«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Finansmanı kampanyası

Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Finansmanı kampanyası

yeni-yil-tasit-finansmanı-

Türkiye Finans Katılım Bankası 2019 Taşıt Finansmanı kampanyası

Değerli okuyucularımız bugün sizler için son zamanlarda bütün vatandaşlarımız tarafından merak edilen Türkiye Finans Katılım Bankası 2019 Taşıt Finansmanı kampanyası hakkında bilgiler vermek amacı ile her türlü araştırmasını yapmış olduğumuz haberimizi paylaşmak istiyoruz. Günümüz şartları ve koşulları nedeni ile faizler yüksek olsa bile Türkiye finans katılım bankası taşıt kredisi kampanyası düzenleyerek taşıt ve araba almak isteyen bütün vatandaşlarımıza hemen hemen en uygun taşıt kredisi imkan ve olanağını sağlamaya çalışmaktadır. Değerli okuyucularımız sizlere de sıfır araç almak isteye bilir veya mevcut arabanızı değiştirmek isteye bilir ve arabanızın modelini yükselmek isteye bilirsiniz. İşte sizler için Türkiye finans katılım bankası taşıt finansmanı kampanyası başlatarak sizlerin çok daha kolay araba sahibi olmanızı sağlamaktadır. Uygun faiz oranları ve uzun vadeli seçeneği ile Türkiye finans katılım bankası taşıt finansmanı kampanyası doğrultusunda taşıt almak isteyen araba almak isteyen bütün vatandaşlarımızın destekçisi olarak bu taşıt kredisi kampanyasını başlatmıştır. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan Türkiye Finans Katılım Bankası 2019 Taşıt Finansmanı kampanyası hakkında sizler için çok gerekli bilgiler olan taşıt finansmanı taşıt kredisi başvurusu ile taşıt finansmanı taşıt kredisi detayları hakkında bütün bilgileri sizlerin bilgilerine sunalım.

Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Finansmanı kampanyası Detayları 2019 (İkinci El ve Sıfır Km Araçlar)

Değerli okuyucularımız 2018 yılında da yapılan kampanya bu yıl daha uzun süreli olarak yapılmak karar alınmış ve yeni alınan karar neticesinde Türkiye Finans Katılım Bankası 2019 Taşıt Finansmanı kampanyası 31 Aralık 2019 tarihinde son bulacaktır. Sizlerde bu taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isterseniz eğer en geç 31 Aralık 2019 tarihine kadar başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Türkiye Finans Katılım Bankası 2019 Taşıt Finansmanı kampanyası hem sıfır araçlar için hemde ikinci el araçlar için geçerli tutulmaktadır. Sizlerde bu kampanyadan yararlana bilir ve ister ikinci el araç isterseniz sıfır km araç alabilirsiniz. Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Finansmanı kampanyası ikinci el araçlar içinde aynı şartları ve aynı kredi özelliklerini taşımakla beraber faiz ve vade oranları da kampanya doğrultusunda aynı tutulmaktadır. Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Finansmanı kampanyası hakkında en önemli detay ise almış olduğunuz taşıt kredisinin ödemelerine 3 ay sonra başlaya biliyor olmanızdır. Yani arabanızı şimdi aldınız ilk taksit ödemeniz tam 3 ay sonra olacaktır. Bu kampanya dahilinde 2018 yılındaki kampanyaya oranla 2019 yılı kampanyası çok daha avantajlar sağlamaktadır. Kredi vadesi en uzun olarak 48 ay vede seçeneği sizlere sunulmuş olmaktadır. Ayrıca bir başka önemli detayı ikinci el taşıtta olmasa bile sıfır km araba için Türkiye Finans Katılım Bankası müşterisi olan oto firmalarından aracınızı alırsanız Türkiye Finans bankası müşterisi olan araba sektörü firmaları ve servisleri de sizlere daha uygun koşullar ile taşıt indirimi sağlayacak ve alacak olduğunuz taşıtın servis ve bakım süresini 1 yıl daha fazla uzatarak ücretsiz hizmet sağlayacaktır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Finansmanı kampanyası Başvurusu 2019

Değerli okuyucularımız taşıt finansmanı kampanyasına başvuru yapmanız dahilinde ister ikinci el araba isterseniz 0 km araba alabilirsiniz. Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Finansmanı kampanyası banka tarafından 0 km veya ikinci el araç almak isteyen vatandaşlarımız için sunulmaktadır. Türkiye Finans başvuruları serbest bir şekilde inceleme ve değerlendirme aynı zaman da gerekli görüldüğü hallerde sizlerden evrak ve kefilde istene bilecek olup banka uygun görmediği durumda başvuruyu geri çevirme veya ret etme haklarını elinde bulundurmakta ve kampanya şartlarında da değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu da kendi sitesinden yapmış olduğu kampanya hakkında bildirimde de bulunmuştur. Başvuruları Türkiye finans katılım bankası şubelerinden ve Türkiye finans katılım bankası dijital ortamları ve internet şubelerinden de başvurularınızı yapabiliyorsunuz.

İkinci El ve Sıfır Araç ile Bilmeniz Gereken Tüm Hususlar

Değerli okuyucularımız siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunmak için yayımladığımız Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Finansmanı kampanyası haberleri son zamanlarda internet arama motorlarında en çok arana haberlerden birisi olmaktadır. Bizlerde siz değerli okuyucularımız için finanshaberi.net olarak bu haberi bizzat bankanın yetkili personelleri ile görüşerek sizlere en sağlıklı bilgileri ve en doğru bilgileri vermek istedik. Sizlerinde bu hususta yani söz konusu olan Türkiye Finans Katılım Bankası Taşıt Finansmanı kampanyası hakkında merak etmiş olduğunuz hususlar ve aklınıza takılan sorular olabilmektedir. Değerli okuyucularımız merak etmiş olduğunuz ve aklınıza takılmış olan bütün soruları haberimizin en alt kısmında bulunan yorum bölümünden bizlere ulaşa bilir ve istediğiniz soruları sorabilir ve aradığınız bütün bilgileri alabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *