«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Şekerbank Kart Şifresi Alma

Şekerbank Kart Şifresi Alma

şekerşifre

Şekerbank Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Size özel Şekerbank Bankası kart şifrenizi oluşturarak güven içerisinde Şekerbank Bankası hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Şekerbank Bankası kart şifrenizi oluştururken kafanızda merak ettikleriniz olabilir. Bu yazımızdan faydalanarak Şekerbank Bankası kart şifrenizi nasıl alacağınız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz adımları uygulayarak sorunsuz bir şekilde Şekerbank Bankası kart şifrenizi alabilirsiniz.

Şekerbank Banka Kartı Şifre Alma SMS

Şekerbank Bankası banka kartınızı SMS Bankacılığı hizmeti ile şifre alabilirsiniz. Şekerbank banka kartınıza şifre oluşturmak için ‘SIFRE, oluşturacağınız dört haneli şifre, banka kartınızın son dört hanesi, CVV numaranız’ yazmalısınız. Şekerbank kart bilgilerinizde karışıklık olmaması için aralarında boşluk bırakılacak şekilde yazmalısınız. Yazdığınız mesajınızı 1953’ e mesaj yollamalısınız. Mesajınızı yolladıktan sonra çok kısa bir süre sonra Şekerbank Bankası kart şifrenizi alabilirsiniz.

Şekerbank Bankamatik Kart Şifre Oluşturma

Şekerbank Bankamatik kartı şifrenizi oluşturarak kendinizi dolandırıcılardan ve siber saldırganlardan karşı kendinizi güvende tutarsınız. Bankamatik kart şifrenizi Şekerbank Banka şubelerinden değiştirebilirsiniz. Size en yakın Şekerbank Bankası şubelerine giderek bankamatik kart geçici şifrenizi alabilirsiniz. Güncel cep telefonunuza gelen tek kullanımlık geçici şifrenizi Şekerbank Bankası ATM’ leri ‘Kartlarım’ menüsünden değiştirebilirsiniz.

Şekerbank Cepten Şifre Alma

Şekerbank Bankası çağrı merkezini arayarak cepten şifre alabilirsiniz. Bunu yapabilmek için 0 850 222 78 78 numarasını tuşlamalısınız. Ardından bant kaydındaki gerekli adımları dinleyerek tuşlamalarınızı yapmalısınız. Kısa bir süre sonra Şekerbank Bankası müşteri temsilcinize bağlanacaksınız. Şekerbank müşteri temsilcinizin sizden istediği kart bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi vermelisiniz. Bilgileriniz doğru olduktan sonra geçici Şekerbank şifrenizi alabilirsiniz. Henüz Şeker mobil uygulamasından Şekerbank Bankası kart şifrenizi değiştirmezsiniz.

Şekerbank Anında Şifre Alma

Şekerbank Bankası kredi kartınızın ‘Anında Şifre’ yardımı ile kolayca şifre edinebilirsiniz. Anında şifre alabilmek için Şekerbank Bankası resmî web adresine giriş yapmalısınız. Şekerbank bireysel giriş kısmında bulunan T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi doldurmalısınız. Şekerbank internet bankacılığı şifresine sahip değilseniz bireysel giriş bölümünün en altında bulunan ‘Şifremi Unuttum’ bölümünden alabilirsiniz. Şekerbank bireysel internet bankacılığı içerisinde bulunan ‘Kredi Kartlarım’ menüsünün ‘Şifre Ayarları’ içerisinden kolaylıkla anında şifrenizi alabilirsiniz. Anında şifreniz Şekerbank Bankasının sisteme kayıtlı cep telefonunuza gönderilecektir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *