«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Türkiye Finans 3 Ay Ertelemeli Taşıt Finansmanı

Türkiye Finans 3 Ay Ertelemeli Taşıt Finansmanı

Taşıt desteği

Türkiye Finans’tan 3 Ay Ertelemeli Taşıt Finansmanı Kampanyası Başladı

Sayın Okurlarımız Ülkemizde katılım bankası olarak hizmet veren Türkiye finans katılım bankası Mayıs ayının 10′ da taşıt finansmanı kampanyasını başlatmıştır. Türkiye finans 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı sağladığını ilk olarak kendi resmi web sitesi üzerinden duyurmuş ve daha sonra ise bankaya kayıtlı müşterilerine SMS yolu ile bilgilendirme mesajları göndermiştir. Ülkemiz genelinde son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı Taşıt alım ve satımlarında çok ciddi oranlarda düşüşler yaşanmaktadır. Aynı sıkıntıyı bütün bankalar kredi satımında yaşamaktadır. Bu iki ihtimali bir arada tutan Türkiye finans katılım bankası hem kredi satışını gerçekleştirmek hem yeni taşıt alacak kişilere finansman sağlamak hemde bu sektöre canlılık getirmek adına Türkiye finans 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı kampanyasını başlatmıştır. Sayın okurlarımız Türkiye finans taşıt kampanyası hakkında merak etmiş olduğunuz ve aklınıza takılan sorularınız olabilir. Bu nedenden dolayı sizlerin bilgilerine sunmak amacı ve maksadı ile gündemimize alarak haberini yapmış olduğumuz Türkiye finans 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı kampanyası haberimizin bütün detaylarını okumanızı sizlere tavsiye ediyorum. Türkiye finans 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı başlıklı haberimizin bütün detaylarını okuyarak sizlerde söz konusu olan taşıt finansmanı hususunda çok daha sağlıklı ve detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Şimdi yazımızı daha fazla uzatmadan Türkiye finans 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı haberimizin bütün detaylarını açıklama kısmına geçmek istiyorum.

Türkiye Finans’tan Yüzde 1.61 Kar Oranıyla Taşıt Finansmanı

Değerli okuyucularımız Türkiye finans 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı kampanyası yüzde 1,61 Kar oranı ile sizlere sunulmaktadır. Türkiye finans taşıt finansmanı kampanyasına katılım yapmak isteyen müşteriler yüzde 1.61 kar oranı ile bu kampanyaya katılabilirler. Ayrıca bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler banka müşterisi olsun olaması bütün vatandaşlarımıza sunulmaktadır. Bir başka unsur ise özellikle bir çok vatandaşımız Türkiye finans katılımın sadece esnaflara finans sağladığını zannetmekteler. Fakat gerçekler daha farklı olmakla beraber Türkiye finans katılım bankası bütün finansman desteği ve kar oranı ile ister esnaf olsun ister emekli veya memur bütün vatandaşlarımıza çok uygun kar oranları ile finansman desteği sağlamaktadır.

Ayrıca bilmeniz gereken başka bir husus ise Türkiye finans katılım bakası bütün vatandaşlarımıza konut çok uygun kar oranı ile bütün finansman sağlanacak konularda desteklerine devam etmektedir. Bu hususlara örnek verecek olursak eğer Türkiye finans düşük kar oranlı konut desteği, Türkiye finans bireysel ihtiyaç finansman desteği ve Türkiye finans 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı desteği olmaktadır. Bugünkü haberimiz Türkiye finans taşıt desteği hakkında olsa bile banka tarafından sunulan yani Türkiye finans tarafından sağlanan konut finansmanı desteği ve bireysel ihtiyaç desteği ile ilgili haberi sitemizde bulabilirsiniz. Türkiye finans taşıt desteği finansmanı sizlere 1,61 gibi çok uygun bir kar oranı ile sunulurken aynı zamanda bu finansman desteği kampanyasının sizleri ilgilendiren çok önemli bir avantajı daha olmaktadır. Söz konusu olan hususlarda haberimizin başlığında belirtmiş olduğumuz gibi 3 ay ertelemeli olmasıdır.

Türkiye finans 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı desteği kampanyası dahilinde 3 ay erteleme süresi finansman kullanacak olan kişinin kendi istediği aylara göre sağlanacak olması da sizler için çok büyük avantaj sağlayacaktır. Yani ödemelerinizin yoğun olduğu veya giderlerinizin arttığı bayram aylarında veya kış aylarında bu erteleme süresini kullana bilirsiniz. Bu erteleme süreci sayesinde 3 ay boyunca kendi bütçenizi toparlayarak hiç bir şekilde vade farkı ve faiz gibi kar oranı ödemeden yeniden ödemelerinizi düzenleye bilir ve ödemelere başlaya bilirsiniz. Ayrıca Türkiye finans 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı desteği kapsamında hem sıfır araçlarda hemde ikinci el araçlarda finansman desteği sağlanmakta olup hayallerinizi süsleyen araçlara kavuşmanız mümkün kılınmıştır.

Türkiye Finans 3 Ay Ertelemeli Taşıt Finansmanı Başvurusu

Değerli okuyucularımız Türkiye finans 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen kişiler bankanın kendilerine en yakın şubelerinden başvurularını gerçekleştire bilirler. Aynı Zamanda bankanın resmi web sitesi adresinden başvurularını da yapabiliyorlar. Türkiye finans katılım bankası müşteri hizmetleri ve çağrı merkezleri numaralarını arayarak bankanın müşteri temsilcisi vasıtası ile yine bu taşıt finansmanı kampanyasına başvuruda bulunabilirsiniz. Türkiye finans müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 222 22 44 olmaktadır. Sitemizde Türkiye finans katılım bankası müşteri hizmetleri ve Türkiye finans direk bağlanma ile haberin detayları mevcut olmaktadır. Buradan başvuruda bulunmak isteyen kişiler sitemizden müşteri hizmetleri ve direk bağlanma ile ilgili kolay metotları bulup okuyabilirsiniz. Türkiye finans katılım bankası müşterisi olan kişiler 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı kampanyasına bankanın ATM’lerinden ve Türkiye finans katılım mobil şube ve internet bankacılığı üzerinden başvurularını gerçekleştire bilirler.

Sayın okurlarımız sizlerin bilgilerine sunmak için yayımlamış olduğumuz Türkiye finans taşıt finansmanı kampanyası hususunda aklınıza takılan soruları haberimizin altında bulunan yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca Türkiye finans katılım bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 222 22 44′ ü arayarak söz konusu olan 3 ay ertelemeli taşıt finansmanı hakkında bankanın müşteri temsilcilerinden çok daha sağlıklı ve detaylı bilgiler alabilirsiniz…

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *