«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Deniz Bank Müşteri Hizmetleri

Deniz Bank Müşteri Hizmetleri

denizbank-müşteri-hizmetleri

DENİZBANK Müşteri Hizmetleri Numarası 0800 222 0 800

Sayın okurlarımız İçinde bulunduğumuz mayıs ayı içerisinde Denizbank müşteri hizmetleri numarası 0800 222 0 800 olarak değişmiştir. Bizlerde bugün siz değerli okuyucularımızın bilgilerine sunmak maksadı ile Denizbank müşteri hizmetleri numarası hakkında bilmeniz gereken bütün detayları açıklamak için Denizbank müşteri hizmetleri numarası haberini gündemimize alarak sizlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Sizlerde Deniz Bank müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında merak etmiş olduğunuz bütün hususları ve aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını sizler için hazırlamış olduğumuz Deniz Bank Müşteri Hizmetleri Telefon numarası başlıklı haberimizi okuyarak sizler için gerekli olan bütün bilgileri bulabilirsiniz. Sayın okurlarımız hatta haberimizin detayları içinde Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası ile yapabileceğiniz bütün banka ve banka işlemleri hakkında da bilgiler sahibi olabilirsiniz. Şimdi yazımızı daha fazla uzatmadan Deniz Bank Müşteri hizmetleri ve deniz bank iletişim hattı ile alakalı haberimizin detaylarını açıklayalım.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Yeni Telefon Numarası

Sayın okurlarımız içerisinde bulunduğumuz 2019 Mayıs ayı içinde Denizbank müşteri hizmetleri numarası değişmiş olup banka söz konusu hakkında ilk bilgilendirmeyi kendi resmi web sitesi üzerinden açıklamıştır. Daha sonra ise denizbank bünyesinde kayıtlı olan bütün banka müşterilerine SMS ile bilgilendirmeler yapılmıştır. Yapılan bilgilendirme doğrultusunda denizbank tarafından yapılan açıklamada bankanın artık 444′ lü müşteri hizmetleri hattını kullanmayacağı açıklanmıştır. Yine yapılan açıklamalara istinaden Deniz Bank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 800 olduğu yapılan açıklamalara eklenmiştir. Ayrıca Banka tarafından yapılan açıklamaya göre denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 800 olmuştur.

Denizbank müşteri hizmetleri memnuniyet telefon numarası 0850 222 0 801 olduğu açıklanmıştır. Sayın okurlarımız geçtiğimiz yıllarda yani bundan önceki dönemlerde 444 0 800 telefon numarasını müşteri hizmetleri telefon numarası olarak kullanan denizbank bundan sonraki dönemlerde 444 0 800 Telefon numarasını kaldırdığını ve kullanmayacağını açıklamıştır. Yapılan açıklama hususunda Denizbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 800 olarak kullanılacak ve yine Denizbank müşteri hizmetleri memnuniyet telefon numarasının ise 0850 222 801 olarak kullanılacağı açıklanmıştır. Bundan sonra Denizbank müşterileri bütün banka ve bankacılık işlemlerini yapabilmek veya herhangi bir sorunlarını müşteri hizmetlerinden gerçekleştirmek isterse eğer Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 800 hattını arayarak işlemlerini yapabilecekler.

Denizbank müşteri hizmetleri numarası ile yapabileceğiniz bir çok banka ve bankacılık işlemleriniz olabilir. Denizbank müşteri hizmetleri numarası siz müşterilerine günün her saati yani 7/24 hizmetler vermeye devam edecektir. Müşteri hizmetleri numarası değişen deniz bank çalışma portföyünde hiçbir değişiklik yapmamak üzere yine müşterilerine bankanın kapalı veya açık olduğu saatlerde bütün resmi ve dini bayramlarda ve hafta tatili olan cumartesi pazar günlerinde yine 7/24 sınırsız hizmetler vermeye devam edecektir. Çalışma portföyünde hiçbir değişiklik olmayan bankanın sadece telefon numarasında değişiklik yaşanmıştır. Bundan böyle denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 800 olmuştur. Denizbank müşterileri yine hiçbir şekilde sıkıntı çekmeden Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 0 800′ ü arayarak banka ile alakalı bütün işlemlerini çok rahat ve çok hızlı yapabilirler.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarasını Arayarak İşlem Yapma

Denizbank müşteri hizmetleri numarası değişmiş olsa bile çalışma sistemi aynı olarak devam etmekte ve banka bütün müşterilerine yeni hattı ile yani denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 800 ile hizmetler vermeye devam etmektedir. Sayın okurlarımız ve deniz bank müşterileri sizlerde bütün banka ve bankacılık işlemlerinizi denizbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak yapabilirsiniz. Şimdi söz konusu olan bankanın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak hangi banka ve bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz sizlere bu hususlarda bilgiler vermek istiyorum.

Denizbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0800 hattını arayarak bankanın müşteri temsilcilerine bağlandıktan sonra yapabileceğiniz banka işlemleri şu şekilde olmaktadır. Deniz bank müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi kartı bakiye sorgulama, kredi kartı limit yükseltme, kredi kartı kayıp ve çalıntı bildirimlerinde bulunma, kredi kartı sim kart blokesi kaldırma ve kredi kartı bloke kaldırma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca deniz bank müşteri hizmetleri numarasını arayarak vadesiz hesap açma, vadeli mevduat hesabı açma, deniz bank altın hesabı açma, denizbank döviz hesabı açma, mobil şube hesabı açma, internet bankacılığı hesap açma, internet bankacılığı şifre alma ve deniz bank yatırım fonu hesabı ve deniz bank deniz hesap açma işlemlerini yapabilirsiniz. Sizlere 7/24 hizmet veren bu hat üzerinden yani denizbank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak fatura ödeme, otomatik ödeme talimatlarında bulunma, EFT işlemleri, Havale işlemleri, Taşıt sigortası ödeme, HGS işlemleri, Araç kasko işlemleri gibi daha bir çok baka ve bankacılık işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

DENİZBANK Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma ile ilgili her hangi bir değişiklik yaşanmamış yine eskisi gibi aynı sistem ve aynı telefon hattı üzerinden işlem yapılmaktadır. Denizbank müşteri hizmetleri ve denizbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 800 olmaktadır. Ayrıca bu telefon hatları yani bankaların müşteri hizmetleri telefon numaraları yüksek korunum taşıdığı için hiç bir şekilde endişe duymanıza da gerek kalmamaktadır. Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma ile yine 7/24 sınırsız hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma ile hiç bir şekilde sıra beklemeye gerek kalmaksızın müşteri temsilcilerine bağlanarak bütün banka ve bankacılık işlemleriniz için destek alabilirsiniz. Sayın okurlarımız Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma için sizlere bahsedeceğimiz metotları uygulamanız yeterli olacak ve sıra beklemeden deniz bank müşteri hizmetleri direk bağlanma ile banka temsilcilerine bağlanacaksınız. Şimdi sizlere Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma metodunu açıklamak istiyorum.


Denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma metodu için yapmanız gereken ilk işlem denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 800 ü aramanız olmaktadır. Daha sonra ise deniz bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma için karşınıza telesekreter çıkınca TC kimlik numaranızı tuşlayarak girmeniz olmaktadır. Bu işlemleri de yaptıktan sonra Kullanmakta olduğunuz bankamatik numaranızın son 4 hanesini tuşlayınız. Bu işlemlerin hepsi gerçekleştikten sonra ise Deniz bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 5’i tuşlayın ve daha sonra tekrar 5’i tuşlayın ve daha sonra ise 0’ı tuşlamanız halinde denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma metodunu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası ve numara değişikliği ile bu hat üzerinden yapıla bilen banka ve bankacılık işlemleri hususunda aklınıza takılan ve merak etmiş olduğunuz hususlar olursa eğer sizlerin bilgilerine sunmak maksadı ile yayımlamış olduğumuz Deniz bank müşteri hizmetleri telefon numarası haberimizin en alt kısmında yer almakta olan soru cevap ve yorum bölümünden bizlere ulaşarak söz konusu hususlarda aklınıza takılan bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Sayın okurlarımız ayrıca yine söz konusu hususlarda aklınıza takılan bütün sorulara daha sağlıklı ve çok daha detaylı bilgiler almak isterseniz eğer Deniz bank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 800 hattını arayarak bankanın müşteri temsilcilerinden daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi çok daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Cemal SEVECEN

  Denizbank müşteri hizmetlerini numarasını aradım ve telefona bakan personele Deniz bank kredi kartı blokemin kaldırılmasını söyledim kartımın bütün borcunu ödedim fakat kredi kartı blokesi hala kalmadı. Acele cevaplarsanız sevinirim.

  • Uğur Aydın

   Sayın okurumuz Cemal bey Denizbank Kredi Kartı Blokesi kalması için en az 24 saat zaman gerekmektedir. Bunun için Denizbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak gerekeni yapmışsınız. Tekrardan Denizbank Müşteri hizmetleri numarasını aramanıza gerek yoktur. Kredi kartı blokeniz kaldırılınca Denizbank müşteri hizmetleri sizi bilgilendirecektir.