«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Akbank Kart Şİfresi Nasıl Alınır

Akbank Kart Şİfresi Nasıl Alınır

Axess_kart_şifresi_nasıl_alınır

Akbank Kart Şifresi Nasıl Alınır

Akbank Kart şifresi nasıl alınır ve neden şifre yenileme ihtiyacı duyarız. Kredi kartı ve banka kartları güvenlik açısından şifre girerek kullanılır. Kart şifreniz sizlere özel olmalı sizden başkası bilmemelidir. Güvenlik neticesi ile belirli periyotlarda kart şifresinin yenilenmesi sizin açınızdan büyük önem arz eder. Bu nedenle kredi kartı şifresi nasıl alınır ve banka kartı şifresi nasıl alınır hususunda bilgi sahibi olmak gerekir.

Akbank Kart şifresi nasıl alınır ve neden alınır sorusunun sebebi sadece güvenlik açısından da olmamaktadır. Bazı durumlarda kredi kartı şifrnizi ya da banka kartı şifrenizi unutabilirsiniz. Bu sebeplerden dolayı her kart kullanıcısının kredi kartı kart şifresi nasıl alınır ve banka kartı kartı şifresi nasıl alınır gibi hususları bilmesi gereklidir.

Akbank kart şifresi nasıl alınır, Akbank kart şifresi alma, Akbank axess kart şifresi Alma, Cepten Akbank kart şifresi alma, Akbank direkt ile kart şifresi oluşturma ve kart şifresi yanileme işlemleri hakkında gerekli bilgiler haberimizin detayları içerisinde yer alıyor. Sizlerde axess kredi kartı ve axess bonus kartı şifrenizi unuta bilir ve Akbank kart şifresi alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bugün ki haberimizi okuyarak Akbank kart şifresi alma yöntemleri hususunda bilgiler alabilirsiniz.

Axess Kart Şifresi Alma ? Axess Kart Şifresi Nasıl Alınır

Akbank Kart Şifresi Nasıl alınır; İnternet üzerinden veya gün içerisinde kolay yoldan alışverişinizi yapabilmek için Akbank Banka kartına veya Akbank kredi kartına başvurabilirsiniz. Bu kartlarınızı güvenli bir şekilde kullanmak için mutlaka şifre belirlemelisiniz. Akbank Banka kartınızın SMS yolu ile, ATM’lerden veya Akbank mobil banka üzerinden şifrenizi alabilirsiniz. Yazımızda edindiğiniz bilgiler ile kart şifresi alma yollarınızı karşılaştırabilirsiniz.

Akbank Bankamatik Kart Şifresi Nasıl Alınır / Şifre Oluşturma

Bu başlık altında Akbank bankamatik kart şifresi nasıl alınır sorularınıza yanıt alınırsınız. Akbank Bankamatik kartınızın şifresini belli güvenlik çerçevesinde oluşturabilirsiniz. Öncelikle şifreniz doğum yılınız, ailenizin doğum yılı gibi unsurlar olmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca birbiri ardına ardışık gelen sayılar olmamasına da özen göstermelisiniz. Akbank bankamatik kart şifrenizi Akbank web adresi üzerinden yapabilirsiniz.

Öncelikle Akbank resmi web adresine giriş yapmalısınız. Ardından sırasıyla ‘Kartlarım, Şifre/Güvenlik, Şifre Belirleme’ menülerini seçmelisiniz. Oluşturduğunuz ilk bankamatik kart şifreniz alışverişinizde veya ATM’ lerde kartınıza yüklenecek ve sonraki adımlarınızda bu şifreyi kullanmaya devam edeceksiniz.

SMS İle Banka Kartı Şifresi Nasıl Alınır / SMS İle Akbank Kart Şifresi Nasıl Alınır

SMS İle Akbank Kart şifresi alınır; İnternet kullanmasını karmaşık buluyorsanız Akbank Banka kartı şifre alma SMS seçeneğini kullanabilirsiniz. SMS seçeneği ile Akbank Neo kartlarınızın veya Akbank kredi kartlarınızın şifresini alabilirsiniz. Akbank kredi kartlarınızın şifresini oluşturabilmek için ‘KKSIFRE’ yazıp şifrenizi belirlemelisiniz. Örneğin şifrenizi 1234 yapacaksanız ‘KKSIFRE 1234’ yazıp 4425’ e yollamalısınız. Akbank kredi kartı şifrenizin doğum tarihiniz ve birbirini ardı sıralanan rakamlar olmamasına dikkat etmelisiniz.

akbank-sms-ile-kredi-kartı-şifre-alma
Akbank SMS ile Kart Şifresi Alma

SMS İle Akbank Neo Kart Şifresi Nasıl Alınır

SMS İle Akbank Neo Kart Şifresi Nasıl Alınır; Akbank Neo kartınızı da aynı adımları izleyerek şifre oluşturabilirsiniz. Akbank Neo kartı şifrenizi yollamadan önce ‘BKSIFRE’ yazmalısınız. Akbank Neo kartınızın son 4 hanesi ve arada boşluk bırakarak belirlediğiniz şifreyi ‘4425’ e yollamalısınız. SMS seçeneği ile gelen şifreniz geçici şifre olarak geçmektedir. Cep telefonunuza gelen şifre ile Akbank Direkt mobil uygulamasından ve Akbank ATM’lerinden değiştirmelisiniz. Akbank ek kart şifrenizi asıl kart sahibi tarafından Akbank şubelerinden belirlenmelidir.

akbank mobil şube : https://www.akbank.com/en-us/Akbank-Direkt/Pages/Akbank-Direkt.aspx

Cepten Akbank Kart Şifresi Nasıl Alınır / Akbank Direkt İle Kart Şifresi Nasıl Alınır

Cepten Akbank Kart Şifresi nasıl alınır; Akbank cepten şifre alabilmek için ‘AKBANK DİREKT’ uygulamasını indirmelisiniz. Akbank Diret uygulamanızı AppStore’ dan ve Google Play Store’ dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Akbank Direkt uygulama şifrenizi ilk defa alıyorsanız 444 25 25’ i aramalısınız. Akbank direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra banka kartı şifrenizi alabilirsiniz. Menüler arasından ‘Kartlarım’ yazan menüyü seçmelisiniz. Açılan kartlarım menüsünün en altında bulunan ‘Şifre / Şifre Değiştirme’ menüsüne girerek belirleyebilirsini

Anında Akbank Kart Şifresi Nasıl Alınır / Axess Kart Şifresi Nasıl Alınır

Anında Akbank Kart şifresi nasıl alınır; Akbank anında şifrenizi Akbank web adresi üzerinden alabilirsiniz. Cep telefonunuzdan, tabletinizden veya diz üstü bilgisayarınızdan Akbank web adresine giriş yapmalısınız. Akbank web adresi içerisinde ‘Kart Şifresi Al’ butonuna basmalısınız. Açılan sayfada banka sistemi tarafından istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Akbank Bankamatik kartınızın yanında ‘Axess, Wings, Free ve Neo’ kartlarınızın da şifrelerini temin edebilirsiniz. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra cep telefonunuza anında şifre gelecektir. Geçici anında şifrenizi Akbank ATM’lerinden değiştirmelisiniz. En geç 7 gün içerisinde değiştirmelisiniz.

akbank-banka-kartı-şifre-alma
Akbank Kart Şifresi Nasıl Alınır

İletişim Hattı İle Kart Şifresi Nasıl Alınır/ Akbank İletişim Bilgileri

Akbank Kart şifresi nasıl alınır; Akbank kart şifresi alma işlminizi iletişim hattı üzerinden yapabilirsiniz. Akbank iletişim hattını arayarak Akbank Kart şifresi alma talebinizi iletmelisiniz. Akbank kart şifresi alma aşamasında müşteri temsilcileri sizlere sorular soracaktır. Soruları doğru olarak yanıtlayın. Bütün sorulara doğru cevaplar verirseniz bankaya kayırlı cep telefonu numaranıza geçici şifre gelir. Gelen geçici şifre ile kartınıza yeni şifre oluşturmalısınız. Böylelikle Akbank kart şifresi alma işleminizi yapmış olacaksınız.

Dilerseniz müşteri temsilcilerinden haberimizin konusu olan Akbank Kart şifresi nasıl alınır, Akbank kart şifresi alma, Akbank Axess Kart şifresi nasıl alınır, Akbank Neo Kart şifresi nasıl alınır ve Akbank kart şifresi yenileme işlemleri hususunda bilgilerde alabilirsiniz.

akbank iletişim hattı : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/akbank-musteri-hizmetleri-akbank-direk-baglanma-444-25-25/.html

 

Bir Cevap Yaz

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *