«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. İş Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar

İş Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar

iş-bankası_emekli_promosyonu

İş Bankası Emekli Promosyonu Kampanyası 2022 / İş Bankası Emekli Promosyonu Kaç TL 2022

İş Bankası emekli promosyonu ; 2022 Temmuz maaş  artışları bankalar arasında promosyon rekabeti oluşturdu. Oluşan rekabetten dolayı bütün bankalar emekli promosyonu kampanyası başlattı. Söz konusu kampanyalara istinaden emekli kişilerde hangi banka daha fazla emekli promosyonu veriyor araştırmalarına yöneldi. Emeklileri bu araştımalara yönelten husus ise promosyonlar arasında oluşan farklar ve bankaların sağladığı avantajlar olmuştur.

2022 İş Bankası emekli promosyonu ; Bu hususta yurdumuzun en güzide bankası olan İş Bankası da emekli promosyonu kampanyasını başlattı. Söz konusu hususta ise İş bankası emekli promosyonu kampanyası başlattığını resmi web sitesi üzerinden yayımladı. Bizlerde www.finanshaberi.net olarak siz okurlarımız için Ülkemizin en güzide bankası olan İş Bankası emekli promosyonu araştırmalarını yaptık.

Okurlarımız bugün ki haberimizden İş Bankası emekli promosyonu kampanyası için başvurular nasıl yapılır bilgilerini alabilir. Ayrıca İş Bankası emekli promosyonu ne kadar, 2022 İş Bankası emekli promosyonu ödemesi ve bankanın sağladığı avantajlar hususunda da bilgiler alabilecektir. Sizlerde haberimizi okuyarak İş Bankası Emekli Promosyonu, İş Bankası ne kadar emekli promosyonu veriyor, İş bankasına emekli maaşı taşıma işlemleriniz için haberimizden faydalanabilrsiniz.

İş Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar 2022 / İş Bankası Emekli Promosyonu Nasıl Alınır 2022 ?

27 Haziran – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya sadece emekli kişiler içindir. Emekli promosyonu kampanyası için katılım tarihleri banka tarafından belirlenmiştir. Yalnız banka kampanyada değişiklik yapma ve süre uzatımı yapma hakkını kendisine saklı tutar. Kampanya koşulları sadece banka tarafından belirlenir ve düzenlenir. İş Bankası emekli promosyonu kampanyası süresi 36 ay’dır.

İş bankası emekli promosyonu Kampanyası dahilinde Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur-Dul ve Yeti) 5.000 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Ayrıca emekli yakınlarına referans olan kişiler 500 TL ek promosyonu alırlar. Ek promosyon Pazarama MaxiPuan olarak kullanılır.

2022 İş bankası emekli promosyonu Kampanyası dahilinde Emekli maaşı almakta olan kişilerin promosyon ödemeleri başvurularından itibaren 3 iş günü içerisinde gerçekleşir. Lakin yeni maaş alacak kişilerin ödemeleri, ilk maaş ödemesinden itibaren 3 işgünü içerisinde ödenir.

Bankanın 2022 yılı için belirlediği emekli promosyonları şu şekilde gerçekleşir.  Emekli aylığı 0-1499 TL arasında olanlar için 3500 TL dir. Emekli aylığı 1500 TL ile 2499 TL arasında olanlara ise 4250 TL ödenirken 2500 TL üzerinde emekli maaşı alanlara 5000 TL promosyon ödemesi yapılır.

iş_bankası_ne_kadar_ne_kadar_emekli_promosyonu_veriyor
İş Bankası Emekli Promosyonu

Emekli Maaşı İş Bankası’na Nasıl Taşınır /  İş Bankası’na Emekli Maaşı Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır ?

İş Bankası emekli promosyonu almak isteyenler emekli aylıklarını taşımalıdırlar. Emekli Maaşı İş Bankası’na Nasıl Taşınır ; İş Bankası’na emekli maaşını taşıma işlemleri bankanın bütün şubelerinden gerçekleştirilir. Ayrıca Emekli maaşını İş Bankası’na taşımak isteyenler e-devlet üzerinden işlemlerini yapabilir. Ayrıyeten bağlı olduğunuz SGK kurumuna emekli maaşı taşıma dilekçesi vererek maaş taşıma işleminizi yapabilirsiniz. Söz konusu husus için dilerseniz bankanın dijital kanallarınıda kullanabilirsiniz.

İstediğiniz zaman dijital kanallar üzerinden hızlı ve güvenli olarak emekli maaşını İş bankası’na taşıma işleminizi yapabilirsiniz. Maaş taşıma işlemi İşCep uygulaması üzerinden de yapılabiliyor. İşCep uygulaması üzerinden emekli maaşını İş Bankası’na taşıma işleminizi burada yazılan adımları sırası ile takip ederek yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapın ve < Başvurular / Emekli Maaşı İşlemleri / Maaş Taşıma ve talimat verme> adımlarını izleyerek emekli aylığınızı bankaya taşıyabilirsiniz.

iş-bankasına-emekli-maaşı-taşıma
İş Bankası Emekli Maaşı Nasıl Taşınır

İşCep uygulaması url : https://www.isbank.com.tr/iscep

İletişim Hattı İle İş Bankası Emekli Promosyonu İçin Bilgi Alma

İş Bankası Emekli Promosyonu ne kadar ve İş Bankası’na emekli maaşı taşıma bilgilerini dijital kanallar üzerinden alabilirsiniz. Dilerseniz Bankanı iletişim hattını arayabilir ve aklınıza takılan sorularınız için bilgiler alabilirsiniz. İş Bankası İletişim hattı sizlere yılın her günü ve her saati olmak üzere 7/24 hizmet verir. Bankanın iletişim hattını arayarak İş Bankası emekli promosyonu ne kadar, İş Bankası’na emekli maaşı taşıma, İş Bankası emekli promosyonu nedir ve İş Bankası emekli promosyonu nasıl alınır hususnda bilgiler almak isteğinizi bildirin. Konusunda uzman olan müşteri temsilcileri sizlere en güncel ve detaylı bilgileri verir ve destek olurlar.

iş bankası iletişim hattı : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/is-bankasi-musteri-hizmetleri-444-02-02/.html

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.