«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. ICBC Bank Çalışma Saatleri

ICBC Bank Çalışma Saatleri

icbc-bankasi

ICBC Bank Çalışma Saatleri 2019

Değerli okuyucularımız bugün sizlerin bilgilerine sunmak için ICBC Bank çalışma saatleri hakkında bilgiler vermek ayrıca bankanın resmi tatil günleri açık mı kapalı mı olduğu hafta sonu günleri olan cumartesi pazar günleri açılıyor mu, ICBC bank mesai ve çalışma saatleri gibi bir çok hususta bilgiler vermek için bu haberimizi yayımlamak istedik. Ayrıca ICBC bank kaçta açılıyor ICBC bank kaçta kapanıyor gibi bir çok kişi tarafından merak edilen hususlar hakkında ve ICBC bank çalışma saatleri dışında hangi işlemleri yapabilirsiniz gibi bir çok soruyu cevaplamak istedik. Değerli okuyucularımız söz konusu olan ICBC bank çalışma saatleri 2019 başlıklı haberimizi okuyarak sizlerde bankanın açılış, kapanış, paydos saati gibi daha bir çok sorunun cevabını bulabilir ve çok daha detaylı ve sağlıklı bilgiler alabilirsiniz. Şimdi yazımızı daha fazla uzatmadan sizlerin bilgisine sunmak için hazırlamış olduğumuz ICBC bank çalışma saatleri 2019 başlıklı haberimizin detaylarını açıklayalım.

ICBC Bank Kaçta Açılıyor ICBC Bank Kaçta Kapanıyor 2019

ICBC bank sabah saat 09:00 da açılıyor ve mesaiye başlayarak müşterilerine hizmet veriyor. 09:00 açılarak mesaiye başlayan banka saat 12:30 a kadar müşterilerine hizmet veriyor ve 12:30 da öğlen paydosuna giriyor. Öğlen paydos saati tam bir saat olan banka 12:30 ile 13:30 arasında öğlen arasına girdiği için kapalı olmaktadır. Daha sonra ise 13:30 da yeniden açılarak mesaiye ve çalışmaya başlayan banka yeniden müşterilerine hizmet veriyor ve bu hizmet ise bankanın kapanış saati olan 17:30 a kadar sürüyor. 17:30 da mesaiye son veren banka yine aynı saatte kapanıyor ve gün içi çalışma mesaisini tamamlamış oluyor. Cumartesi ve pazar günleri de kapalı olan banka bütün resmi tatil günlerinde de kapalı olmaktadır. Bazı özel günlere denk gelirse bayram arefesi gibi günlere cumartesi ve pazar günü gibi günler ile rast gelirse o zaman banka yarım gün veya duruma göre tam gün müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile açık olmaktadır.Değerli okuyucularımız ICBC Bank çalışma saatleri dışında bile olsa müşterilerine bir çok banka ve bankacılık işlemlerini yapma imkanı ve olanağı sağlamaktadır.

ICBC bank çalışma saatleri dışında bankanın ATM’lerinden bir çok banka ve bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemlere örnek verecek olursak eğer fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı verme, kredi kartı bakiye sorgulama, kredi kartı limit yükseltme, kredi kartı başvurusunda bulunma, kredi kartı kapatma, kredi kartı şifre güncelleme ve hesap açma hesap kapama gibi bir çok bank ve bankacılık işlemlerinizi yapmanıza imkan ve olanaklar sağlamaktadır. Ayrıca ICBC bank çalışma saatleri dışında bankanın resmi web sitesi üzerinden de yukarıdaki belirtmiş olduğumuz bütün banka ve bankacılık işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.

ICBC bank çalışma saatleri dışında internet bankacılığı üzerinden de bütün banka ve bankacılık işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Ayrıca ICBC bank çalışma saatleri dışında bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezlerinde de bankaya dair bir çok işlem yapabilirsiniz. Bu işlemlere örnek verecek olursak eğer ihtiyaç kredisi başvurusu, banka hesabı açma ve kapama, vadeli ve vadesiz mevduat hesabı açma kapama ve işlemler yapma, altın hesabı açma kapama gibi işlemleri yapabilirsiniz. Yine ICBC bank çalışma saatleri dışında döviz hesabı açma kapama ve işlemler yapma, yatırım fonu hesabı açma taşıt kredisi, konut kredisi ve bütün krediler hakkında bilgiler alma, kredi kartı açma, kapama, limit yükselme, bakiye sorgulama,EFT, Havale gibi bir çok banka ve bankacılık işlemlerini ICBC bank çalışma saatleri dışında bile olsa yapabilirsiniz.

ICBC bank çalışma saatleri hakkında ve bankanın dijital kanalları ile işlemler yapma hususunda akılınıza takılan sorular olursa ve merak ettiğiniz konular hakkında çok daha detaylı ve çok daha sağlıklı bilgiler almak isterseniz eğer ICBC Bank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak müşteri temsilcilerinden ICBC bank çalışma saatleri 2019 başlıklı haberimiz hakkında çok daha net bilgileri alabilirsiniz. Değerli okuyucularımız ayrıca sizlerin bilgilerine sunmak için yayımlamış olduğumuz söz konusu olan haberimiz hakkında yani ICBC bank çalışma saatleri hakkında ve bankanın açık olmadığı günlerde bankanın dijital kanallarından ve müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak yapabileceğiniz işlemler hakkında ve bütün banka ve bankacılık işlemleri hakkında sorularınızı sorabilirsiniz…

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *