«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Alternatif Bank Kart Şifresi Alma

Alternatif Bank Kart Şifresi Alma

abankşifre

A Bank Kart Şifresi Nasıl Alınır

Alternatif Bankası 1991 yılından beri müşterilerine kaliteli hizmet vermek için çalışmalar yürütmektedir. Bankacılık hizmetlerinden veya alışverişlerinizden banka tarafından verilen hizmetler hesap kartı ve kredi kartı üzerinden sağlanmaktadır. Alternatif Bankası tarafından verilen bu hizmetlerin daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için banka ve kredi kartlarınıza şifre koymalısınız. Kart şifrenizi nasıl koyacağınız hakkında veya nasıl değiştireceğiniz hakkında bir bilgiye sahip değilseniz bu yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Alternatif Bank Kart Şifresi Alma SMS

Alternatif Bankası müşterilerinin en fazla tercih ettiği yöntem SMS bankacılığı yoludur. Alternatif Bankası SMS bankacılığı ile ister kredi kartınızı isterseniz hesap kartınıza şifre alabilirsiniz. Öncelikle Alternatif Bankası hesap kartınıza SMS bankacılığı ile şifre alacaksanız 4055‘e yollamalısınız. Aralarında birer boşluk olacak şekilde ‘ATMSIFRE, Alternatif hesap kartınızın ilk 4 hanesini ve hesap kartınızın CVV numarasını’ yazarak alabilirsiniz.

Alternatif Bankası kredi kartınıza SMS bankacılığı aracılığı ile şifre alacaksınız ‘KKSIFRE, Alternatif Bankası kredi kartınızın son 4 rakamı, CVV numarasını’ yazmalısınız. Karışıklık olmamasından dolayı mesajı yazarken aralarında boşluk bırakamaya özen göstermelisiniz. SMS bankacılığı ile telefonunuza gelecek şifre geçici bankamatik şifresidir. Bankamatik şifrenizi Alternatif Bankası çağrı merkezinden ve Alternatif Bankası ATM’ leri üzerinden değiştirebilirsiniz.

Alternatif Bankamatik Kart Şifre Alma

Alternatif Bankası bankamatik kartınızı Alternatif ATM’ leri üzerinden kolaylıkla şifrenizi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz her Alternatif Bankası ATM’ si üzerinden bankamatik kart şifresi alabilirsiniz. Alternatif Bankası ATM’ lerine kartınızı tanıttıktan sonra şifrenizi ‘Kart Ayarları’ bölümünden Bankamat kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Alternatif Bank Cepten Şifre Alma

Alternatif Bankası cepten çağrı merkezini arayarak şifrenizi alabilirsiniz. Alternatif Bankası hem kredi kartınızı hem de banka kartınızın şifresini Alternatif Bankası çağrı merkezi üzerinden değiştirebilirsiniz. Alternatif Bankası çağrı merkezine bağlanabilmek için ilk önce 444 00 55 numarayı aramalısınız. Alternatif Bankası çağrı merkezi bant kaydındaki gerekli adımları tuşlayarak Alternatif Bankası müşteri temsilcinize bağlanabilirsiniz. Alternatif Bankası müşteri temsilcinize bağlandıktan sonra kredi kartınızı veya banka kartınızın şifre alma isteğinizi söyleyebilirsiniz. Alternatif Bankası müşteri temsilcinizin sadece sizden istediği kart bilgilerinizi paylaşmalısınız. Ardından kart numaranızı tuşladıktan sonra kendi özel şifrenizi yazmalısınız. Kart numaranızı ve kendi özel şifrenizi Alternatif Bankasının verdiği talimattan sonra tuşlamalısınız. Henüz Alternatif Bankası mobil bankacılığı ile kredi kartınızı veya banka kartınızın şifresini oluşturamazsınız.

Alternatif Bank Anında Şifre Alma

Alternatif Bankası anında şifre yöntemi ile Alternatif Bankası hesap kartınızı veya kredi kartınızın şifresini belirleyemezsiniz. Alternatif Bankası bireysel internet bankacılığını ve mobil bankacılığını güvende kullanabilmek için şifre belirleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *