«
  1. Anasayfa
  2. Euro-Dolar-Altın Haberleri
  3. Dolar-Euro ve Bütün Döviz Fiyatların da Son Durum Analizi

Dolar-Euro ve Bütün Döviz Fiyatların da Son Durum Analizi

doviz-kurlari-

Dolar-Euro ve Bütün Döviz Fiyatların da Son Durum 22.12 2018 Cumartesi

Dolar hafta içinde inişli çıkışlı grafikler sergilemiş genel itibari ile baktığımız da hafta boyunca yatay seviyede kalmıştır. Fakat geçtiğimiz haftalara baktığımız da bu hafta azda olsa değer kaybederek yüzde 0,170 oranında yatırımcısına zarar ettirmiştir. Yinede daha önceki haftalara bakıldığı takdirde ise yinede yatırımcısını kasım ayındaki gibi üzmemiştir. Bugün hafta tatili olmasına istinaden piyasalar kapalı olsa bile yükseliş trendinde olan dolar kurunun saat 17:00 itibari ile alış fiyatı 5,3184 TL olurken satış fiyatı ise 5,3195 TL olmaktadır.

Euro da yaşanan gelişmeler ise hemen hemen dolar kurunda yaşanan gelişmelerin birebir aynısı durumunda olmuştur. Haftanın geneline baktığımız zaman sürekli inişli çıkışlı grafikler çizmiş ve hafta boyunca genellikle yatay bir seviyede kalmıştır. Haftanın son gününde ise piyasaların kapanmasına yakın artış göstererek dolardan daha az değer kaybı yaşayarak haftaya kapanış vermiştir. Euro kurunda bu hafta geneline bakıldığında değer kaybı yüzde 0,35 TL olmuş ve yatırımcısına zarar ettirmiş fakat kasım ayına göre daha iyi bir görünüm sergilemiştir. Haftanın tatil olduğu ve piyasalarında kapalı olduğu günde saat 17:10 sıralarında Alış Fiyatı 6,0462 TL iken Satış Fiyatı 6,0487 TL olmaktadır.

İngiliz sterlini de aynı euro ve dolar gibi haftayı yatay bir seviyede takip etmiş fakat onlar gibi değer kaybetmemiştir. Aynı haftaya başlangıç verdiği seviyede kalmış ve değerini korumayı bilmiştir. Haftanın tatil olduğu ve piyasalarında kapalı olduğu günde saat 17:15 sıralarında İngiliz Sterlin Alış Fiyatı 6,7166 TL Satış Fiyatı 6,7187 TL olmaktadır.

Bütün döviz kurları haftaya bakıldığında genel itibari ile yatay seviyede kalmıştır. Bazı kurlarda çok küçük düşüşler yaşanmıştır. Bunun sebebi ise bir çok döviz kurunun dolar ve euro’daki belirsizlikten kaynaklanmıştır.

İsviçre Frangının Alış Fiyatı 5,3304 TL Satış Fiyatı 5,3519 TL

Suudi Arabistan Riyali Alış Fiyatı 1,4129 TL Satış Fiyatı 1,4200 TL

Avusturya Doları Alış Fiyatı 3,7322 TL Satış Fiyatı 3,7509 TL

Kanada Doları Alış Fiyatı 3,8940 TL Satış Fiyatı 3,9174 TL

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Ahmet

    Sitenizi takip ediyor ve başarılı buluyoruz.. Tebrikler