«
 1. Anasayfa
 2. Banka Haberleri
 3. Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Bank’O Card Axess başvurusu nasıl yapılır, Odeabank Private Card başvurusu nasıl yapılır, Bank’O Atlas Card başvurusu, Bank’O Card, Bank’O Card Axess Gold başvurusu, Bank’O Card Axess Platinum kredi kartları başvurusu hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında bulunmaktadır.

Makale içeriği;

Odeabank Mobil’den Kredi Kartı başvurusu nasıl yapılır

Bank’O Card Axess başvurusu nasıl yapılır

Odeabank Private Card başvurusu nasıl yapılır

Bank’O Atlas Card başvurusu

Bank’O Card Axess Gold başvurusu

Bankacılık alanında faaliyet gösteren kuruluşlar arasında yer alan OdeaBank, sektöre yenilik kazandıran bankalar arasında yer alır. Özellikle yeni nesil bankacılık olarak atfedilen bilgi teknolojilerini kullanmak suretiyle şube veya ATM bankacılığının yanı sıra mobil, telefon ve internet bankacılığı gibi yenilikçi ürünleri kullanan firmalar arasında yer almaktadır.

Sermayesini her geçen arttıran ve özellikle müşteri portföyünde yakalamış olduğu rakamları en üst seviyelere kadar çıkaran Odea Bank kredi ve kredi kartı ürünlerinde ilk sırada yer almaktadır. Kredi kartı noktasında müşterilerine iki farklı çeşidi sunan OdeaBank, kredi kartı olarak kendisine ait olan Bank’O Card ve Axess’dir. Müşterilerinin tercihine sunmuş olduğu bu kredi kartı ürünlerinden herhangi birini talep edenler için Odea Bank kredi kartı başvurusunda bulunması yeterlidir. Kredi kartı başvurusu için şubeleri, internet sitesi veya cep telefonu üzerinden SMS uygulaması kullanılabilir.

Bank’O Axess Başvurusu Nasıl Yapılır / Odeabank Private Card Başvurusu Nasıl Yapılır

Buna göre en hızlı ve kolay bir çözüm olarak internet sitesi üzerinden başvuru tercih edilebilir. Buna göre Odeabank müşterileri sırasıyla bankanın resmi internet sitesinde yer alan “Bireysel-Başvurular-Sayfalar-Kredi Kartı Başvurusu” ekranına girmek suretiyle yapabilir. Ekranda yer alan bilgileri doldurmak suretiyle bir sonraki sayfadaki bilgileri doldurmak için ilerlemesi gerekmektedir. Tüm aşamaların doldurulmasından sonra kredi kartı başvurusu internet üzerinden gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Odeabank (Mobil) Cep Telefonundan Kredi Kartı Başvurusu

OdeaBank kredi kartı başvurusu için kullanılan bir diğer uygulama ise cep telefon üzerinden yapılanıdır. SMS yoluyla yapılacak olan başvuru için mesaj kısmına büyük harfler ile BANKO yazdıktan sonra T.C. kimlik numarasını girip 8444’e göndermeleri yeterlidir. Yapılacak olan her iki başvuru işlemi de merkez şube tarafından değerlendirilip talep eden müşterinin iletişim bilgileri üzerinden geri dönüş yapılacaktır.

OdeaBank kredi kartı başvurusunda kullanılabilecek bir diğer platform ise banka şubeleridir. Bulunduğunuz il veya ilçe merkezlerinde yer alan şubeleri üzerinden Bank’O Card veya Bank’O Axess ürünlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığı ile yapılacak olan başvuru işleminde bir adet kredi kartı başvuru formu doldurulur. Doldurulan başvuru formu merkez tarafından incelendikten sonra 1 hafta 10 gün sonra verilen iletişim adresine gönderilir.

Odeabank İletişim Hattı / Odeabank İletişim Hattı Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank iletişim hattı ile odeabank’a ait olan bütün kredi kartları için başvurunuzu yapabilirsiniz. Odeabank iletişim hattı 7/24 365 gün olarak müşterilerine hizmetler vermektedir. Odeabank iletişim hattı telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra Bank’O Card Axess başvurusu , Odeabank Private Card başvurusu, Bank’O Atlas Card başvurusu, Bank’O Card, Bank’O Card Axess Gold başvurusu ve Bank’O Card Axess Platinum kredi kartları başvurusunda bulunabilirsiniz. Odeabank iletişim hattı ile kredi kartı başvurunuzu hem hızlı hemde güvenli olarak yapabilirsiniz.

odebank iletişim hattı url: https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/odeabank-musteri-hizmetleri-odeabank-direk-baglanma/.html

odeabank kredi kartı temassız özelliği açma utl: https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/odeabank-kredi-karti-temassiz-odeme-acma/.html

odeabank mobil bankacılık url: https://www.odeabank.com.tr/direkt-bankacilik/mobil-bankacilik

Bir Cevap Yaz

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Yücel Dalkılıç

  Makalelerinizi takip ediyorum faydalı buluyorum teşekkür ederim 🙏

  • Uğur Aydın

   Odeabank kredi kartı başvurusu hakkında en güncel bilgileri siz okurlarımıza en doğru şekilde iletmeye çalıştık. Sitemizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 2. Derya Dikmen

  Odeabanktan kredi kartı için başvuruda bulunacaktım bilgiler çok faydalı oldu teşekkür ediyorum.

 3. emrah Alsan

  Odeabank kredi kartı başvurusu için benim için gerekli olan bilgileri aldım teşekkür ederim.