«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Burgan Bank Çalışma Saatleri 2020

Burgan Bank Çalışma Saatleri 2020

BURÇÇÇ

Burgan Bank Çalışma Saatleri 2020

Değerli okuyucularımız öncelikle bilmeniz gereken detay şudur. Burgan bank’ın bütün illerimizdeki şubeleri aynı saatlerde açılmakta ve aynı saatlerde kapatılmaktadır. Burgan bank çalışma saatleri 2020 ve burgan bank açılış ve kapanış saatleri  ile banka kapalı iken nasıl bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz hakkında çok daha sağlıklı ve çok daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz sizlerin bilgilerine sunmak için hazırlamış olduğumuz burgan bank çalışma saatleri haberimizin bütün detayları okumanız sizlerin yararına olacaktır.

Burgan Bank Kaçta Açılıyor  Kaçta Kapanıyor 2020

Burgan bank şubeleri sabah saat 09:00 da açılıyor. 09:00 da açılarak müşterilerine hizmet vermeye başlayan Burgan Bank öğlen saat 12:30 kadar mesaiye devam etmekte olup 12:30 da mesaiye ve çalışmaya son vererek öğlen arası paydosuna girmektedir. Burgan bank öğlen arası paydos saatleri saat 12:30 ile 13:30 arasında olmaktadır. 13:30 da yeniden mesaiye başlayan banka akşam saat 17:30 a kadar mesaiye devam ederken yine banka akşam saat 17:30 da kapanmaktadır.

Burgan Bank Hafta Sonu Ve Resmi Tatillerde Açık Mı? 2020

Hafta sonlarında  cumartesi pazar günleri ve Resmi tatil günlerinde de Burgan Bank kapalı olmaktadır. Fakat bazı özel durumlarda bayram arefesi gibi günlerde cumartesi ve pazar günlerinden birine denk gelirse eğer banka müşteri memnuniyeti için ve müşterilerinin banka ve bankacılık işlemlerinin aksamaması için açık tutulmaktadır.

Burgan Bank Çalışma Saatleri Dışında Hangi İşlemler Yapılır? 2020

Burgan bank çalışma saatleri dışında işlem yapmak isteyen banka müşterileri Burgan Bank ATM’lerinden bütün banka ve bankacılık işlemleri yapabilirler. Yine burgan bank çalışma saatleri dışında işlem yapmak isteyen banka müşterileri Burgan Bank resmi web sitesinden bütün banka ve bankacılık işlemlerini yapabilirler. Aynı zamanda banka müşterileri internet bankacılığı üzerinden de bankacılık ve banka ile alakalı ihtiyaç duydukları işlemleri çok kolay yapabilirler.

Burgan bank çalışma saatleri dışında işlemlerini yapmak isteyen kişiler burgan bank müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi telefon hattını arayarak banka ile alakalı işlemlerini yapabiliyorlar. Burgan bank çalışma saatleri dışında müşteriler hangi banka işlemlerini yapabilir şimdi siz değerli okuyucularımıza bu işlemleri açıklayalım. Değerli okuyucularımız bankanız kapalı olsa bile sizlere sınırsız hizmetler vermekte ve bir çok banka ve bankacılık işlemlerinizi yapmanız için imkanlar ve olanaklar sağlamaktadır. Sizlerde burgan bank çalışma saatleri dışında burgan bank dijital kanalları, ATM’leri ve müşteri hizmetlerinden hangi işlemleri yapabilirsiniz öğrenmek için yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Burgan bank çalışma saatleri dışında banka müşterileri bir üst yazımız da belirtmiş olduğumuz bankanın dijital kanalları, ATM’leri ve Müşteri hizmetleri kanalı ile fatura ödeye bilir ve otomatik ödeme talimatı verebilir ayrıca EFT ve Havale gibi bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Burgan bank çalışma saatleri dışında kredi kartı limit yükseltme, kredi kartı bakiye sorgulama, kredi kartı başvurusunda bulunma, kredi kartı kapatma, kredi kartı kayıp ve çalıntı bildirme, vadesiz hesap açma, burgan bank vadeli mevduat hesabı açma, banka kartı talebinde bulunma ve döviz hesabı açma ve kapama gibi daha birçok banka ve bankacılık işlemlerinizi burgan bank çalışma saatleri dışında da yapabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yaz

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Serkan ZATER

  Burgan bank subesi bulmakta zorluk cekıyorum ne yapabılirım bırde 19 mayısta banka acık olacak mı

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Burgan Bank Son zamanlarda hızla büyüyen bir banka olmaktadır. Her geçen zamanda şubelerini çoğaltmaktadır. 19 mayıs hem resmi tatil hemde hafta sonu tatili olduğu için bütün bankalar kapalı olacaktır.