«
  1. Anasayfa
  2. Banka Haberleri
  3. Yapı Kredi Kart Şifresi Alma

Yapı Kredi Kart Şifresi Alma

yş

Yapı Kredi Kart Şifresi Nasıl Alınır ?

Yapı Kredi Bankası kart şifrenizi güvenliğiniz için oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz kart şifrenizi kolay tahmin edilecek veya kişisel bilgilerinizi içeren rakamların olmamasına dikkat etmelisiniz. Yapı Kredi Bankası kart şifrenizi SMS, bireysel internet bankacılığından, mobil uygulamadan ve banka şubelerinden alabilirsiniz. Bu yazımızdan faydalanarak sizin için en uygun kart şifresi alma yolunu belirleyebilirsiniz. YAPI KREDİ KART ŞİFRESİ oluşturduktan sonra hesabınıza zarar gelmeden işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Yapı Kredi Banka Kartı ŞİFRE Alma SMS

Yapı Kredi Banka kartı şifrenizi Hızlı ve kolay bir şekilde SMS yoluyla oluşturabilirsiniz. SMS’ inizi belirli şartlar çerçevesinde oluşturabilirsiniz. Aralarında boşluklar olacak şekilde ‘SIFRE, kartınızın son 4 rakamı, banka kartınızın 3 haneli güvenlik kodu ve belirlediğiniz 4haneli kart şifrenizi’ yazmalısınız. Hazırladığınız SMS’ inizi 4440’ a atmalısınız. Mesaj sırasında belirlediğiniz şifreyi güvenliğiniz açısından sonradan silmelisiniz. Ayrıca şifrenizi belirlerken kolay tahmin edebilecek rakamları yazmamalısınız.

Yapı Kredi Bankamatik Kartı Şifre Oluşturma

Yapı Kredi Bankamatik Kart ŞİFRE oluşturma işleminizi Yapı Kredi ATM’ lerinden yapabilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi ATM’lerine gitmeden önce geçici bir şifreye ihtiyacınız var. Geçici bankamatik şifrenizi SMS yolu ile ve Yapı Kredi bireysel internet bankacılığından alabilirsiniz. Aldığınız geçici ŞİFRE ile ATM’ lere banka kartınızı ve kişisel belgenizi kendinizi tanıtmalısınız. Yapı Kredi ATM’ si üzerinden geçici şifrenizi değiştirebilirsiniz. Bankamatik kart şifrenizi oluşturduktan sonra kimse ile paylaşmamaya dikkat etmelisiniz.

Yapı Kredi Cepten ŞİFRE Alma

Yapı kredi cepten Şifre alabilmek için bankanın mobil bankacılığını kullanmalısınız. Mobil bankacılığı AppStore’ dan ve Google Play Store’ dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Yapı kredi mobil uygulamasından Yapı Kredi KART ŞİFRESİ alabilmek için bireysel girişte bulunmalısınız. Yapı Kredi Bankası bireysel girişinizi T.C. kimlik numaranızla ve internet bankacılığı şifrenizle yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı şifresine sahip değilseniz Yapı Kredi Bankası web adresi üzerinden alabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra menüler bölümünden ‘Kartlarım’ seçeneğine giriş yapmalısınız. Açılan sayfanın en altında ‘Şifre / Şifre Değiştirme’ menüsünden kişisel yapı kredi banka kartı şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Yapı Kredi Anında Şifre ALMA

Yapı Kredi Bankası anında şifrenizi bireysel bankacılık internet şubesinden alabilirsiniz. Yapı Kredi web adresine giriş yapmalısınız. Ana sayfanın sağ tarafında bulunan ‘Bireysel Giriş’ bölümünden T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapmalısınız. Yapı Kredi internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra ‘ŞİFRE ALAMA İşlemleri’ menüsüne girmelisiniz. Güncel cep telefonunu bu sayfaya girdikten sonra anında şifrenizi alabilirsiniz. Yapı Kredi anında şifrenizi kendi güvenliğiniz açısından sonradan değiştirmelisiniz. Yapı Kredi Anında şifrenizi İnternet bankacılığından, Yapı Kredi mobil uygulamasından ve ATM’ lerden değiştirebilirsiniz. Yapı Kredi Banka kartınızın ve şifrenizin güvenliğinin sağlanması asıl kart sahibini aittir. Diğer bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi Bankası da sorumluluk kabul etmemektedir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Uğur Aydın Hakkında

Uğur Aydın

2018 yılının ağustos ayında yayın hayatına başlayan finanshaberi.net sitesinin yönetisiyim. Güncel ekonomi haberlerini takip ederek makale hazırlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *