«
  1. Ana sayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alına Bilir Mi?

Bütün vatandaşlarımız bir çoğu bu konu hakkında tam ve net bir bilgiye sahip değildirler. Gelir belgesiz kredi kartı alına bilir mi diye bir çok vatandaşımız bu hususu merak etmektedir. Ayrıca yine haberimizin başlığında da belirttiğimiz üzere gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar ve hangi banka gelir vergisi olmadan kredi karı veriyor ve hiç bir gelir belgem yok kredi kartı nasıl alırım soruları gündeme gelmektedir. Özellikle son zamanlarda yaşanan özellikle 2018 yılında başlayan 2019 yılında da halen devam eden giderek ülke genelinde her tarafa yayılan ekonomik kriz sebebi ile bir çok firmanın fabrika kapatması tekstil firmalarının kapanması ve yaklaşık 13 yıldır süren küçük esnaflarımızın kepenk kapatması ülke genelinde işsizlik oranlarının artışına ve bir vatandaşımızın işsiz kalmasına neden olmuştur. Bu sebeplerden dolayı işsizlik oranları ülke genelinde çift rakamlı hanelere çıkmış ve bir çok vatandaşımız mağdur olmuştur. İşsizlik mağduru olan vatandaşlarımız bir çoğu kredi kartından dolayı sıkıntı içerisine girmiştir. Kredi kartı olmayan vatandaşlarımız ise kredi kartı gelir belgesi göstermeden çıkar mı alınır mı diye merak etmektedir. Gelir belgesi göstermeden kredi kartı veren bankalar var mı veya gelir belgesi göstermeden nasıl kredi kartı alabilirim diye herkes tarafından merak edilen ve cevapları bilinmeyen bu soruyu bizlerde siz değerli okuyucularımız için finanshaberi.net olarak çok daha sağlıklı ve en doğru haberleri bulması ve öğrenmesi için bu konu ile alakalı kurumlardan yani bizzat bankaların yetkili personelleri ile görüşerek konu hakkında yani gelir belgesi olmadan kredi kartı veren bankalar var diye araştırdık ve şimdi bu haberi sitemiz vasıtası ile siz değerli okuyucularımız bilgilerine sunuyoruz. Siz değerli okuyucularımız gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar var mı hususunda merak ettiğiniz ve aklınızda kalan bütün soruların cevaplarını bulmak isterseniz eğer lütfen gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar var mı başlıklı haberimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Söz konusu olan gelir belgesiz kredi veren bankalar hususunda ve bankalar kredi kartları ve bütün banka haberlerine yönelik aklınızda kalan soru işaretleri için sitemizde yayınladığımız haberimizin altında bulunan yorum bölümünden sorularınızı rahatça sorabilir ve aradığınız cevapları alabilirsiniz. Şimdi yazımızın başlığında da olduğu gibi gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar var mı hususunun bütün detaylarını hep beraber inceleyelim.

Gelir Belgesi Kredi Kartı Veren Bankalar ve Tüm Detaylar

Çok değerli okuyucularımız artık kredi kartı almak göründüğü kadar zor olmamaktadır. Bankalarda oluşan yüksek faizler yüzünden bankalar kredi satamaz duruma geldi . Vatandaşlarımız artık krediye daha çok uzak durmaktadır. Çünkü bankada her türlü faiz konut kredisi,taşıt kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi olmak üzere bütün kredilerin faiz oranları afaki düzeyde yüksek olduğu için bankalar kredi satma zorluğu çekmektedir. Bu sebeplerden dolayı bankalar bazı ürünlerine esneklik getirmiştir. Bu örneklere ilk vereceğimiz ise kredi kartı olmaktadır. Kredi kartı verme işlemlerine esneklik getiren bankalar sayesinde artık gelir belgesiz kredi kartı alına bilmektedir. Fakat burada bilmeniz gereken başka bir husus ise gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar ilk olarak tabi ki kendilerini de korumak için müşterisini tanıyana kadar düşük limitli kredi kartları vermektedirler. Hiç bir gelir belgeniz olmasa bile kredi kartı alıyorsunuz. İster ev hanımı olun ister çalışmayan bir kimse veya öğrenci olsanız bile gelir belgesiz kredi kartı alabilirsiniz.

Gelir Belgesiz kredi Kartı Veren Bankalar Ve Kredi Kartı Limitleri

Değerli okuyucularımız öncelikle gelir belgesiz kredi kartı veren bankaları tek tek açıklayalım. ING Bank, Odeabank, Burganbank, Fibabank, Yapıkredi Bankası, Garanti Bankası, finansbank, Akbank, HSBC Bankası olmak üzere bu bankalardan kredi kartını çok daha kolay alabilirsiniz. Fakat bu bankaların sizlere vereceği gelir belgesiz kredi kartı limitleri çok cuzi tutulmaktadır. Gelir belgesiz kredi kartı almanız için kredi notunuzun 1400 olması gerekecek ayrıca herhangi bir icra işlemlerinizin olmaması gerekmektedir. Kamu bankaları da düşük limitli kredi kartı vermektedir. Kamu bankalarından alına gelir belgesiz kredi kartı limitleri 500 TL ile 750 TL arasında olurken diğer özel bankalardan alacağınız gelir belgesiz kredi kartı limitleri 1.000 TL ile 1.500 TL arasında olacaktır. Gelir belgesi mecburi olmasa bile bazı şeyleri gelir olarak göstere bilirsiniz. Bunlara örnek verecek olursak anne veya babanızdan kalan emekli aylığı dul ve yetim aylığı veya malul yakını veya ev kirası alıyor iseniz bunların hepsini de bankaya gelir belgesi olarak göstere bilirsiniz. Değerli okuyucularımız sizlerde gelir belgeniz olmasa bile kredi kartı almak isteye bilirsiniz. Bu işlem için biz bütün bankaların isimlerini ve neler yapmanız gerektiğini ve detayları açıkladık. Sizlerde gelir belmegeniz olmadan kredi kartı almak isterseniz eğer yukarıda isimlerini belirttiğimiz bütün bankalara rahatlıkla başvuru yapabilir ve kredi kartınızı alabilirsiniz. Konu hakkında cevap bulamadığınız herhangi bir soru varsa daha önceden belirttiğimiz üzere haberimizin altında bulunan yorum bölümünden aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz…

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *