«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. ING Çalışma ve Mesai Saatleri

ING Çalışma ve Mesai Saatleri

ING Bank Çalışma Saatleri

ING Bank Çalışma Saatleri 2022

ING Bank 2022’yılı için saat güncellemesi yaparak resmi web sitesi aderesinden yayımlamıştır. Covid 19 pandemisinden dolayı yaşanan açılış ve kapanış saati değişiklikleri pandeminin azalması ile son bulmuştur. Pandemi dönemindeING bank esnek çalışma ve uzaktan çalışma ile hizmetlerine devam etmiştir. Pandeminin etkisinin azalması ile bütün iş ortamlarında açılış saati ve kapanış saati güncellemesi yapılmıştır. Pandeminin etkisinin azalması ve yasakların kalması ile ING bank müşterileri ING bank kaçta açılıyor ,ING bank saat kaçta kapanıyor sorularını merak etmektedir. ING bank çalışma saatleri ve ING bank mesai saatleri hakkında bütün bilgiler haberimizin detayları arasında yeralmaktadır.

ING Bank Saat Kaçta Açılıyor 2022

Covid 19 pandemisin azalması ile normal çalışma metoduna dönen ING bank son yapmış olduğu saat güncellemesi ile sabah 09:00′ da açılıyor. Banka öğlen arası tatiline ise saat 12:30 ile 13:30 arasında giriyor. Öğlen arası 13:30 ‘da sona eren banka 13:30′ da yeniden açılış yapıyor. Son düzenlemenin ardından ING bank açılış saati 09:00 olurken öğlen arası uygulaması ise 12:30/ 13:30’ arası oluyor.

INB Bank Saat Kaçta Kapanıyor 2022

ING bank açılış saati 09:00′ olurken ING bank kapanış saati 2022’yılı boyunca saat  17:00 olmaktadır. Bankanın kapalı olduğu saalerde banka müşterileri bankacılık işlemlerini ING Bank ATM’lerinden ve bankanın dijital kanalları üzerinden yapabilmektedir.

ING Resmi Tatil ve Bayram Günleri Açık Mı?

ING bank son yapılan saat güncellemesi ile tüm resmi kurumlar gibi resmi tatil ve bayram günleri kapalıdır. Ayrıca Ramazan ve Kurban Bayramı gibi Dini Bayramlar ve Milli Bayramlarımız olan 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de kapalı olacaktır. ING BANK ATM’leri ve ING BANK internet şubesi ve ING mobil bankacılık üzerinden her türlü bankacılık işlemini yapmak mümkündür.

ING Mobil Şube

ING mobil şube ile para çekme, para yatırma, kredi kartı başvurusu, kredi kartı borcu ödeme, fatura ödeme, EFT, haveler ve kredi kartı temassız ödeme özelliği açma https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/ing-kredi-karti-temassiz-odeme-acma/.html işlemleri gibi bir çok banka ve bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ING mobil şube URL : https://www.ing.com.tr/tr/ing/7-24-bankacilik/ingmobil

ING Bank İletişim Hattı

ING bank çağrı merkezi iletişim hattı 7/24 müşterilerine hizmet vermektedir. ING bank iletişim hattını arayarak bankanın müşteri temsilcilerinden ING bank saat kaçta açılıyor ,ING bank saat kaçta kapanıyor, ING bank çalışma saatleri ve ING bank mesai saatleri hakkında en güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

ıng iletişim hattı URL : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/ing-bank-musteri-hizmetleri-musteri-hizmetleri-direk-baglanma-0850-222-06-00/.html

What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.