«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç-Kapatma-Kredisi-Veren-Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2019

Değerli okuyucularımız borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir ve borç kapatma kredisi nasıl alınır, borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır gibi son zamanlarda bütün vatandaşlarımız tarafından merak edilen hususları sizlerin bilgilerine sunmak amacı ve maksadı ile bugünkü haberimizde yazımızın başlığında da olduğu borç kapatma kredisi veren bankalar 2019 başlıklı haberimize yer vermek istedik. Değerli okuyucularımız son zamanlarda ülkemizin genelinde yaşanan ekonomik kriz nedeni ile bir çok vatandaşımız ekonomik kriz sebebi ile bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını ödeyemez olmuştur. Bunun diğer bir sebebi ise ekonomik kriz nedeni ile bir çok fabrikanın kapanması sonucu bir çok vatandaşımızın işsiz kalmasından da kaynaklanmaktadır. Değerli okuyucularımız sizlerde söz konusu olan borç kapatma kredisi veren bankalar ve birleştiren ihtiyaç kredisi hususlarını merak ediyorsanız eğer sizlerin bilgilerine sunmak için hazırlamış olduğumuz borç kapatma kredisi veren bankalar haberimizin bütün detaylarını okumanız sizlerin yararına olacaktır. Şimdi yazımızı daha fazla uzatmadan borç kapatma kredisi veren bankalar haberimizin bütün detaylarını açıklayalım.

Borç Kapatma Kredisi Nedir Nasıl Başvurulur?

Değerli okuyucularımız borç kapatma kredisi nedir diye açıklama yapacak olursak eğer borç kapatma kredisi veren bankalardan herhangi biri sizlerin farklı bankalara olan borçlarınızı ödeyerek tek çatı altında topluyor ve bütün borçlarınızı tek kaleme düşürüyor. Bu sayede sizlerde uzun vadeli ödeme seçeneği ile dağınık borç ödemekten ve yüksek faiz ödemekten kurtulmuş oluyorsunuz. Borç kapatma kredisinin asıl detayı ise kredi talebinde bulunduğunuz banka sizin farklı bankalara olan borçlarınızı size kredi vermiş gibi ödüyor ve bu krediyi size ihtiyaç kredisi olarak vermiş oluyor.

Borç Kapatma Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Değerli okuyucularımız borç kapatma kredisi veya birleştiren ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapmış olduğunuz bankanın müşterisi değilseniz bu kredilere sadece başvuruda bulunmak istediğiniz bankanın şubesinden başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz. Fakat borç kapatma kredisi veren bankalar arasında başvuru yaptığınız bankanın müşterisi iseniz eğer o zaman müşterisi olduğunuz ve kredi talebinde bulunduğunuz bankanın resmi web sitesi üzerinden, Bankanın ATM’sinden, internet bankacılığı üzerinden ve müşteri hizmetlerinden müşteri temsilcisine bağlanarak borç kapatma kredisi başvurusunda buluna bilirsiniz. Başvuruda buluna bileceğiniz bankaların isimleri ve başvurunuzu nasıl yapacağınıza dair olan kredi isimleri nelerdir.

T.C Ziraat Bankası borç kapatma kredisi diye başvurunuzu yapabilirsiniz.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi diyerek kredi talebinde buluna bilirsiniz.

Vakıfbank borç kapatma kredisi diye başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş bankası borç kapatma kredisi, ING bank borç kapatma kredisi, deniz bank borç kapatma kredisi ile ayrıca yapı kredi bankası, Akbank, garanti bankası ve QNB Finansbank ta borç kapatma kredisi vermektedir. Değerli okuyucularımız yukarıda belirtmiş olduğumuz tam 9 banka birleştiren ihtiyaç kredisi altında borç kapatma kredisi veren bankalar olmakta ve başvurularınızı bu bankalardan birine yapmalısınız. Yukarıda belirtmiş olduğumuz bankaların hepsinin vermiş olduğu borç kapatma kredisi faiz oranları ve vade seçeneklerini sitemizde ayrı ayrı bulabilir ve sizlere en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Değerli okuyucularımız söz konusu olan husus hakkında çok daha sağlıklı ve çok daha detaylı bilgi almak isterseniz eğer yukarıdaki ismini belirtmiş olduğumuz bankalardan birine veya başvuruda bulunmak istediğiniz banka hangisi ise o bankanın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak bankanın müşteri temsilcisinden çok daha detaylı ve sağlıklı bilgiler alabilirsiniz…

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. ELİF

  Merhaba krediyi verdikten sonra bizim bankaya olan kredi borcu ödeme şekli nasıl olacak?

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Borç Kapatma kredisini kullanmış olduğunuz banka sizin adınıza diğer banka borcunuzu kapatacak ve daha sonra uzun vade seçenekleri ile yine aylık taksitler halinde ödenecek şekilde Borç kapatma kredisi kullandığınız bankaya Ödeyeceksiniz.

 2. külte

  işsiz biri borç kapatma kredisine başvurabilir mi

  • Uğur Aydın

   İşi olmayan yani çalışmayan birinin borç kapatma kredisi çekmesi için öncelikle gelir belgesi olmayanlara kredi veren bankalara başvuru yapması gerekmektedir. Eğer gelir belgesi olmayana kredi veren bankalar borç kapatma kredisi veriyorsa sizlerde alabilirsiniz. Fakat bunun için kredi notunuz çok ama çok önemli olmaktadır.