«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Türkiye Finans Çalışma Saatleri

Türkiye Finans Çalışma Saatleri

Finans Katılım Mesai Saatleri

Finans Katılım Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

Türkiye finans katılım 2022′ yılı için saat güncellemesi yapmış olduğunu resmi web sitesi adresinden duyurmuştur.  Geçtiğimiz son iki yılda yaşanan Covid 19 pandemisi nedeni ile bütün iş ortamlarında açılış saati, kapanış saati ve mesai saati değişikliği yaşanmıştır.

Bankalar, kamu kurum ve kuruluşları ve iş ortamlarının olduğu her yerde uzaktan çalışma sistemi, esnek çalışma sistemi gibi metotlar uygulanmıştı. Bu yaşanan gelişmelerden dolayı bankaların açılış ve kapanış saatleri banka müşterileri tarafından da merak konusu olmuştur. İnternet arama motorlarında en çok aranan haberler arasında yer alan Türkiye finans katılım saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor ve mesai saatleri bilgilerini sizler için derledik.

Türkiye Finans Saat Kaçta Açılıyor 2022

En son yapılan saat güncellemesi ile katılım bankacılığının öncülerinden olan Finans katılım saat 09:00′ da açılarak müşterilerine hizmetler vermektedir. Açılışi saati 09:00′ olan Türkiye Finans 12:30 ile 13:30 arasında öğlen saati uygulaması yapmaktadır. Öğlen arasında banka kapalı olduğu için hizmet vermemektedir. Fakat banka müşterileri bankanın ATM’lerinden bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilir. Bankanın dijital kanalları ve müşteri hizmetleri 7/24 açık olup bankla müşterilerine hizmet vermektedir.

Finans Katılım Saat Kaçta Kapanıyor 2022

2022′ yılı için banka tarafından yapılan saat güncellemesi ile Finans Katılım kapanış saati 17:00 olarak belilenmiştir. Buna göre saat 09:00′ da açılan Finans Katılım akşam saat 17:00′ da kapanmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Açılış Saati : 09:00

Türkiye Finans Katılım Öğlen arası : 12:30 /13:30

Türkiye Finans Katılım Kapanış saati : 17:00

Finans Katılım Hafta Sonları Açık Mı ?

Hafta içi hergün saat 09:00′ da açılan banka akşam saat 17:00’da kapanıyor. 2022′ yılı içerisinde hafta sonu olan cumartesi ve pazar günleri ise banka kapalı olacaktır.

Resmi Tatil ve Bayram Günleri Banka Açık Olur Mu ?

Ülke genelinde kutladığımız bütün resmi bayramlar , resmi tatiller ile Dini bayramların olduğu hergün banka kapalı olmaktadır. Finans katılım müşterileri finans katılım mobil bankacılık ve finansbank internet bankacılığı üzerinden para yatırma, para çekme, EFT , fatura ödeme ve havale gibi bir çok bankacılık işlemlerini yapabilmektedir.

finans katılım mobil şube URL : https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/dijital-bankacilik/mobil-sube/sayfalar/mobil-sube.aspx#nasil-kullanilir

finans katılım internet bankacılığı URL : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/finans-katilim-internet-bankaciligi/.html

Türkiye Finans Katılım İletişim Hattı

Türkiye Finans katılım bankasının mesai saatleri ve çalışma saatleri ile ilgili bütün bilgiler bankanın resmi web sitesi adresinde mevcut olmaktadır. Ayrıca finans katılım açılış saatleri, kapanış saatleri ve mesai saatleri bilgilerini müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

finans katılım iletişim hattı URL : https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/turkiye-finans-katilim-musteri-hizmetleri/.html

What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.