«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

ziraat-bankasi

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 00 00- 0850 220 00 00

Değerli okuyucularımız bugün sizlerin bilgilerine sunmak amacı ve maksadı ile ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ve bu numarayı arayarak yapacağınız işlemler hususun da bilgilendirmek istedik. Değerli okuyucularımız bilindiği üzere ülkemizde hizmet veren birçok banka bulunmaktadır. Fakat ziraat bankasının hepsinden farlı bir özelliği ve ayrıcalığı da bulunmaktadır. Ziraat bankasını diğer bankalardan ayıran en büyük özellik devlet bankası yani kamu bankası olmasıdır. Ziraat bankası ülkemizin en köklü ve en güzide bankası olarak yurdumuzun bütün il , ilçe ve kazalar da dahi şubesi bulunan nadide bankalardan birisi olma özelliğini de taşımaktadır. Ziraat bankasının bir başka özelliği ise ne olursa olsun bankanın ilk hedefi ve politikasının müşteri memnuniyeti olması da halk arasında ziraat bankasını farklı bir yere koymuştur. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ziraat bankası müşterilerinin hiç bir zaman sıkıntı çekmemesi ve bütün bankacılık işlemleri hakkında en detaylı bilgileri alması için ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası oluşturmuş ve bu telefon ve iletişim numaraları ile müşterilerine ziraat bankası müşteri hizmetleri üzerinden sınırsız hizmet ve destek vermeye devam etmektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Ve Telefon Hattı

Sayın okuyucularımız ülkemizin en köklü ve en eski bankası olan ziraat bankası üst yazımızda da belirttiğimiz üzere daima müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak müşterilerine iletişim ve telefon hattı ve internet üzerinden de destekler vermektedir. Değerli okuyucularımız sizlerde her hangi bir sıkıntı da veya yapmak istediğiniz bankacılık işlemleri için Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri telefon 444 00 00- 0850 220 00 00 numaralarını ve iletişim numaralarını arayarak bütün işlemlerinizi gerçekleştire bilir aynı zamanda bütün sıkıntılarınızı gidere bilir ve banka ile alakalı kredi, kredi kartı , banka kartları, konut kredileri, taşıt kredileri ve bireysel ihtiyaç kredileri hakkında ve bütün bankacılık işlemleri hakkında en detaylı bilgileri alabilirsiniz. Ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası iki ayrı hat üzerinden oluşmaktadır.

Ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 444 00 00 olur iken bankanın bir başka müşteri hizmetleri iletişim hattı ise 0850 220 00 00 olmaktadır. Değerli okuyucularımız ziraat bankası müşterileri bu destek ve iletişim telefon numaralarını arayarak her türlü banka işlemleri ile alakalı hizmetleri almaktadır. Siz değerli okuyucularımızda ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon ve iletişim numaralarını araya bilir bu destek hattı üzerinden otomatik ödeme talimatı fatura ödeme unuttuğunuz kart ve kredi kartı şifresi alma altın hesabı açma mevduat hesabınız hakkında bilgi alma gibi bütün işlemlerinizi sorunsuz şekilde sorup öğrene bilirsiniz. Sizlerde ziraat bankasının müşterisi olun veya olmayın bu hatları arayarak bilgi alabiliyorsunuz. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran banka yine sizlere en sağlıklı ve en güzel hizmeti vermek adına ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numaralarını haftanın her günü günün her saati yani sizin anlayacağınız 7/24 açık tutarak sınır hizmetlerini sunmakta ve müşterilerinin bütün ihtiyaç ve sıkıntılarını da çözüme kavuşturmaya devam etmektedir.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Bugünkü haberimizde sizlerin bilgilerine sunmak amacı ile Kamu bankası olan Ziraat bankası Çağrı merkezi Telefon numarası, ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ve ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon hattı ve iletişim numaraları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Ülkemizin en güzide bankalarının başında gelerek Ülkemizin bütün il, ilçe ve kazalarında bulundurdukları şubeleri ile müşterilerine sınırsız bankacılık hizmetlerini sağlayan ziraat bankası aynı zamanda çağrı merkezi ve ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden de müşterilerine müşteri temsilcileri vasıtası ile hizmetler vermektedir. Ziraat bankası müşteri hizmetleri ve çağrı merkezleri telefon numaraları iki hat üzerinden oluşmakta ve banka bu iki telefon numarası ile müşterilerine hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Ziraat Bankası müşteri Hizmetleri Telefon numarası 444 00 00 ve 0850 220 00 00 hatlarından oluşmakta ve bu iki iletişim numarası ile müşterilerine muazzam bankacılık hizmetleri ve destekleri vermektedir. Değerli okuyucularımız sizlerde bu bankanın müşterisi iseniz bütün banka ve bakacılık işlemlerinizi sıkıntısız ve sorunsuz yapmak için ziraat bankası çağrı merkezi telefon hattı 444 00 00 ve 0850 220 00 00 iletişim numaralarını arayarak yapmak istediğiniz bütün banka ve bankacılık işlemleriniz için sınırsız hizmetler ve destekler alabilirsiniz.

Ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ve ziraat bankası çağrı merkezi telefon numaralarını arayarak yapacağınız baka ve bankacılık işlemleri hakkında ve banka müşteri temsilcilerinden alacağınız destekler hakkında merak etmiş olduğunuz hususlar var ise eğer sizlerin bilgilerine sunmak amacı ile yayımlamış olduğumuz ziraat bankası müşteri hizmetleri ve ziraat bankası çağrı merkezi telefon numarası başlıklı haberimizin bütün detaylarını okuyarak merak etmiş olduğunuz hususlar ile aklınıza takılan sorular hakkında çok daha sağlıklı ve çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Değerli okuyucularımız şimdi yazımızı daha fazla uzatmadan söz konusu olan haberimizin yani ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası haberimizin bütün detaylarını açılama kısmına geçelim.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00

Ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 00 00 iletişim hattını sizlerde banka müşterisi iseniz bütün banka ve bankacılık işlemleriniz için arayabilirsiniz. Fakat banka müşterisi değilseniz eğer yine araya bilir ve Ülkemizin en güzide bankasının müşterisi olmak için herhangi bir banka hesabı açarak sizlerde banka müşterisi olmuş olursunuz ve bütün banka müşterileri gibi dilediğiniz zaman banka ve bankacılık işlemleriniz için ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 00 00 nolu iletişim hattını arayarak müşteri temsilcilerinin yardımı ve desteği ile bütün banka ve bankacılık işlemlerinizi çok rahat ve çok hızlı olmak üzere hiçbir zaman kaybı yaşamaksızın yapabilirsiniz.

Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00 ile günün her saatinde yani 7/24 müşterilerine hizmetler vermekte olurken ayrıca hafta tatil günlerinde bayram tatili günlerinde yani senenin 365 günü banka müşterilerine sınırsız hizmet ve destek vermektedir. Değerli okuyucularımız ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ve iletişim hattı olan 444 00 00′ ı arayarak bütün fatura ödemelerinizi yapabilir ve otomatik ödeme talimatlarınızı verebilirsiniz. Ayrıca araç sigortası, kasko işlemleri ve HGS ödemelerinizi yapabilirsiniz. Vadesiz TL hesabı açıp kapata bilir vadeli mevduat hesabı açıp kapatabilir, altın ve döviz hesabı açabilir ve yatırım fonu hesabı açabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı bloke kaldırma işlemleri, sim kart bloke kaldırma işlemleri, kredi kartı borcu ödeme, bakiye sorgulama, limit yükseltme, kredi kartı başvurularınızı yapabilirsiniz. Ziraat bankası müşteri hizmetleri hattını arayarak taşıt kredisi başvurusu, tüketici kredisi başvurusu, ziraat bankası taşıt kredisi başvurusu gibi kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıca mobil bankacılık hesap açma işlemleri, ve internet bankacılığı hesap açma işlemleri, internet bankacılığı şifre alma, mobil bankacılık ve internet şubesi şifre alma gibi işlemlerinizi yaparken EFT ve Havale gibi daha bir çok banka ve bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası 0850 220 00 00

Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası yoğunluk yaşıyor ise o zaman bankanın diğer bir ulaşım ve iletişim hattını arayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ziraat bankası çağrı merkezi numarası 0850 220 00 00′ ı arayan banka müşterileri de yine bütün banka ve bankacılık işlemlerini bu hattı aradıktan sonra müşteri temsilcilerine bağlanarak yapabiliyorlar. Ziraat bankası çağrı merkezi telefon numarasını arayan banka müşterileri yine EFT ve havale gibi işlemlerini yapabilir, kredi kartı bakiye sorgulama, kredi kartı kayıp ve çalıntı gibi durumları bildirme, kredi kartı şifre alma ve şifre yenileme, banka kartı başvurusu, krediler hakkında bilgiler alma, oriflame ödemeleri gibi daha bir çok faturalarınızı rahatlıkla ödeye bilir otomatik ödeme talimatları verebilir ve bu hususta bilgiler alabilirsiniz.

Ziraat bankası çağrı merkezi telefon numarasını arayan banka müşterileri, araç kredisi başvurusunda bulunma ve konu hakkında bilgiler alma, konut kredisi başvurusunda bulunma ve bilgiler alma, ziraat bankası bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunma ve bilgiler alma, çek ve senet sorgulama, internet bankacılığı, mobil bankacılık gibi hususlar hakkında bilgi alma ve bu hesapları açtırma ile bu hesaplara şifre alma işlemleri, altın ve döviz hesabı açma ve bu hesap üzerinde gün içinde gram altın alım ve satımı ile döviz alım satımı yapma, ziraat bankası vadesiz hesap ile ziraat bankası vadeli mevduat hesabı açma ve bu hesaplar üzerinden işlem yapma gibi daha sayamadığımız veya saymayı unuttuğumuz bütün banka ve bankacılık işlemlerini müşteri temsilcisi yardımı ile yapabilir ve bütün banka işlemleri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Değerli okuyucularımız bugünkü haberimizde sizlerin bilgilerine sunmak amacı ve maksadı ile Ülkemizin en güzide bankası ve aynı zamanda Devlet bankası unvanı ile bütün yurdumuzda şubeleri ile hizmetler veren ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası ve ziraat bankası çağrı merkezi telefon numarası ile yapabileceğiniz işlemler hususunda bildiklerimizi açıkladık. Fakat yinede söz konusu olan hususlar hakkında cevabını alamadığınız sorularınız varsa, aklınıza takılan sorular varsa veya konu hakkında merak etmiş olduğunuz her hangi bir banka işlemi varsa bu sorulara çok daha detaylı ve sağlıklı bilgiler almak için haberimizin hem başlığında hemde içeriğinde sizlere bildirdiğimiz gibi ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ve ziraat bankası çağrı merkezi numaralarını arayarak bankanın müşteri temsilcilerinden çok daha net bilgiler alabilirsiniz. Değerli okuyucularımız ayrıca sizlerin bilgilerine sunmak için yayımlamış olduğumuz haberimizin en alt kısmında bulunan yorum bölümünden bizlere de ulaşa bilir söz konusu olan ziraat bankası müşteri hizmetleri ve ziraat bankası çağrı merkezi numarası ve bu numaralar ile yapılan banka ve banka işlemleri hakkında aklınıza takılan sorularınızı sorabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

ZİRAAT BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK Bağlanma işlemi için numarasını 444 00 00 veya 0850 220 00 00 aradıktan sonra T.C. kimlik numaranızı giriyorsunuz. Daha sonra ise 2′ yi ve ardından da 0’ı tşluyorsunuz. Bundan sonra yapmanız gereken ise telesekreter konuşmaya başlayınca 1’i tuşluyorsunuz. Yapmanız gereken telesekreterin sorularını doğru tuşlamanız ve sesli yanıt sisteminden yararlanmak için net sesiniz ile konuşmanız gerekmektedir. Bu sıralamayı takip ederek Ziraat Bankası Müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemini yapmış olacaksınız. Eğer Ziraat bankası müşteri hattı dolu ise size şuan hatlar dolu yetkililerimiz diğer müşteriler ile ilgileniyor diyecek dilerseniz not bırakın biz siz arayalım diyecektir. Eğer o an meşkul iseniz bankanız sizi daha sonra arayacaktır. Dediğimiz gibi 30 binden fazla çalışanı ve 1400 üzerinde şubesi olan banka sizleri yani müşterilerine sınırsız ve en iyi hizmeti vermektedir.

Sayın okuyucularımız www.finanshaberi.net olarak sizlerin bilgilerine sunmak için yayımlamış olduğumuz söz konusu olan ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon ve iletişim hatları ve numaraları ile akılınıza takılan veya merak ettiğiniz hususlar olur ise eğer haberimizin en alt bölümünde mevcut olan yorum bölümünde bizlere ulaşarak merak ettiğiniz ve aklınıza takılan bütün sorularınızı bizlere sorabilirsiniz….

Bir Cevap Yaz

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Yusuf Önder

  Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası ile bütün ziraat bankası internet bankacılığı hesap açmak istiyorum fakat baglanamiyorum geçen gün ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradım ve sadece müzik dinledim.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Ziraat bankası müşteri hizmetleri bütün bankalar içinde en yoğun çalışan müşteri hizmetleri olmaktadır. Ziraat bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma ile daha hızlı bağlana bilirsiniz. Ayrıca Haftanın ilk iki günü çok yoğun olan ziraat bankası müşteri hizmetlerini çok rahat aramak istersen hafta sonlarını deneye bilirsin. Bir hususta ziraat bankası internet bankacılığı hesap açma işleminiz içinde akşamın geç saatlerinde aramanızı tavsiye ederim.

 2. Ahmet TEKE

  Sürekli 0216 222 ve 0212 222 ile başlayan bir numara tarafından Ziraat bankası müşteri hizmetleri diye aranmaktayım bu numaralar doğrumu yanıtlarmısınız.

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Ahmet bey Sizi farlı numaraların ziraat bankası müşteri hizmetleri diye aradığını sormuşsunuz. Haberimizde belirttiğimiz üzere ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00 ve 0850 220 00 olmaktadır. Ziraat bankası müşteri hizmetleri 0212 ve 0216’lı numarayı kullanmamaktadır. Bu gibi durumlarda polis ihbar hattını arayarak ziraat bankası müşteri hizmetleri diye arandığınızı belirtip ihbar etmelisiniz.

 3. Samet DOĞRU

  ATM de tatil günleri bazen kredi kartı sıkışma sorunları ile karşılaşma oluyor. Bu gibi durumlarda ziraat bankası müşteri hizmetleri numarasını aramam gerekir mi?

  • Uğur Aydın

   Samet bey bu sorunlar Bankanın dışında olan ATM’lerde sürekli yaşanan sıkıntılar içerisinde olmaktadır. Aramazsanız bile banka sizi arayacaktır fakat Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak durumunuzu bildirmeniz de yarar vardır.

 4. Zeynel KARACA

  Bursa da yaşıyorum AVM nin ATM sinde kredi kartım kaldı ATM geri vermedi beni ararlar mı yoksa ben Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarasını arayıp durumu haber vermem gerekir mi?

  • Uğur Aydın

   Bankanın olmadığı yerlerde olan ATM’lerde ATM’lerin bakım ve onarımcı sorumluları uğrar ve her şey bankaya bildirilir ve banka sizi arar. Fakat işleminizin hızlanması ve mağduriyetin kaldırılması için Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarasını arayabilir ve durumunuzu açıklaya bilirsiniz.

 5. Zeynep KENDİRCİ

  Ziraat Bankası Müşteri hizmetleri numarasını arayarak 18 yaşından küçük çocuklarım içinde vadeli hesap açma işlemlerini yaptıra bilirmiyim.

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Zeynep hanım Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak kendinize hesap aça bilirsiniz. Fakat ziraat bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak kendinizden başka kimseye yani çocuklarınıza bile hesap açamazsınız. Sitemizde mevcut olan ziraat bankası hesap açma işlemleri başlıklı haberimizi okumanızı tavsiye ediyorum. Çocuklarınıza vadeli veya vadesiz hangi hesabı açmak isterseniz mutlaka ziraat bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir.

 6. Ercan DALKILIÇ

  Kızım Öğrenci ve ben onun kredi kartı limitini düşürmek istiyorum ayrıca bankanın limiti yükseltmemesini istiyorum. Bunun için Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarasını arasam bana yardımcı olurlar mı?

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Ziraat bankası müşteri hizmetleri üzerinden bir çok banka işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fakat kızınız da olsa başka bir kişinin hesabına veya kartına müdahil olamazsınız. Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak bu sorun için neler yapacağınızı müşteri temsilcilerinden öğrene bilirsiniz. Fakat kızınızın yaşı 18 in altında ise kızınızla beraber ziraat bankası şubesine giderek sabit limitli kart olarak güncellemeniz mümkün olacaktır.

 7. Orhan USLU

  Ziraat Bankası Kredi kartım bloke olmuştu ama şimdi bütün borcumu ödedim henüz kartım açılmadı hala blokeli diyor. Bunun için Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarasını arasam yardımcı olurlar mı yoksa bankanın şubesine gitmem mi gerekiyor.

  • Uğur Aydın

   Değerli okurum Orhan bey Ziraat kredi katı bloke olmuşsa eğer ve sizde borcu ödemiş iseniz kredi kartı blokesi kalkacaktır. Fakat ziraat bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak işlemlerinizi hızlandıra bilirsiniz.

 8. Ayhan YANIK

  İstanbul gittim işi gereği Kredi Kartımı ATM vermedi ve Otobüsü Kaçırmamak için dönmek zorunda kaldım. Ankarada yaşıyorum Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarasını arasam yardımcı olurlar mı?

  • Uğur Aydın

   Değerli okurum Ayhan bey Tabi bunun için Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerini arayıp bilgi verebilirsiniz. Fakat siz Ziraat bankası müşteri hizmetlerini aramasanız bile banka sizin bilgilerinizde size ulaşacak dilerseniz ATM’ de kalan kredi kartınızı adresinize gönderecektir.

 9. Samet BELGİN

  Ziraat Bankası Müşteri hizmetleri numarasını arayarak ziraat bankası çiftçi kredisi başvurusunda buluna bilirmiyim. Ayrıca kredi kaç gün içerisinde onaylanmaktadır.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Samet bey Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca kredinizin onaylanma süresi için başvuruda istenilen evraklara sahip olmalısınız. Eğer Ziraat bankası müşteri hizmetleri üzerinden Ziraat çiftçi kredisi başvurunuzu noksansız yaparsanız en geç 48 saat içinde banka tarafından size bilgi verilecektir.

 10. Üzeyir Utku TOSUN

  Ziraat Bankası Kredi kartımı kaybettim ve çok geçmeden Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradım kredi kartımın kapatılmasını istedim. Acaba kredi kartım kesinlikle kapatılmışmıdır?

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Utku bey Ziraat bankası müşteri hizmetlerini arayarak durum bilgisi verdiğiniz andan itibaren kredi kartınız kapatılmaz ve güvenlik amaçlı bloke olur. Yani kullanım dışı olur.

 11. Yücel

  Çok faydalı bilgiler paylaşılmış gerekli bütün konulara sayenizde erişme fırsatı bulduk teşekkür ediyorum

  • Uğur Aydın

   Sayın Yücel Bey Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri tarafından sağlanan bütün hizmetleri siz değerli okuyucularımız için en güncel haliyle yaynladık. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 12. Emrah TÜRKOĞLU

  Ziraat bankası iletişim hattını arayarak ziraat bankası bank kart bloke kaldırma işlemlerimi çözdüm. Vermiş olduğunuz bilgiler benim için çok faydalı oldu. Teşekkür ederim.