«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. VAKIFBANK BES İPTAL ETME

VAKIFBANK BES İPTAL ETME

Vakıf emekli

Vakıfbank BES İptal Etme Nasıl Yapılır

Bireysel emeklilik sistemi ile emekliliğinize ek gelir kaynağı yapabilirsiniz. Zaman içerisinde maaşınızdan fazla kesinti olduğunu düşünerek Vakıfbank BES iptal edebilirsiniz. İptal etmek için çeşitli yollara başvurabilirsiniz. Bu yolları nasıl uygulayacağınızı ayrıntılı bir şekilde bu yazımızda bulabilirsiniz.

Vakıfbank SMS Aracılığı ile BES İptali

Vakıfbank müşterileri en fazla tercih ettiği SMS aracılığı ile BES kolayca iptal edebilirsiniz. İptal mesajınızı 4933’ e yollamalısınız. Bu mesajı bazı durumlara uyarak atabilirsiniz. Sırasıyla ‘VEML – T.C. Kimlik Numaranız – CAYMA – Doğum Tarihiniz’ yazmalısınız. Mesajınızı attıktan sonra iptal talebiniz alındığına dair bilgilendirme mesajı alabilirsiniz. Vakıfbank BES iptali‘niz 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

Vakıfbank Telefon Aracılığı ile BES İptali

Vakıfbank çağrı merkezine bağlanarak BES iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak için 0 850 222 07 24 veya 0850 222 05 24‘ü tuşlayabilirsiniz. Yoğunluğa göre Vakıfbank müşteri temsilcinize bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcinize bağlandıktan sonra Vakıfbank BES iptali isteğinizi nedenleriyle dile getirebilirsiniz. BES iptaliniz dikkate alındıktan sonra 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

Vakıfbank WhatsApp Aracılığı ile BES İptali

Vakıfbank WhatsApp aracılığı bir nevi Canlı Destek yardımı ile kapatmadır. Vakıfbank resmi internet adresi yerine 0 549 802 47 75 numarası ile iletişime geçmelisiniz. Vakıfbank WhatsApp hattına ‘Vakıfbank Emeklilik’ diyerek konuşmayı başlatabilirsiniz. Konuşmayı başlattıktan sonra ‘Vakıfbank BES İptali’ yazıp mesajınızı göndermelisiniz.

Kısa bir süre sonra T.C. kimlik numaranızla ve doğum tarihinizle Vakıfbank BES iptal etme talebinizi oluşturabilirsiniz. Vakıfbank WhatsApp aracılığı ile 7 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz. Vakıfbank WhatsApp hattı ile konuşmalarınız güvenlik gerekçesiyle kayıt altına alınmaktadır. Eğer olası kötü durumda konuştuğunuz tarihi ve T.C. kimlik numaranızla konuşmaları çıkarabilirsiniz. Emeklilik hakkında diğer işlemlerinizi yine Vakıfbank WhatsApp üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Aracılığı ile BES İptali

Vakıfbank internet aracılılığını kullanmak istiyorsanız ilk önce resmi internet adresini ziyaret etmelisiniz. Vakıfbank internet adresine giriş yaptıktan sonra ‘Vakıf Emeklilik ‘bölümünü seçmelisiniz. T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle hesabını kişiselleştirmelisiniz. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altına gelerek ‘Canlı Destek’ yerini seçebilirsiniz. Canlı destek üzerinden sırasıyla ‘Görüşmeyi Başlat – BES İptali’ menülerini seçmelisiniz. Seçtikten kısa bir süre sonra Vakıfbank müşteri temsilcinize bağlanabilirsiniz. Vakıfbank müşteri temsilcinizle açık bir dille neden BES kapattığınızı açıklamalısınız. Açıkladıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yollamalısınız. Ardından gelen iptal etme formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Formu doldurduktan 10 iş günü içerisinde Vakıfbank BES iptal edilecektir. İptal edildikten sonra bilgilendirme mesajı alabilirsiniz.

Sayın www.finanshaberi.net okuyucuları Vakıfbank BES İptal etme işlemleri ile ilgili aklınıza takılan sorularınızı Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak Vakıfbank müşteri temsilcilerinden çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank BES İptal etme haberimizin en alt kısmında yer alan yorum böümünden merak etmiş olduğunuz hususları bizlere sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *