«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Şekerbank Çalışma Saatleri

Şekerbank Çalışma Saatleri

Şekerbank-Çalışma-

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019

Değerli okuyucularımız Şekerbank çalışma saatleri 2019 başlıklı haberimizde sizlerin bilgilerine sunmak için şekerbank kaçta açılıyor, şekerbank kaçta kapanıyor, öğlen paydos saatlerinde kapalı mı ve şekerbank çalışma saatleri dışında bankanın dijital kanallarından ve ATM’lerinden ayrıca şekerbank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak yapabileceğiniz banka ve banka işlemleri nelerdir ve banka resmi tatil günleri ve hafta sonları açık mı yoksa kapalı mı gibi bütün soruları cevaplayarak sizlerin bilgilerine sunmak istiyoruz. Değerli okuyucularımız sizlerde söz konusu olan bütün hususlar hakkında çok daha detaylı ve çok daha sağlıklı bilgiler almak isterseniz sizlerin bilgilerine sunmak için hazırlamış olduğumuz haberimizin bütün detaylarını okumalısınız. Şimdi yazımızı daha fazla uzatmadan haberimizin detaylarınız açıklayalım.

Şekerbank Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor?

Değerli okuyucularımız şekerbank sabah saat 09:00 da açılıyor ve saat 12:30 a kadar müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. 12:30 ile saat 13:30 arasında öğlen paydosuna giren banka paydos saati boyunca kapalı olmaktadır. Bankanın öğlen paydos saati bir saat olmaktadır. 13:30 da yeniden açılarak mesaiye başlayan banka saat 17:00 a kadar mesaiye ve müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor ve saat 17:00 da kapanıyor. Şekerbank bütün şubeleri aynı saatlerde açılıp aynı saatlerde kapanmaktadır. Ayrıca resmi tatil günlerini hepsinde kapalı olan banka hafta sonu tatil günleri olan cumartesi ve pazar günleri de kapalı olmaktadır. Fakat banka kapalı olsa bile şekerbank çalışma saatleri dışında bile müşterilerine hizmetler vermektedir.

Şekerbank çalışma saatleri dışında bankanın resmi veb sitesinden bütün banka ve bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca şekerbank çalışma saatleri dışında internet bankacılığı üzerinden de banka müşterileri bütün ihtiyaç duydukları banka ve bankacılık işlemlerini yapabilirler. Bu işlemlere örnek verecek olursak eğer fatura ödeme, otomatik ödeme talimatları verme, EFT, Havale, kredi kartı başvurusu, kredi kartı limit yükselme, kredi kartı kayıp çalıntı bildirme, bakiye sorgulama, hesap kartı talebinde bulunma, ihtiyaç kredisi talebinde ve başvurusunda bulunma hesap açma kapama ve hesaplar üzerinden işlem yapma gibi daha bir çok banka ve bankacılık işlemlerini de yapabilirler.

Şekerbank çalışma saatleri dışında ayrıca bankanın ATM’lerinden bütün banka ve bankacılık işlemleri de yapılmaktadır. Bir başka işlem ve işlemler yapabilme yolu ise şekerbank çalışma saatleri dışında şekerbank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak da bütün banka ve bankacılık işlemlerini çok rahat yapabilirler. Yine bu işlemlere örnek verecek olursak eğer vadesiz hesap açma, vadeli mevduat hesabı açma, altın hesabı açma ve kapama ile işlem yapma, döviz hesabı açma kapama ve işlem yapma, kredi kartı başvurusunda bulunma, kredi kartı kapatma, kredi kartı borç ödeme borç sorgulama, bakiye sorgulama, limit yükseltme, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunma, konut kredisi ve taşıt kredisi hakkında bilgiler alma gibi daha bir çok banka ve bankacılık işlemlerini şekerbank çalışma saatleri dışında da yapabilmektedirler.

Değerli okuyucularımız sizlerin bilgilerine sunmak maksadı için hazırlayarak yayımlamış olduğumuz söz konusu olan haberimiz hakkında yani şekerbank çalışma saatleri hususunda aklınıza takılan veya merak etmiş olduğunuz hususlar olursa şekerbank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak bankanın müşteri temsilcilerinden çok daha sağlıklı ve çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayırca şekerbank çalışma saatleri hakkında ve bütün banka ve bankacılık işlemleri hakkında haberimizin en alt kısmında olan yorum bölümünden ve sitemizde mevcut olan e-posta adresimizden bizlere ulaşarak bütün sorularınızı sorabilirsiniz…

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. FİDAN

  iyi günler bazı bankalar cumartesi günü öğlene kadar açık ,şekerbank haftasonu kapalı mı oluyor?

  • Uğur Aydın

   Fidan hanım Şekerbank bütün resmi tatil günlerinde kapalı olmaktadır. Fakat banka ve bankacılık işlemlerinizi Şekerbank ATM’lerinden şekerbank internet ve mobil bankacılığından ayrıca müşteri hizmetlerinden de yapabilirsiniz.

 2. AYBÜKE

  Merhaba Şekerbank müşteri hizmetleri numarası nedir,yada ulaşabileceğimiz bir numara var mı?

  • Uğur Aydın

   Değerli okurumuz Aybüke hanım Şekerbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 7878 olmaktadır. Ayrıca şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma metodu ile hiç sıra beklemeden rahatlıkla müşteri hizmetlerine bağlana bilirsiniz

 3. Ahmet

  şekerbank ın tatil olduğu gün atm ye banka kartımı sıkıştırdım müşteri hizmetlerini devamlı aradım ,ama dönüş yapmadılar böyle bir durumda nasıl bir yol izlemeliyim?

  • Uğur Aydın

   Ahmet Bey böyle bir olasılıkta panik yapmanıza hiç gerek yok. Banka açılır açılmaz ATM açılır ve sizi mutlaka ararlar. Ayrıca Şekerbank müşteri hizmetlerine ulaşamadığınız zaman Şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemi ile rahatlıkla bağlana bilirsiniz. Şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemleri sitemizde mevcuttur.