«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Denizbank Kart Şifresi Alma

Denizbank Kart Şifresi Alma

dş

Denizbank Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Denizbank kartınızla birikimlerinizi kontrol edebilir, bankacılık işlemlerinizi yapabilir ve daha kolay alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bunları yaparken Denizbank Banka hesabınız güvende olabilmesi için Denizbank kartınıza şifre koymalısınız. Denizbank kart şifrenizi nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız bu yazımızdan faydalanabilirsiniz. Oluşturduğunuz Denizbank Kart şifrenizi Denizbank şubesi personelleri dahil kimse ile paylaşmamaya özen göstermelisiniz.

Denizbank Banka Kartı Şifre Alma SMS

SMS seçeneği ile Denizbank Kart şifrenizi hemen oluşturabilirsiniz. Telefonunuzdan ‘SIFRE, kendi belirlediğiniz 4 haneli şifreniz, kartınızın son dört hanesi, kartınızın arkasında bulunan güvenlik parolanızı’ yazmalısınız. Bu bilgileri yazarken karışıklık olmaması için aralarında boşluk bırakacak şekilde yazmaya özen göstermelisiniz. Hazırladığınız bu SMS’ i 3280’ e göndermelisiniz. Eğer 18 yaşından büyük Denizbank ek kartı sahibiyseniz kendi GSM numaranızla şifre alabilirsiniz. Ayrıca GSM numaranızın Denizbank bankası sistemine kayıtlı olmasına dikkat etmelisiniz.

Denizbank Bankamatik Kart Şifre Alma Oluşturma

Denizbank bankamatik kartınızı güven içerisinde kullanmak isteyebilirsiniz. Denizbank hesabınızın ve sizin güvenliğiniz için size özel şifre oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz şifrenizi kimseyle paylaşmamaya dikkat etmelisiniz. Denizbank Bankamatik kart şifrenizin çalındığına dair kuşku duyuyorsanız mutlaka şifrenizi değiştirmelisiniz. Denizbank bankamatik kart şifrenizi ATM üzerinden oluşturabilirsiniz. Size en yakın Denizbank ATM’ sine girerek kartınızı ATM’ ye tanıtmalısınız. Oluşturduğunuz Bankamatik kart şifrenizi yazılı olarak saklamamalısınız. Ayrıca Denizbank Bankamatik kartınızın üzerine yazmamalı ve kolay bulunacak yerlere şifrenizi kaydetmemelisiniz.

Denizbank Cepten Şifre Alma

Denizbank cepten şifre alma işleminizi ‘DENİZ MOBİL’ adlı uygulama ile gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank mobil uygulamasına bireysel giriş yaptıktan sonra ‘Denizbank Kartlarım’ menüsünü seçmelisiniz. Menü içerisinde bulunan en alt kısımdaki ‘Şifre / Şifre Değiştirme’ seçeneğinden Denizbank banka kartınızın şifresini oluşturabilirsiniz. Denizbank kredi kartınızın şifresinde değişiklik yapmak istiyorsanız ‘Kredi Kartlarım’ menüsünden kısa bir sürede halledebilirsiniz.

Deniz Mobil uygulamasından kart şifrenizi aldıktan sonra güven içerisinde Denizbank kartınızı kullanabilirsiniz. Denizbank banka kartınızı birbirini tekrar eden veya sürekli aynı rakamlar olmamasına dikkat etmelisiniz. Örneğin 1111 veya 1234 şeklinde kart şifresi olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu gibi rakamlar akla ilk gelebilecek olduğundan Denizbank hesabınızı riske atarsınız.

Denizbank Anında Şifre Alma

Denizbank Banka kartınıza şifre almak için ‘Anında Şifre’ yöntemini seçebilirsiniz. Anında şifre yöntemi ile diğer yollardan daha kısa sürede geçici şifreye sahip olabilirsiniz. Denizbank ‘Anında Şifreye’ sahip olabilmek için Denizbank çağrı merkezini aramalısınız. Denizbank çağrı merkezini 0 850 222 0 800 numaralı hattından ulaşabilirsiniz. Denizbank anında şifrenizi alabilmek için sesli yanıt sisteminizi kullanamazsınız. Denizbank müşteri temsilcinize açık bir dille ‘Anında Şifre’ nizi isteyebilirsiniz. Cep telefon numaranız ve kişisel bilgilerinizi doğrulandıktan sonra Denizbank Anında Şifrenizi cep telefonunuza mesaj şeklinde iletilecektir. Denizbank anında şifreniz geçici bir şifredir. En kısa samanda Deniz mobil uygulamasından, Denizbank web adresinden veya Denizbank ATM’ lerinden değiştirmelisiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *