«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Burgan Bank Çalışma Saatleri

Burgan Bank Çalışma Saatleri

Burgan Bank Mesai Saatleri

Burgan Bank Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

Son iki yıldır yaşanan covid 19 pandemisinden dolayı bütün bankaların çalışma ve mesai saatleri değişeme uğramıştır. Burgan bank’ta saat dğişikliği yapan bankalardan birisi olmaktadır. Bankalar Covid 19 pandemisinin hızlı yayıldığı günlerde esnek çalışma ve uzaktan çalışma sistemini uygulamak zorunda kalmıştır. Pandeminin etkisinin azalması ile bankalar yeniden saat güncellemesi yapmıştır. Burgan bank’ta 2022’yılı için çalışma ve mesai saatlerini güncelleyerek resmi web sitesinden yayımlamıştır. Burgan bank müşterileri tarafından merak konusu olan Burgan bank açılış kapanış saatleri, burgan bank çalışma saatleri ve Burgan bank mesai saatleri haberimizin içerisinde yeralmaktadır.

Burgan Bank Saat Kaçta Açılıyor 2022

2022′ yılı saat güncellemesi ile Burgan Bank açılış saati sabah 09:00 olmaktadır. Burgan bank 09:00′ da açılış yaptıktan sonra öğlen arası saati başlangıcı olan 12:30′ a kadar mesai yapmaktadır. Burgan bank öğlen arası mola uygulamasını 12:30 ile 13:30 arasında yapıyor. Öğlen arası mola uygulaması 13:30′ da sona eren Burgan Bank saat 13:30′ da yeniden açılış yaparak mesai yapmaya başlamaktadır.

Burgan Bank Saat Kaçta Kapanıyor 2022

Burgan bank sabah saat 09:00′ da açılış yaptıktan sonra 12:30 ile 13:30′ da öğlen arası mola uygulamasını yapmaktadır. 13:30′ da yeniden açılış yapan Burgan Bank’ın kapanış saati ise akşam 17:00 olarak güncellenmiştir. Buna göre son yapılan saat güncellemesi ile Burgan bank çalışma saatleri 09:00 ile 17:00 arasında olmaktadır.

Burgan Bank açılış saati : 09:00

Burgan Bank öğlen Arası : 12:30 / 13:30

Burgan Bank Kapanış Saati : 17:00

Burgan Bank Hafta Sonları Açık Mı ?

Hafta içi hergün sabah saat 09:00′ da açılış yaparak çalışmaya başlayan banka saat 17:00′ da kapanıyor. Hafta sonu günleri olan cumartesi ve pazar günleri Banka kapalı olmaktadır.

Resmi Tatil ve Bayram Günleri Burgan Bank Açık Mı?

Bütün resmi tatillerde, resmi bayramlarda ve dini bayramlar da Burgan bank kapalı olacaktır. Bankalar çalışma ve mesai saat uygulamaları aynı kamu kurum ve kuruluşları gibi olmaktadır. Burgan Bank’ın kapalı olduğu günlerde banka müşterileri bankacılık işlemlerini Burgan Bank  ATM’ lerinden ve burgan bank’ın dijital kanallarından rahatlıkla yapabilir. Burgan bank dijital kanalları Burgan Bank Mobil bankacılık ve Burgan Bank internet Bankacılığı olmaktadır.

burgan bank mobi bankacılık URL : https://www.burgan.com.tr/birikim-yonetimi/bireysel/diger-hizmetlerimiz/mobil-bankacilik/mobil-uygulama

Burgan Bank İletşim Hattı

Burgan Bank iletişim hattı ile banka müşterilerine 365 gün boyunca 7/24 hizmet veriyor. Bankacılık işlemleri için banka müşterileri iletişim hattından destek alabilir. Söz konusu olan Burgan bank açılış kapanış saatleri, burgan bank çalışma saatleri ve Burgan bank mesai saatleri hakkında merak ettiğiniz bilgileri en güncel hali ile müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

burgan bank müşteri hizmetleri direk bağlanma URL : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/burgan-bank-musteri-hizmetlerine-direk-baglanma/.html

What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.