«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. ICBC Kart Şifresi Alma

ICBC Kart Şifresi Alma

ıcbcşş

ICBC Banka Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

 

ICBC Bankası kart şifrenizi SMS bankacılığı, telefon bankacılığı, bireysel internet bankacılığından ve ICBC Bankası şubelerinden alabilirsiniz. Kart şifrenizi belli kurallar çerçevesinde alabilir veya oluşturabilirsiniz. ICBC Bankası kart şifresi nasıl alacağınız hakkında kafanızda sorular varsa bu yazımızda kolayca cevap bulabilirsiniz. Aldığınız cevaplar doğrultusunda sorunsuz bir şekilde ICBC banka ve kredi kartlarınıza şifre alabilirsiniz.

ICBC Bank Banka Kartı Şifre Alma SMS

 

ICBC Bankası ‘SMS’ yolu ile şifre almanızı bireysel internet bankacılığı yardımı ile alabilirsiniz. ICBC bankası resmî web adresine girerek ‘Kartlar, Şifre Belirleme’ menülerini seçmelisiniz. Menü içerisinde telefon numaranızı yazarak şifrenizi alabilirsiniz. ICBC Bankası SMS Bankacılığını kullanabilmek için güncel cep telefonunuzu ICBC Banka sisteminde kayıtlı olmasına dikkat etmelisiniz. Cep telefon numaranızı değiştirmeniz veya hattınızı kaybetmeniz durumunda ICBC Bankası şubelerine bildirmeniz gerekmektedir. SMS Bankacılığını kullanırken ICBC Bankası tarafından sizden herhangi bir ücret bedeli alınmamaktadır.

ICBC Bank Bankamatik Kart Şifre Oluşturma

 

ICBC Bankası bankamatik kart şifrenizi dilediğiniz ICBC Bankası ATM’lerinden oluşturabilirsiniz. ICBC Bankası bankamatik kartınızı oluştururken kolay tahmin edilebilecek şifreler olmamasına dikkat etmelisiniz. ICBC Bankası Bankamatik kartınızın şifrenizi 4 haneli olacak şekilde oluşturabilirsiniz. Size özel 4 haneli şifrenizi oluştururken başına ‘0’ rakamı gelmemesine dikkat etmelisiniz.

ICBC Bank Cepten Şifre Alma

 

ICBC Bankası cepten şifre alma işleminizi ICBC Bankası çağrı merkezi yardımı ile alabilirsiniz. ICBC Bankası çağrı merkezine 444 00 50 numarayı tuşlayarak bağlanabilirsiniz. Kısa bir süre sonra ICBC müşteri temsilcinize bağlanacaksınız. ICBC müşteri temsilciniz kart ve kişisel bilgilerinizi doğruladıktan sonra bant kaydı üzerinde oluşturacağınız şifrenizi girmelisiniz.

 

Banka kartınızın şifresini tuşlarken ardışık olan rakamları kullanmamaya özen göstermelisiniz. Çevrenizdeki kişilerinizin oluşturduğunuz şifreye ulaşması kolay yerlerde bulundurmamalısınız. ICBC Bankası cepten oluşturduğunuz şifreyi yazılı olarak bir yerde bulundurmamalısınız. Şifrenizin çalındığına dair herhangi bir kuşkuya düşerseniz ICBC Bankası çağrı merkezinden aynı adımları tekrarlayarak değiştirebilirsiniz.

ICBC Bank Anında Şifre Alma

 

ICBC Bankasının verdiği ‘Anında Şifre’ hizmeti ile kısa sürede banka kartınıza şifre alabilirsiniz. ICBC Bankası anında şifresi hizmetinden yararlanabilmek için ICBC Bankası resmî web adresine giriş yapmalısınız. Kolay ara yüzü sayesinde ‘Kartlar, Şifre Belirleme’ menülerini seçmelisiniz. Bu menü içerisinden kolayca şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *