«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Ziraat Bankası Pos Destek Hattı

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı

Ziraat Bankası Pos Destek

Ziraat Bankası POS Destek

Ziraat Bankası’ ndan POS cihazı almak isteyen işyerleri ve e – ticaret şirketleri için kolay kullanım ve bilgi destek amaçlı Ziraat Bankası POS Destek Hattı bulunmaktadır. Bu hat ile birlikte sizler de her zaman güvenilir durumda bulunan ve sizlere açıklayıcı bilgi vermeye çalışan canlı destek birimi ile iletişime geçebilirsiniz.

POS cihazınızı aldıktan sonra kullanıma açılacaktır. Kullanmaya başlarken birtakım sorunlar ile karşılaşmanız muhtemeldir. Böyle bir durumda sorun ne ise onu ilgili yere bildirmek ve anında düzeltme sağlamak mümkündür. POS cihazı arılanması durumunda Ziraat Bankası POS iletişim numarasından müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilir ve durumu bildirebilirsiniz. Hemen ardından kısa süre içerisinde arızalanan POS cihazı yeniden düzenlenecektir. Cihazda arıza olması halinde yenilenebilir. Sistem arızaları uzaktan da giderilebilir. Bunun için cihaza herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. İşverenlerin POS cihazları ile karşılaşmış oldukları en sık yaşanılan problemler POS cihazı rulosunun bitmesi ve gün sonu raporunun alınmalısıdır. Bu iki konuya ilişkin ne şekilde hareket edileceği bilinmemektedir.

Ziraat Bankası POS Destek Hattı

POS cihazında rulo bittiği zaman Ziraat Bankası POS hesabınızdan işlemler – özel işlemler – malzeme talebi adımlarını tıklayarak yeni POS cihazı rulosu talebinde bulunmanız mümkündür. Bunun için uğraşmak istemezseniz direkt olarak Ziraat Bankası POS DESTEK numarasından da anında yeni pos rulosu talebini girebilirsiniz. Her türlü işlemi müşteri hizmetlerinden, POS DESTEK bölümünden yapabilmeniz sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Gün sonu raporu almak için de 0850 202 35 00 ı aramanız gerekmektedir. Bunu hem kendi Pos cihazınızdan hem de müşteri hizmetlerinden talep edebilirsiniz. İki seçenekli kolay çözümsel süreçler ile sizler de POS cihazını kullanırken Ziraat Bankası ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bu pos cihazını kullanmanın işverenler için oldukça kolay ve ayrıcalıklı imkânları bulunur. Bu ayrıcalıklı imkanlar da kişilere güven dahilinde sunulur. Sizler de Ziraat Bankası güvenini ve ayrıcalığını yaşayabilmek adına bu alanı tercih edebilirsiniz.

Ziraat Bankası POS İletişim Numarası

Ziraat Bankası POS iletişim demek aslında çağrı merkezi ile iletişime geçmek için bir numarayı aramak ve buradan gerekli işlemler hakkında bilgi, alarak, çalışmayı başlatmak demektir. Ziraat BANKASI Pos İletişim numarası 0850 202 35 00 dır. Bu numara ile iletişime geçerek sizler de ilgili, konuya ilişkin pos alma işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Çağrı merkezini istediğiniz zaman arayabilmeniz mümkündür. 7/24 olacak şekilde müşteri danışmanları sizlere bilgi vermeye çalışmaktadır.

Bu iletişim numarasında sadece POS talebi iletmenize gerek yoktur. POS cihazını aldıktan sonra olası bir öneri, şikayet ya da teknik sorun bildiriminde de gene aynı numara ile iletişime geçmek mümkün olacaktır. Pos cihazlarında meydana gelen arıza sorunlarını bu numaradan bildirebilir ve gerekli çözüm yollarını iletişim ile sağlayabilirsiniz. Ekstre işlemlerine dair; sticket taleplerinde, fiyatlandırma amacı ile bilgi almak için sizler de bu numaradan yararlanabilirsiniz. Ayrıca gün sonu raporlarınız için de gene Ziraat Bankası POS iletişim numarasını arayabilirsiniz. Burada önemli olan kullanıcıların taleplerine hızlı ve çözümcül yaklaşımda bulunmaktadır. Çünkü ticari işlemler neticesinde POS cihazında oluşabilecek herhangi bir sıkıntı ile sizler de her zaman güvenilir bir çalışma dahilinde kendi işlerinizi yönlendirebilirsiniz.

İletişim numaralarından POS DESTEK  taleplerinizi veya mevcut POS cihazınızın düzenlemelerini isteyebilirsiniz. Bunun için siz de Ziraat Bankasının güven ve ayrıcalık dolu hayatına giriş yapabilirsiniz. Her zaman için hızlı, çözümü bulunan ve kolay kullanımlı POS cihazları iş yerinde yükünüzü hafifletecek bir unsurdur. Bundan faydalanmak adına sizler de Ziraat Bankası POS iletişim numaralarından gerekli yerler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *