«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. EMEKLİ MAAŞINI TÜRKİYE FİNANS’A TAŞIMA 2020

EMEKLİ MAAŞINI TÜRKİYE FİNANS’A TAŞIMA 2020

TF emekli

Türkiye Finans Emekli Maaşı Taşıma 2020

Emekli Maaşını Türkiye Finans katılım Bankası’ na Taşıma 2020 başlıklı yazımızda katılım bankasının avantajlarını yaşamak isteyen emeklilerin maaş taşıma işlemleri hakkındaki bilgiye yer verilmektedir. Bu sayede sizler de emekli maaşınızı Türkiye finans Katılım Bankası’ na taşımak için en kısa sürede bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Türkiye Finansa Emekli Maaşı Taşımanın Avantajları 2020

Türkiye Finans Bankası ile çalışıp da emekli maşını Türkiye Finans Katılım Bankası’ na transfer etmek isteyen kişiler ya da banka bankalar ile çalışmasına rağmen bankasından memnun kalmayarak Türkiye Finans Katılım Bankası’ nı tercih etmek isteyen kişilere özel olarak sunulan bu imkânlardan sizler de yararlanabilirsiniz. Katılım bankası ile çalışmak bir tercih meselesidir. Çünkü katılım bankalarının işleyiş ve prensipleri normal bankacılık anlayışından farklıdır. Özellikle İslami ülkelerde sıklıkla kullanılan Katılım Bankaları yavaş yavaş her devlet ve özel bankanın nezdinde katılım adı ile de açılıp alternatif yaratılmaktadır. Sizle de emekli maaşınızı bir katılım bankasına taşımak istiyorsanız, Türkiye Finans Katılıma emekli maaşı taşıma işlemlerinin 2020 yılına özel avantajları ve prosedürlerini burada görebilirsiniz.

Emekli Maaşımı Türkiye Finansa Nasıl Taşırım? 2020

Emekli maaşını Türkiye Finans Katılım Bankası’ na 2020 yılında taşımak için yapılması gereken öncelikli adımın, emekli müşterilere özel olarak en yakın Türkiye finans Katılım Bankası’ na gitmeleri olmalıdır. Bu sayede Türkiye Finans Katılım Bankası’ na emekli maaşını taşımak amacı ile sadece TC kimlik belgeleri ile gitmeleri yeterlidir. En az 3 yıl Türkiye Finans Katılım Bankasında kalma sözü verip ilgili taahhütnameyi imzaladıkları takdirde anında maaşlarını bu bankaya taşıyabilir ve bir sonraki aydan itibaren maaş promosyonlarını alabilir.

Türkiye Finans Emekli Maaşı Promosyonları 2020

Türkiye Finans Bankası emekli maaşı ayrıcalıkları kişilerin aldıkları SGK promosyonları ve bankaların sunmuş olduğu avantajlardan ileri gelmektedir.
SGK promosyonları maaşa göre farklı düzenlemeler getirilerek müşterilere sunulmaktadır. Bir bankadan emekli maaşını Türkiye Finans Katılıma taşımak isteyen müşterilere özel olarak sunulmaktadır. bir kereye özgü verilmekte olup, maaşı taşıma işlemi gerçekleştirip 3 yıl Türkiye Finans Katılım Babnkasında kalma taahhütnamesi imzaladıktan hemen sonraki ay promosyon ödemeleri emeklilerin maaşlarına yansıtılmaktadır.
Emekli maaşı 1000 TL ye kadar olan müşterilerin promosyon ödemesi 300 TL dir.
Emekli maaş aralığı 1000 TL ile 2000 TL arasında bulunan müşterilerin promosyon ödemesi 375 TL değerindedir. Emekli maaşları 2000 TL den yüksek olan emeklilerin promosyon ödemeleri ise, 450 TL değerinde müşterilere özel sunulmaktadır.

Bunun yanında Türkiye Finans Katılım bankası emeklileri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı işlemlerini ücretsiz olarak yapabilmektedir. EFT ve havale işlemleri ücretsiz sağlanmakta ve hiçbir şekilde kesinti yapılmamaktadır.
Türkiye Finans Katılım Bankasından kasa kiralamak isteyen müşterilere özel indirim ayrıcalığı da yine banka tarafından sunulmaktadır.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *