«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma

Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma

ZBKŞ

ZİRAAT Bankası Kart Şifresi Nasıl Alınır

Ziraat Bankası kartınızı daha güvenli bir şekilde kullanmak için şifre belirlemelisiniz. Banka kart şifrenizi SMS, Ziraat internet bankacılığı ve Ziraat telefon bankacılığı yollarını kullanarak kart şifrenizi alabilirsiniz. Ziraat Bankası kart şifresi alma sürecinde sorun yaşıyorsanız ‘ZİRAAT BANKASI KART ŞİFRESİ NASIL ALINIR?’ adlı bu makalemizden sorunlarınızı halledebilirsiniz.

ZİRAAT Bankası Banka Kartı ŞİFRE ALMA SMS

Banka kartı şifrenizi almak için Ziraat Çağrı merkezi telefonlarında ve Ziraat ATM’leri önünde beklemek istemeyebilirsiniz. Ziraat Bankası banka kartı şifre alma SMS yolu ile gerçekleştirebilirsiniz. SMS yolu ile daha kısa sürede şifrenizi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ‘SIFRE’ yazıp 4757’ e SMS yollamanız. Bu adımı yaptıktan sonra Ziraat Bankası tarafından kişisel bilgilerinizin doğrulanması gerekmektedir. Bunun için ‘Kartınızın son 6 hanesini, Anne kızlık soyadınızın son 2 harfini, Doğum yerinizi, Kartınızın arkasındaki güvenlik kodunuzu’ yazmalısınız. Kişisel bilgilerinizi aralarında boşluk bırakarak yazmalısınız. Eğer kişisel bilgilerinizden doğum yeriniz ve anne kızlık soyadınız Türkçe karakter içeriyorsa büyük harfle yazmalısınız. SMS’ inizi Ziraat Bankasında kayıtlı olan güncel numaranızdan yollamalısınız.

Ziraat Bankası Bankamatik Kartı ŞİFRE Oluşturma

Bankamatik kartınızı aldıktan sonra Ziraat Bankası Bankamatik Kartı ŞİFRE Oluşturma işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Ziraat Bankası bankamatik kartınıza şifre oluşturduktan sonra ATM ve alışveriş işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bankamatik kartı şifre oluşturma işleminizi Ziraat Bankası ATM’lerinden ve çağrı merkezinden oluşturabilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası ATM’lerine giderek banka kartınızı kart girişine sokmalısınız. Şifreniz olmadığından anında hesabınız açılacaktır. ATM ekranın içerisinde ‘ŞİFRE ALMA’ yazan bölümünüzü seçmelisiniz. Bankamatik kartı şifrenizi akla ilk gelebilecek sıralı rakamları ve doğum tarihinizi yapmamalısınız.

Ziraat Bankası ATM’lerine gitmeyi yorucu buluyorsanız Ziraat Bankası Çağrı merkezinden bankamatik kartı şifrenizi oluşturabilirsiniz. Ziraat Bankası çağrı merkezinize 0 850 258 00 00 numarayı tuşlayarak bağlanabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri temsilciniz ile açıklayıcı bir dil ile konuşarak bankamatik kartı şifrenizi oluşturabilirsiniz.

ZİRAAT Bankası Cepten ŞİFE Alma

Ziraat Bankası kartınızı Ziraat Bankası cepten şifre alma yolu ile çok kolay bir şekilde işleminizi halledebilirsiniz. Diğer yollara göre daha kısa sürede Ziraat Bankası kartınıza şifre oluşturabilirsiniz. Cepten şifre alabilmek için ilk önce ‘Ziraat Mobil’ uygulamasını indirmelisiniz. Ziraat Mobil uygulamanıza T.C. kimlik numaranız ve internet bankacılığı şifrenizle giriş yapmalısınız. Ardından ‘Kartlar’ bölümünden ‘ŞİFRE Belirleme’ menüsüne gelmelisiniz.

ZİRAAT Bankası Anında ŞİFRE ALMA

Ziraat Bankası banka kartınızın şifrenizi unuttuysanız Ziraat Bankası internet şubesinden ve Ziraat çağrı merkezinden anında şifre alabilirsiniz. Ziraat Bankası çağrı merkezine 0 850 258 00 00 numara ile iletişime geçebilirsiniz. O anki aramanıza göre yoğunluğa bağlı olarak Ziraat Bankası müşteri temsilcinize bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcinizin istediği kişisel bilgilerinizi vererek anında banka kartı şifrenizi alabilirsiniz. Mevcut Ziraat Bankası banka kartı şifrenizi yenilemek istiyorsanız Ziraat Bankası internet şubeleri üzerinden ‘Kartlar’ bölümünden yeni ŞİFRE ALMA işlemini gerçekleştire bilirsiniz..

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *