«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. QNB Finansbank Çalışma Saatleri

QNB Finansbank Çalışma Saatleri

finansbank-islem-ucretleri

QNB Finansbank Çalışma ve Mesai Saatleri 2019

Değerli okuyucularımız bugün sizlerin bilgilerine sunmak maksadı ve amacı ile Ülkemizi bütün il ve ilçelerinde açmış olduğu banka şubeleri ile hizmet veren ve çok sayıda müşteri potansiyeli olan QNB Finansbank çalışma saatleri ile QNB Finansbank mesai saatleri ayrıca QNB Finansbank sabah kaçta açılıyor ve QNB Finansbank akşam saat kaçta kapatılıyor hafta sonu tatilleri ile yıl içindeki resmi tatil günleri açık oluyor mu veya kapalı oluyor mu gibi sorulan soruların cevaplarını da yayımlamak adına söz konusu olan haberimizi yaparak sizlerin bilgilerine sunmak istedik. Bilindiği gibi bütün il ve ilçelerde bankanı şubesi olmakta ve müşterilerine hizmetler vermektedir. Değerli okuyucularımız sizlerde haberimizin başlığında belirtmiş olduğumuz QNB Finansbank çalışma saatleri 2019 ile ayrıca bankanın açılış ve kapanış saatleri hakkında çok daha detaylı bilgiler almak isterseniz eğer lütfen sizlerin bilgilerine sunmak için hazırlamış olduğumuz yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Şimdi yazımızı daha fazla uzatmadan haberimizin bütün detaylarını başlıklar halinde açıklayalım.

QNB Finansbank Kaçta Açılıyor?

Değerli okuyucularımız bütün il ve ilçelerde şubesi bulunan bankanın bütün il ve ilçelerde açılış saati aynı olmaktadır. QNB finansbank sabah saat 09:00 da açılıyor ve müşterilerine hizmetler vermeye başlıyor. Sabah 09:00 da açılış yapan banka öğlen saat 12:30’a kadar çalışmaya ve hizmet vermeye devam ediyor ve yine aynı saat olan 12:30 da öğlen paydosuna giriyor. Öğlen paydos saatleri ise 12:30 ile saat 13:30 arası olmaktadır. Fakat herne kadar banka paydos etse bile bir çok il ve ilçelerde özellikle de müşterinin bol olduğu şubelerde öğlen paydos saatinde bile nöbetçi personeller bulundurarak hem bankayı açık tutmuş oluyor hemde bu nedenlerden dolayı banka müşterilerinin bankacılık işlemleri aksamamış oluyor ve banka müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterilerinin artmasını ve çoğalmasını da sağlıyor. Sizlerde bu bankada işlemleriniz var ise eğer öğlen arasına denk gelmişseniz eğer yinede banka ve bankacılık işlemlerinizi nöbetçi personeller ile yapabiliyorsunuz. Şimdi ise QNB finansbank akşam saat kaçta kapanıyor merak eden okuyucularımız için bu husus da açıklayarak sizlerin bilgilerine sunalım.

QNB Finansbank Kaçta Kapanıyor?

Değerli okuyucularımız QNB finasbank akşam saat 17:00 kapanıyor. Öğlen paydosu dönüşünden sonra müşterilerine hizmet vererek çalışmaya devam eden banka akşam saat 17:00 da mesaisini bitirerek kapanıyor. Fakat banka personelleri gün içinde yapılan işlemleri ve hesaplarını kontrol ettikleri için personellerin bankadan çıkış saatleri 17:30 olmaktadır. Ayrıca hesaplarda hata veye yanlışlık oldu ise hesaplar düzelene kadar hesabındaki hatayı düzeltene kadar bankadan çıkış yapmıyorlar. Bu detay banka personellerini daha çok ilgilendiren detay olmaktadır. Hafta sonlarında yani resmi tatil olan cumartesi ve pazar günleri QNB finansbank açılmamakta ve kapalı olmaktadır. Ayrıca bütün resmi tatil günlerinde de banka kapalı olmaktadır. Fakat bazı günlerde özellikle bayram önlerinde banka müşterilerinin de bankacılık işlemlerinin aksamaması için cumartesi ve pazar gününe bile denk gelse banka yarım gün veya tam gün açık olmaktadır ve bu banka için istisna olan bir gün olmaktadır.

QNB finansbank çalışma saatleri dışında banka ve bankacılık işlemlerini yapmak isteyen kişiler bankanı resmi web sitesi üzerinden ve varsa internet bankacılığı üzerinden bütün banka ve bankacılık işlemlerini yapabiliyorlar. Aynı zamanda banka ve bankacılık işlemlerini yine bankanın çalışma saatleri dışında olsa bile QNB finansbank ATM’ lerinden gerçekleştire bilmektedirler.

QNB finansbank çalışma saatleri dışında işlem yapmak isteyen kişiler QNB finansbank müşteri hizmetleri telefon ve iletişim numaralarını arayarak fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı verme vadesiz hesap açma, vadeli mevduat hesabı açma, altın ve döviz hesabı açma, yatırım fonu hesabı açma, kredi kartı ödeme, kredi kartı limit yükseltme, kredi kartı bakiye sorgulama gibi daha saymadığımız bir çok banka ve bankacılık işlemlerini müşteri temsilcisi yardımı ile yapabilirler.

Değerli okuyucularımız QNB Finansbak çalışma saatleri 2019 başlıklı haberimiz hakkında aklınıza takılan sorular ve merak etmiş olduğunuz hususlar olursa eğer söz konusu olan sorularınız ve cevabını alamadığınız sorularınız için QNB finansbank müşteri hizmetleri telefon ve iletişim numaralarını arayarak çok daha detaylı ve çok daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca sizlerin bilgilerine sunmak maksadı ve amacı ile yayımlamış olduğumuz haberimiz olan söz konusu QNB finansbank çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimizin en alt kısmında mevcut olan yorum bölümünden ve sitemizde bulunan e-posta adresimizden bizlere ulaşarak hem söz konusu olan haberimiz hakkında hemde bütün banka ve bankacılık işlemleri hakkında sorularınızı sorabilirsiniz…

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *