«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Garanti İnternet Bankacılığı

Garanti İnternet Bankacılığı

garanti internet

Garanti İnternet Bankacılığı Hesap Açma

Garanti bankası internet bankacılığı hesap açma ve garanti bankası internet şubesi hesap açma işlemlerine dair aradığınız ve merak etmiş olduğumuz bütün hususları sizlerin bilgilerine sunmak amacı ve maksadı ile hazırlamış olduğumuz haberimizde bulabilirsiniz. Sizlerde garanti bankası internet bankacılığı hesabı nasıl açılır ve garanti bankası internet şubesi nasıl açılır gibi sorulara yanıt bulmak isterseniz eğer lütfen bu haberimizi sonuna kadar okuyunuz. Değerli okuyucularımız konumuzun detaylarına girmeden önce küçük bir ayrıntıya değinmek istiyorum. Teknolojiyi iyi takip ederek ve bankaların teknoloji ile bağlantılarını takip ederek artık bütün banka ve bankacılık işlemlerimizi Banka ATM’sinde ve banka şubesinde sıra beklemeden yapabiliyoruz. Sizlerde kendinize ülkemizin güzide bankalarından birisi olan garanti bankasından internet şubesi hesabı açarak veya garanti bankası internet bankacılığı hesabı açarak bütün banka ve bankacılık işlemlerinizi oturduğunuz yerden bulunduğunuz her ortamdan rahatlıkla yapabilirsiniz. Şimdi yazımızı daha fazla uzatmadan garanti bankası internet şubesi hesabı açam işelmleri ve garanti bankası internet bankacılığı hesap açma haberimizin detaylarını açıklayalım.

Garanti Bankası İnternet Şubesi Hesabı Nasıl Açılır?

Değerli okuyucularımız öncelikle bu hususu bilmenizi istiyorum çünkü bir çok vatandaşımız bu hesabın farklı olduğunu zannediyor. Garanti bankası internet bankacılığı hesabı ve garanti bankası internet şubesi farklı yazılsa da bu iki hesap aynı hesap olmaktadır. Bazılarımız buna internet şubesi hesabı derken bazı kişilerde internet bankacılığı hesabı demektedir. Bilmeniz gereken bu iki isminde aynı hesap olduğudur. Peki bu hesabı nasıl açabilirsiniz ve bu hesabı açmanın kaç çeşit yöntemi vardır şimdi sizlere bu hususları açıklamak istiyorum.

Garanti bankası internet bankacılığı hesap açma işleminizi bankanın resmi web sitesi adresinden gerçekleştire bilirsiniz. Fakat internet bankacılığı hesabı açmanız için bankada başka bir hesabınızın bulunmasıda gerekmektedir. Bankanın resmi web sitesine giriş yapın ve öncelikle sizden istenilen bilgileri doğru şekilde doldurun ve kendinize vadesiz bir hesap açın. Daha sonra ise vadesiz hesap açtıktan sonra garanti bankası interten şubesi hesabınızı açın. İşlemleriniz tamamlandıktan sonra mobil telefonunuza tek kullanımlık şifre gelecektir. Size gelen tek kullanımlık şifre ile hesabınıza giriş yapın ve hesabınız aktif edilsin. Daha sonra ise şifrenizi yeniden kendiniz belirleyin.

Garanti bankası internet şubesi hesap açma işlemini aynı zamanda bankanın size en yakın şubesine giderek gerçekleştire biliyorsunuz. Burada ise işlemlerinizi banka personeli yapacaktır. banka personeli öncelikle size vadesiz bir hesap açar ve daha sonra internet bankacılığı hesabınızı açacaktır. Banka şubesinden yapmış olduğunuz işlemde yine sizin mobil telefonunuza tek kullanımlık şifre gelecek ve bu şifre ile hesabınıza giriş yapmanız dahilinde garanti bankası internet bankacılığı hesap açma işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Garanti bankası internet bankacılığı hesap açma işleminizi bir başka yöntemle daha gerçekleştire biliyorsunuz. Garanti bankası müşteri hizmetlerini arayın ve müşteri temsilcisine bağlanın. Müşteri temsilcisi size öncelikle vadesiz hesap açar ve daha sonra ise internet şubesi hesabınızı açar. Bu yöntemde yine sizin telefonunuza tek kullanımlık şifre gelir ve siz bu şifre ile garanti bankası internet şubesi hesabınıza girince hesabınız aktif edilir.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı ve İnternet Şubesi Hesabı Avantajları

Değerli okuyucularımız garanti bankası internet şubesi hesap açma işlemini yapan kişiler yani bu hesaba sahip olan kişiler bu hesap sayesinde asla ve asla banka ATM’sinde sıra beklemez banka şubesinde sıra beklemez ve günün her saati ve senenin 365 günü bu hesaptan bütün banka ve bankacılık işlemleriniz yapabilirler. Ayrıca bir çok banka ve bankacılık işlemlerini ücretsiz yapabilirler. Garanti bankası internet bankacılığı hesap açma işleminiz tamamlandıktan sonra bu hesaptan fatura ödeyebilir ve otomatik ödeme talimatlarınızı yönlendirebilirsiniz. Ayrıca vadesiz hesap açma ve kapama vadeli mevduat hesabı açma kapama, garanti bankası altın ve döviz hesabı açma ve bu hesaplar üzerinden gram altın alım satımı ile döviz alım satımı yapma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Araç sigortası ödemesi, HGS ödemesi, kasko işlemleri, kredi kartı limit yükselme, bakiye sorgulama, kredi kartı başvurusu ve kapatma işlemleri, EFT ve havale gibi daha bir çok işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Değerli okuyucularımız sizlerin bilgilerine sunmak maksadı ile sitemiz finanshaberi.net üzerinden yayımlamış olduğumuz söz konusu olan garanti bankası internet şubesi hesap açma ve garanti bankası internet bankacılığı hesap açma işlemleri hakkında aklınıza takılan ve cevabını alamadığınız sorularınız olursa eğer bu hususlar için garanti bankası müşteri hizmetleri telefon ve iletişim numaralarını arayarak bankanın müşteri temsilcilerinden çok daha sağlıklı ve çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca yine merak etmiş olduğunuz hususlar hakkında ve haberimiz hakkında haberimizin en alt kısmında mevcut olan yorum bölümünden bizlere bütün banka ve bankacılık işlemleri hakkındaki sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Meryem

  Peki en iyisi , en guvenilir hesap acma müşteri hizmetlerini arayarak mi olmali ?

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Meryem hanım Garanti bankası internet bankacılığı hesap açma işlemlerinizin hiç birinde sıkıntı olmamakta ve hepsi güvenceli hesap açma yöntemleri olmaktadır. Güvensiz olan sizleri banka gibi arayarak bilgiler isteyen farklı dolandırıcılık yapan şebekeler olmaktadır.