«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. N Kolay Kredi Nedir Nasıl Alınır?

N Kolay Kredi Nedir Nasıl Alınır?

nnnnnnnnnnnnnnnn

N Kolay kredi nedir, N kolay kredi nasıl alınır alınır gibi bütün insanlarımız tarafından merak edilen hususları açıklamak ve söz konusu olan N Kolay kredi başvurusu nasıl yapılır ve N kolay kredi faiz hesaplama ve faiz oranları hakkında siz değerli okuyucularımıza bilgiler vermek adına bu haberi gündemimize alarak sitemiz vasıtası ile sizlerin bilgilerine sunmak istiyoruz. Değerli okuyucularımız sizlerde N kolay kredi nedir, Nkolay kredi nasıl alınır ve nasıl başvuru yapılır gibi hususlar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz eğer haberimizin bütün detaylarını okuyarak aradığınız soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Şimdi yazımızı daha fazla uzatmadan haberimizin bütün detaylarını başlıklar halinde açıklayalım.

N Kolay Kredi Nedir?

N kolay kredi nedir sorusunun en kısa ve en net cevabını açıklayacak olursak eğer Aktif Bank tarafından internet üzerinden başvurusu yapılan ve banka şubesine gitmeye ihtiyaç duymadan yapılan kredi talebidir. Söz konusu olan N kolay kredi nedir sorusunu biraz daha detaylı açıklamamız gerekirse eğer şu şekilde daha detaylı açıklama yapabiliriz. Hiç bir şekilde banka şubesine gitmeden internet üzerinden kredi başvurusu yapılan ve krediye yönelik olan banka evraklarının kurye vasıtası ile başvuruda belirttiğiniz adrese getirilmesi ve evrakların sizlere imzalatılarak kredinin hesabınıza yatırılma işlemi demektir. Bu husus ile ilgili olan medya reklamlarında ve internet haber siteleri reklamlarında N kolay kredi, ayağınıza kadar gelen kredi gibi sözleri ve cümleleri duyabilirsiniz. Aktif Bank tarafından düzenlenen ve banka müşterisi olsun olmasın bütün vatandaşlarımıza kullandırılmak istenen kredinin bilmeniz gereken çok ama çok önemli detayları bulunmaktadır. Asla bu detayları okumadan kredi başvurusunda bulunmamanızı siz değerli okuyucularımıza tavsiye ediyoruz.

N Kolay Kredi Detayları! 

N kolay kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin bir değil en az bin kez düşünmesi gerekmektedir. Çünkü bu kredi daha çok kredi notu düşük olan vatandaşlarımız için çıkarılmış bir kredi türü olarak görünmekte ve lanse edilmektedir. Kredi notu düşük kişilerin kredi kullanmaları ve başvuruda bulunduğu kredinin onay görmesi kredi notu yüksek olan kişilere göre çok daha zor olmaktadır. Bu kapsamda sunulan kredi özellikle son zamanlarda ülkemiz genelinde yaşanan ekonomik kriz nedeni ile kredi kartı ödemesi geciken veya kredilerini ödeyemeyen kişilerin kredi notunun düşmesine ve bankalardan kredi alamama gibi zor durumda bırakmıştır. Fakat N Kolay kredi diye tanıtılan kredi çok yüksek faiz oranlı bir kredi olmakta ve kullanacak kişileri ilerleyen zaman içinde çok daha zor şartlar altında bırakacak bir kredi olmaktadır.

Bu sebep ve nedenlerden dolayı yani ekonomik krizden etkilenen kişilerin özellikle esnaf vatandaşlarımızın kredi başvurusu yapmadan önce çok dikkatli olmaları ve iyi düşünmeleri gerekmektedir. Bazı forum sitelerinden yaptığımız araştırmalarda kredi notu çok düşük olanlara olumsuz yanıt çıktığı bilgilerde form sitelerinde bulunmaktadır. Değerli okuyucularımız kredi notu düşük olanlara Aktif bank tarafından verilen N kolay kredi bu krediye başvuru yapanlara tanışma kredisi kapsamında sunuluyor ve yine bu kredi kapsamında N kolay kredi aylık faiz oranı yüzde % 3,39 olurken bu kredinin senelik bazda yıllık faiz oranı ise yüzde %58 ile % 60 oranlarında veriliyor. Söz konusu olan N kolay kredi nasıl alınır ve N kolay kredi faiz hesaplama ile ilgili ayrıntılı bilgileri haberimizin devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

N Kolay Kredi Faiz Hesaplama

Değerli okuyucularımız bu bölümde N kolay kredi faiz hesaplama ve N kolay kredi faiz oranları hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz. N kolay kredi sizlere 12,24,36 ve 48 ay vade seçenekleri ile sunulmakta olup N kolay kredi aylık faiz oranı aylık yüzde %1,79 olmaktadır. Buna göre 12 ay vade ile alınan kredinin yıllık faiz oranı yüzde % 30,29 olmaktadır. N kolay kredi 24 ay faiz oranı ise yine aylık yüzde %1,79 olurken yıllık bazda ise yüzde % 29,72 olmaktadır. 36 ay vade ile alınan N kolay kredi faiz oranı aylık yüzde % 1,79 yılık bazda ise yüzde %29,52 olurken N kolay kredi 48 ay vadeli seçeneği aylık yüzde %1,79 yıllık bazda ise yüzde %29,42 olmaktadır. Ayrıca bu kredi kullanımında kredi tahsis ücreti 1000’de 5 olarak uygulanmaktadır. Senelik bazda göz önünde bulundurulan kredi hesabını 12 vade seçeneği ile 3.000 TL üzerinden yapıldığında bir sene içerisinde ödeyeceğiniz faiz oranı 900 TL olurken 4.000 TL olan 12 ay vadeli kredi kullanımında bu tutar 1.200 TL, 5.000 TL olan kredi kullanımında ise yıllık bazda ödeyeceğiniz faiz tutarı 1.500 TL olmaktadır. Bu oranlara ayrıca kredi tahsis ücretini 1.000′ de 5 olarak ekleye bilir ve hesaplaya bilirsiniz. Bu hesaplamayı ise kısaca tarif edecek olursak eğer 5.000 TL olan kredide 5.000/1000= 5 TL 5X5=25X12=300 TL olmaktadır. Bu örnek üzerinden kullanmak istediğiniz miktarın kredi tahsis ücretini çıkartabilirsiniz.

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktif Bank N kolay kredi başvurusu nasıl yapılır ve N kolay kredi nasıl alınır gibi sorularınızın cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz. Değerli okuyucularımız N kolay kredi başvurusu yapmak isterseniz eğer yazımızın en başında belirtmiş olduğumuz gibi hiç bir şekilde banka şubesine gitmeden N kolay kredi başvurusu işlemlerinizi gerçekleştire bilirsiniz. Ayrıca N kolay kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler Aktif Bank resmi web sitesine girerek internet bankacılığı üzerinden başvurularını gerçekleştire bilirler. Bu işlemi gerçekleştirmek ve kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler nkolaykredi.com.tr adresine giriş yaparak burada bulunan kısımlarda doldurmanız gereken kredi evraklarını ve kredi sözleşmelerini doldurmanız gerekmektedir. N kolay kredi başvurusu için sizden istenilen bilgileri hatasız olarak doldurmalısınız. Bu aşamadan sonra kredi talebiniz alınır ve onay aşamasına gelir. Onaylanan kredinizin evrakları aynı gün içerisinde kurye ile adresinize gelir ve gerekli evraklar sizlere imzalatıldıktan sonra yine aynı gün içerisinde N kolay kredi kapsamında kullanmak istediğiniz miktar hesabınıza yatırılır.

N Kolay Kredi Ödeme Noktaları

Aktif bank günümüzde şube azlığı ile bilinen bankaların arasında olduğu için söz konusu olan N kolay kredi ödeme noktaları hakkında sizlere detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Aktif bank’ın şubesinin az ve yetersiz olması vatandaşlarımızın aklında soru işaretleri bırakmaktadır. Fakat artık günümüz teknoloji çağında bu soru işaretlerinin olmaması gerekmektedir. Çünkü teknolojinin bu kadar hızlı ilerlemesi bizlere bu konularda çok ama çok kolaylıklar sağlamaktadır. Aktif bank’ta aynı diğer bankalar gibi teknolojiyi sonuna kadar kullanan bankaların arasında yer almaktadır. Bu nedenle N kolay kredi ödeme noktaları nerelerdir gibi soru işaretlerinin artık rafa kalması gerekmektedir. Günümüz teknolojisinde bankalar hızla şubesiz bankacılık sistemlerine yönelerek hem daha hızlı işlem yapıyorlar hemde giderlerini düşürüyorlar. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık Dünya genelinde çok yaygın olarak kullanılsa bile henüz bizim Ülkemizde bu teknolojiyi kullanmayan hatta bu teknoloji ile tanışmayan ve saatlerce banka ve ATM’kuyruğu bekleyen vatandaşlarımızın olmasıdır. Bununda nedenleri var aslında. Vatandaşlarımız internet üzerinden dolandırılmaktan korktuğu için bu teknolojiden uzak durmaktadır.

N kolay kredi ödeme noktaları nerelerdir şimdi ise bu hususları ve ödeme yapılan dijital kanalları ve Aktif bank anlaşmalı olan bütün yerlere açıklık getirelim. Değerli okuyucularımız eğer internet bankacılığı veya mobil bankacılığı kullanıyorsanız ödemenizi bu dijital kanallar üzerinden gerçekleştire bilirsiniz. Ayrıca Aktif bank ile anlaşmalı olan Akbank ATM’lerinden ve banka şubelerinden kredi ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yine Aktif bank anlaşmalı PTT bank ATM’lerinden N kolay kredi taksitlerini ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca PTT bank şubelerinden ödeme yapabilirsiniz, fakat şubeden yapılan ödemelerde 2.50 TL veya 3.50 TL gibi işlem ücreti ödüyorsunuz. Bir diğer N kolay kredi ödeme noktası ise Aktif bank’ın resmi web sitesi olmaktadır. Aktif bank resmi web sitesine girerek kullanmış olduğunu N kolay kredi taksitlerini rahatlıkla ödeye bilirsiniz. Ayrıca herhangi bir banka hesabınız var ise o hesaptan kullanmış olduğunuz N kolay kredi taksitlerini EFT ile ödeyebilirsiniz.

Değerli okuyucularımız sizlerin bilgilerine sunmak maksadı ve amacı ile yayımlamış olduğumuz söz konusu olan haberimiz hakkında yani N kolay kredi nedir, N kolay kredi nasıl alınır ve N kolay kredi başvurusu ile Aktif Bank N kolay kredi ödeme noktaları nerelerdir gibi hususlar hakkında aklınızda soru işaretleri varsa veya merak ettiğiniz hususlar ile cevabını alamadığınız sorularda var ise bunun için Aktif Bank müşteri hizmetleri telefon numaralarını ve Aktif bank çağrı merkezi numaralarını arayarak bankanın müşteri temsilcilerinden söz konusu olan N kolay kredi nasıl alınır ve N kolay kredi nedir hakkında çok daha sağlıklı ve çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ayrıca yine sizlerin bilgilerine sunmak maksadı ve amacı ile yayımlamış olduğumuz haberimiz olan N kolay kredi nedir nasıl alınır başlıklı yazımızın en alt kısmında mevcut olan yorum bölümünden konu hakkında sorularınızı sorabilir ve bütün banka ve bankacılık işlemleri hakkında da sorularınızı sorabilirsiniz. Değerli okuyucularımız günümüz koşullarında hemen hemen bütün bankaların kredi fazi oranları çok yüksek olmaktadır. Sizlerde banka kredisi kullanmadan önce kredi faiz oranlarını çok iyi araştırmalı ve ödeme koşullarına göre ve faiz oranlarının düşüklüğüne göre kredi kullanmalısınız. Sitemizde bütün bankaların güncel kredi faiz oranları mevcuttur. Bu hususları ve bankaların kredi faiz oranlarını mutlaka karşılaştırmanız sizlerin yararına olacaktır. Sizlere son bir tavsiyede bulunacak olursam eğer kamu bankalarının kredi yapılandırma ve birleştiren ihtiyaç kredisi kampanyalarındaki faiz oranlarını incelemenizi önerebilirim…

Bir Cevap Yaz

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Umit Aslan

  Ugur bey bu kredi benim için uygunmudur yoksa başka banka krediler hakkında önerileriniz varmı ?

  • Uğur Aydın

   Değerli okuyucum konu hakkında haberin içinde bu husustan bahsettim fakat yinede sorunuza cevap olarak kamu bankalarının ihtiyaç kredilerini araştıra bilirsin ve bütün bankaların kredi faiz oranları hakkında sitemizdeki diğer bankaların kredilerini bir birleri ile karşılaştırma yapabilirsin

 2. NESLİHAN

  hiçbir sigorta güvencem yok bende n kolay krediye başvursam bana kredi verirleri mi

  • Uğur Aydın

   Neslihan hanım N kolay kredi nedir ve nasıl alınır haberimizin bütün detaylarını okuduysanız eğer kredi faiz oranlarının yüksek olduğunu mutlaka görmüşsünüzdür. Adı üstünde N kolay veya en kolay kredi olarak tanımlanan bu kredi için kredi çıkma ihtimali zor olan kişilerde başvuru yapabilirler. Krdi faiz oranı yüksek olduğu için herkese bu kredi çıkabilir. Önemli olan kredi limitinin yüksek olmamasıdır. Küçük tutarlı kredi başvurusunda bulunursanız eğer muhtemelen başvurunuz onaylanacaktır.

 3. BURAK ALİ

  MERHABA N KOLAY KREDİ ÖDEME NOKTALARI NELERDİR?

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Burak bey N kolay kredi ödeme noktaları Aktif bank anlaşmalı PTT şubelerinden, aktif bank anlaşmalı olan diğer bankalardan ve Aktif Bank Şubelerinden Yapılmaktadır. Ayrıca Başka bir bankada veya aktif bank’ta internet bankacılığı ve mobil şube hesabınız var ise eğer bu kanalları kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştire bilirsiniz.

 4. Mahmut o

  Gelir belgem yok. N kolay krediye basvursam cikarmi

  • Uğur Aydın

   Sayın Okurumuz Mahmut bey Kredi notunuz düşük olsa N Kolay kredi talebiniz gerçekleşe bilirdi. Gelir belgeniz yok ise mutlaka biri memur olmak kaydı ile iki kefil bulursanız alacağınız kredi tutarına göre N kolay kredi talebiniz onaylana bilir.

 5. Emrah

  N kolay kredi faiz oranlarının bu kadar yüksek olmasının sebebi nedir?

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Emrah bey Aslında Ülke genelinde Bütün krediler olması gerekenin çok üzerindedir. Fakat N kolay kredi biraz daha yüksek olmakla beraber kredi notu düşüklerin de rahatlıkla başvuru yapabileceği bir kredi olmaktadır. Riskli verilen kredilerde genellikle kredi faiz oranları yüksek olmaktadır.

 6. İlyas ABUŞOĞLU

  Kredi notum biraz dusuk n kolay krediye basvuru yaparsam çıkma ihtimali varmı

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz İlyas Bey N kolay kredi genellikle kredi notunuz düşük olsa bile çıkmaktadır. Eğer banka sicilinizde kırmızı kalem veya haciz gibi bir işlem görünmüyor ise N kolay krediye rahatlıkla Başvuru yapabilirsiniz.

 7. Zeynep TOSUN

  18 yasından kucukler n kolay kredi icin basvuru yapsa onaylanır mı. Henüz 18 yasıma gırmedim ve calışmadıgım için gelir belgemde yok.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Zeynep hanım N kolay kredi için hem gelir belgesiz hemde 18 yaşını doldurmadan başvuru yapamazsınız. Bu hususlarda N kolay kredi başvurunuz kesinlikle Red Olacaktır.

 8. Deniz Şahin

  N kolay kredi hakkında haberinizi okuyarak aradıgım butun bılgilere ulastım.Fakat n kolay kredi faiz oranları cok aşırı yuksek sizden ricam hangi bankadan uygun ihtiyaç kredisi alabilirim cevaplarsanız cok sevinirim.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz söylediğiniz çok doğru N kolay kredi faiz oranları yüksek olan bir kredidir. Bu hususta kamu bankalarını araştıra bilirsiniz. Sitemizde En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar başlıklı haberimizi okuyarak aradığınız bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

 9. Murat Şanlı

  Başka bir bankaya kredi borcum var aynı zamanda kredi kartı borcum da mevcuttur. Yapı kredi bankası borç kapatma kredisi kullanmıştım. Fakat ödemelerimden dolayı yine maddi yönde sıkıntı çekiyorum N kolay krediye başvuru yaparsam onaylanır mı. Kredi notumda da düşüklük olmuştur cevaplarsanız çok memnun olurum.

  • Uğur Aydın

   Murat bey yapı kredi bankası borç kapatma kredisi kullanmışsınız ve ayrıca kredi kartı borcunuzun olduğunu da belirtmişsiniz. Bu durum zaten kredi notunuzu düşürmüştür. Fakat N kolay kredi faizlerini yüksek tutarak kredi notu düşük olan kişiler içinde kredi imkanı sağlamaktadır. N kolay kredi başvurunuz için tutar çok yüksek değil ise N Kolay Kredi Başvurunuz onaylanması büyük bir ihtimaldir. Ayrıca şu hususu hatırlatmakta yarar görmekteyim. Borç kredi ile kapatılmaz ileride sizi daha zor durumlara düşürmektedir.

 10. Duygu Şahin

  N Kolay kredi için başvuruda bulunmak istiyorum fakat bankalardan ödeme sebebinden dolayı kırmızı kalem yedim. N kolay kredi başvurusu yapsam onaylanır mı.

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Duygu hanım N kolay kredi başvuruları kredi notu düşükler için olağan tanımaktadır. Fakat üzülerek söyleyeceğim eğer kırmızı kalem yemişseniz ve bu kırmızı kalem kaldırılmamış ise N Kolay Kredi Başvurusu yapsanız da onay görmeyecektir.

 11. Mine YEŞİL

  Belli bir miktar kredi ihtiyacım fakat N kolay kredi faiz oranları çok yüksek gibi geliyor bana daha uygun olan bankalar ve krediler için tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Mine hanım günümüz koşullarında bütün kredi faizleri çok yüksek ve N kolay kredi oranı da çoğu bankadan daha yüksek olmaktadır. Bunun için sitemizde yer alan En uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı haberimizi okuya bilirsiniz. Bizlere göre kamu bankaları çok daha uygun olmaktadır.

 12. Mustafa

  iyi günler N Kolay Kredi ödeme noktaları nelerdir ? öğreciyede N Kolay Kredi verirler mi?

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Mustafa Bey N kolay Kredi için ödeme noktalarını sormuşsunuz. N Kolay Kredi Ödeme noktaları Aktif Bank şube ve ATM leri PTT şube ve ATM leri ile Aktif Bank Anlaşmalı bütün bankalardan N kolay kredi ödemesi yapıla bilir. Ayrıca Kullandığınız Her hangi bir bankanın internet bankacılığı var ise eğer internet bankacılığı üzerinden de N kolay kredi ödemelerinizi gerçekleştire bilirsiniz.

 13. rıfat

  Şuan çalışmıyorum sigortamda yok bana kredi verirler mi N Kolay Krediden yararlanabilir miyim özel bir şart var mı?

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Rıfat bey N Kolay Kredi aslında kolay onaylanan yüksek faizli bir kredi türüdür. Fakat hiç gelir belgeniz yok ise eğer N Kolay Kredi Başvurusu onaylanmayacaktır.

 14. fatih

  N Kolay Kredi başvursunu hemen onaylanıyor mu belli bir süreç beklicem mi?

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Fatih bey N Kolay Kredi kolay alınan yüksek faizli bir kredi olmaktadır. Kredi notunuz düşük olsa bile çıkabilir. Bankalarla ilgili mali bir sıkıntı yoksa eğer N kolay kredi başvurusu yaptığınız gün onaylanır.