«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Vakıfbank İhtiyaç Kredisinde Kış Kampanyası

Vakıfbank İhtiyaç Kredisinde Kış Kampanyası

vakifbanktan

Vakıfbank’tan Uygun Faizli Kış Kredisi Kampanyası

Değerli okuyucularımız Ülkemizin en köklü Bankalarından birisi olan aynı zamanda ise Devlet Bankası olan Vakıfbank Kış Kredisi kampanyası başlatarak uygun faizle kredi ihtiyacı bulunan vatandaşlarımıza kredi imkanını yeni başlatmış olduğu kampanya ile duyurmuştur. Kış kredisi kampanyası Vakıfbank tarafından uygulamaya geçirilmiş kış aylarında ekonomik krizden dolayı sıkıntı içinde olan vatandaşlarımıza da bir nefes sağlayacağı düşünülerek kampanya başlatılmıştır.

Ekonomik sıkıntının çok fazlası ile hissedildiği günümüz şartlarında gerçekten bir çok vatandaşımız kredi ihtiyacı duymaktadır. Bu duyulan sıkıntılar karşısında vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçlarını karşılaya bilmeleri için Devlet Bankası olan Vakıfbank kış kredi kampanyasını uygulamaya geçirmiş ve nakit sıkıntısı içinde olan vatandaşlarımıza uygun faizli bireysel kredi imkan ve olanağı sağlamıştır.

Değerli okuyucularımız sizlerde nakit sıkıntısı ile karşı karşıya kalmış iseniz eğer bütün bankaların bireysel kredilerini araştırın ve daha sonra ise vakıfbank kış kredisi kampanyası ile tekrar karşılaştırın. Vakıfbank kış kredisi kampanyasının çok daha düşük faizli ve uygun olduğunu göreceksiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Değerli okuyucularımız sizlerde vakıfbank tarafından başlatılan kış kredisi kampanyasından yararlanmak isterseniz eğer bankaya başvuru yapmanız gerekecektir. Başvurularınızı size en yakın vakıfbank şubesinden gerçekleştire bilirsiniz. Eğer bankaya gidecek zamanınız yok ise internet bankacılığı veya telefon bankacılığından da Vakıfbank kış kredisi kampanyasına başvuru yapa bilirsiniz. Ayrıca SMS ile KREDİ – TC kimlik numarası – aylık gelir yazılarak 5724 numarasına kısa mesaj göndererek de başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *