da bloke var kaldirilmasi için aradim ama nedense acil adi artik tek care maaşim başka bankaya taşimak

  • Uğur Aydın

   Sayın Cengiz bey bloke edilen kartın borcun tamamı ödendikten sonra denizbank müşteri hizmetlerini aradıktan en geç 24 saat içinde kredi kartı blokesi kaldırılmaktadır. Eğer kaldırılmamış ise yeniden denizbank müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca maaşınızı başka bankaya taşıyacağınızı bildirmeniz bile eğer kredi kartında bir sıkıntı yoksa banka tarafından değerlendirmeye alınır ve banka müşterisini kaybetmemek için size bir çözüm sunacaktır.

 8. Murat acıman

  Benim kredi kartı borcum vardı bloke oldu müşteri hizmetlerini aradım banka uygun goruse açılır diyor yani bize ödedikten sonra açılır niye acilmasindediler iki hafta oldu hala acilmadi bizi böyle madur etmeniz hoş dil ben emekli bir vatandaşım lütfen yardımcı öldürmüştür.

 9. Oķkes pala

  Denizbank kredi kartı bloke kaldırma haberiniz çok işime yaradı teşekkürler.

 10. Volkan Saydam

  Deniz bank kredi kartı bloke kaldırma işlemleri hakkında çok değerli bilgiler aldım Teşekkür ederim

 11. Fadime zehra

  Denizbank kredi kartı bloke kaldırma işlemlerimi buradan aldığım bilgiler dogrultusunda denizbank müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirdik. Çok açıklayıcı yazınız için teşekkür ederim.

 12. Şerife Gümüşçü

  Denizbank kredi kartı bloke oldu. Geciken kredi kartı borcumu ödedim kredi kartı blokesi hemen kaldırılır mi

 13. Zeynel Bozkurt

  Denizbank kredi kartım bloke olmuştu borcunu ödedim henüz açılmadı. Borcu ödeyeli tam bir günü geçti acele cevap lütfen.

  • Uğur Aydın

   Zeynel bey gün içinde kredi kartınıza konulan bloke işleminin kaldırılması gerekirdi. Denizbank iletişim hattını arayarak konu hakkında bilgi verirseniz kredi kartı blokesini anında kaldırırlar.

 14. Sudiye Hacıoğlu

  Denizbank kredi kartım borcum yüzünden bloke oldu ödeme durumum yok ne yapmam gerekiyor

  • Uğur Aydın

   Banka mutlaka sizi arayacaktır. Bankanın aramasını beklemnize gerek yok banka hukiki işlemleri başlatmadan bankaya giderek konuşup bir ortak yol bulmalısınız. Kredi kartı borcunuzu yapılandırabilirler.

 15. Serpil uzundaş

  Denizbank kredi kartım bloke oldu bütün eskiye dönük borcumu ödedim gün içinde fakat bloke halen kaldirilmamis

  • Uğur Aydın

   Serpil hanım borcunuzun tamamını ödemişsiniz.Denizbank kredi kartı blokeniz 24 saat içinde kaldırılması gerekirdi. Deniz bank müşteri hizmetlerini arayıp bilgi verirseniz sorununuzu anında çözerler.